Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Grzewrol
ID linku 11226
Tytuł Grzewrol
Url http://www.grzewrol.pl
Opis Firma Grzewrol zajmuje się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnymi, modernizacją instalacji centralnego ogrzewania, instalacją kolektorów słonecznych, na wszystkie usługi udzielamy gwarancji. Współpracujemy z firmą Partner dystrybutorem najwyższej klasy elementów do instalacji wodnych. Nasza firma posiada wykwalifikowanych pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie i wiedza na temat instalacji. Jesteśmy firmą solidną i godną zaufania.

Wykonuje:

* montaż instalacje wodno - kanalizacyjnych
* instalacje centralnego ogrzewania
* kotłownie węglowe, eko-groszek, gazowe
* ogrzewania podłogowe
* przydomowe oczyszczalnie ścieków
* montaż kolektorów słonecznych
* pompy ciepła
* montaż klimatyzacji
Kategoria Dom > Kotły
Słowa kluczowe usługi hydrauliczne   hydraulik częstochowa   instalacje wodno kanalizacyjne   instalacje centralnego ogrzewania   kotłownie węglowe   eko-groszek   gazowe   ogrzewania podłogowe   przydomowe oczyszczalnie ścieków   montaż kolektorów słonecznych pompy ciepła   mo
Data Oct 13, 2010
Imię kontaktowe Joanna
Email wyślij email do Joanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Kotły
1. ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE BUDYNKÓW Wolbrom Olkusz Miechów506-027-183
  Świadczymy usługi w zakresie sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej obiektów budowlanych:
domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie szeregowej
lokali mieszkalnych w budownictwie wielorodzinnym
budynków wielorodzinnych, takich jak: bloki, kamienice
budynków użyteczności publicznej (kina, biura, galerie handlowe, szkoły, hotele)
części wydzielonych, stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową (lokale handlowo-usługowe w budynkach wielorodzinnych)
Kategoria:   Dom > Kotły


2. Nowoczesne kotły co - PPHU Kotlospaw s.c
  Kotły nowoczesne, innowacyjne - PPHU Kotłospaw S.C. - pleszewski producent wysokiej jakości kotłów co. Produkuje kotły miałowe, z podajnikiem, na eko-groszek, Pleszewskie Kotły CO - PPHU Kotłospaw s.c.
Kategoria:   Dom > Kotły


3. kotły na drewno
  Ekonomiczne,wygodne i niezawodne kotłownie na paliwa stałe!EkoLech Nowoczesne Ogrzewanie to specjaliści z zakresu projektowania,instalacji,serwisu przydomowych kotłowni na biomasę oraz wszelakie paliwa stałe. EkoLech świadczy usługi z zakresu serwisu kotłowni automatycznych o mocach do 1 MW!! EkoLech Nowoczesne Ogrzewanie to eksperci z zakresu instalacji kotłowni na paliwa stałe z buforami (akumulatorami ciepła) oraz kolektorów słonecznych z dotacja 45% UE!
Kategoria:   Dom > Kotły


4. Węgiel Łódź
  O ile chcesz niedrogo ogrzać własne gniazdko to koniecznie wstąpże na nasz nowy skład węgla Łódź. Nasza jednostka zaopatruje opał w paru miasteczkach w Polsce. Na stronie vegalodz.pl odnajdą Państwo bieżące dane kiedy i gdzie można dostać nasz fenomenalny węgiel Łódź. Funkcjonujemy na rynku od nader wielu lat oraz możemy wyróżnić się wieloma spełnionymi petentami, jacy wracają do naszego składu co roku aby kupić porządny opał Łódź na okres zimowy. Proponujemy wielką jakość produktów plus zawsze promocyjne ceny. U Nas mogą kupić Państwo również drzewo rozpałkowe jak również nadzwyczajne drewno kominkowe, jakie wśród nabywców szczyci się niezmiernie sporym zainteresowaniem. Na rzecz stałych nabywców przyrządziliśmy bardzo atrakcyjne upusty.
Kategoria:   Dom > Kotły


5. Ekogroszek Łódź
  Skład węgla Lesiak to jednostka oferująca sprzedaż węgla uzyskiwanego z wielu kopalni. W ofercie firmy odnajduje się mnóstwo wariantów węgla, w tym kategorie takie jak miał, kostka, orzech bądź ekogroszek Łódź. Jednostka proponuje bezpłatny dowóz na rzecz osób jakie zamawiają towary w regionie. Sprzedaż węgla Łódź odbywa się przez sprzedaż węgla luzem lub również w postaci kupna specjalnych 30 kilowych worków zwracających wilgotność. Skład węgla Łódź to zakład funkcjonujący w bezpiecznych jak również korzystnych dla klienta warunkach - przed sprzedażą materiał jest przyzwoicie analizowany, czy w jego składzie nie ma pyłu ewentualnie ziemi. Kupujący może skorzystać z usługi wtaszczenia węgla aż do wskazanego przez niego miejsca.
Kategoria:   Dom > Kotły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0