Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6207
Dom 3361
Firmy wg branży 8408
Internet 4195
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 857
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3036
Zwierzęta i rośliny 319
Elektryka
ID linku 1103
Tytuł Elektryka
Url http://www.hertom.pl
Opis Witryna firmy elektroinstalacyjnej HERTOM Tomasz Herman. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, usługami pomiarowymi w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, usługami w dziedzinie montażu elektroniki.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe elektroinstalacje   elektryka   montaż elektroniki   projektowanie instalacji   przyłącza energetyczne   elektronika   pomiary   automatyka   instalacje elektryczne   rozdzielnie elektryczne
Data Apr 14, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. produkcja reklamowa - dreampromotion.pl
  Chcesz zamówić reklamę, która będzie widoczna w formie podświetlanego bannera? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Nasza firma - Dream Promotion od wielu lat wspiera przedsiębiorców projektując dla nich najlepsze bannery reklamowe. Stawiamy na prostotę, która musi zostać zapamiętana przez oglądających. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. UNITRAL wczasy z dzieckiem Mielno
  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę, jaką przygotował Hotel Medical SPA Unitral znajdujący się w Mielnie. Swoim Gościom oferujemy pobyty weekendowe, urlopowe oraz wakacyjne w wygodnych pokojach oraz apartamentach. Jesteśmy jedynym hotelem nad morzem, jaki w swojej ofercie posiada termy w klimacie Morza Martwego. W dodatku proponujemy Państwu kąpiele w basenach, zabiegi SPA, zajęcia sportowe i rehabilitacyjne oraz sporo atrakcji w okolicy. Wszystkich zaciekawionych naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Dodatkowe wiadomości znajdują się na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Koparkoładowara Radom
  Spółka DONAG oferuje korekcje i formowanie terenu, rozkopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, pod fundamenty, szamba. Transport półproduktów ziarnistych, piasku, żwiru, ziemi, kruszyw wywrotkami do 20ton, wywóz ziemi, gruzu z placów budowy. Dostawy piasku, żwiru, ziemi lub gruzu bezpośrednio do kontrahenta, załadunek oraz rozładunek półproduktów sypkich. Zbieranie warstwy humusowej, szykowanie terenu pod drogi, parkingi, bulwary, place.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. LIFTOM serwis wózków widłowych szczecin
  W Szczecinie znajduje się siedziba firmy LIFTOM - przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą i serwisem urządzeń transportu wewnętrznego. Na rynku działamy już od 2001 roku. W sprzedaży mamy nowe wózki widłowe, zarówno zasilane spalinowo jak również elektrycznie, maszyny używane jak i udostępnione pod wynajem długo czy krótkoterminowy. Gwarantujemy serwis wózków, ich naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy okresowe jak również sprzedaż części zamiennych, ogumienia czy przygotowanie dokumentacji UDT. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Profesjonalny serwis sprzątający
  Jesteśmy firmą która powstała w dobie kryzysu gospodarczo - ekonomicznego aby służyć przedsiębiorstwom poprzez obniżenie nakładów na usługi porządkowe. Naszą misją jest dostarczanie usług
o najwyższej jakości po najniższych cenach.
Gwarantujemy rzetelne i terminowe wykonanie naszych usług oraz profesjonalną doradczość. Nasza kadra pracownicza to ludzie w różnym wieku, których łączy zaangażowanie i troska o jak najlepsze efekty wykonywanych prac.
Posiadamy w użytkowaniu maszyny i urządzenia do czyszczenia każdej powierzchni oraz wykwalifikowanych pracowników umiejących je obsługiwać.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0