Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ogrody bielsko
ID linku 1126
Tytuł ogrody bielsko
Url http://www.ogrodykruczek.pl
Opis Strona firmy prowadzącej działalność na terenie Bielska-Białej i okolic, oferującej szeroki wachlarz usług w zakresie urządzania i pielęgnacji terenów zieleni, a także zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną drzew i krzewów liściastych, iglastych, pnączy, roślin wrzosowatych, róż oraz materiału szczepionego najwyższej jakości.
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe ogrody   bielsko-biała   zakładanie   pielęgnacja
Data Apr 19, 2009
Imię kontaktowe Mateusz
Email wyślij email do Mateusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. Ogrody pomorskie - zakładanie, nawadnianie ogrodów.
  Nasza firma oferuje Państwu nastepujące usługi:
-Projektowanie, zakładanie, pielęgnacja ogrodów, parków i innych terenów zieleni.
-Projetowanie, montaż oraz serwis systemów nawadniania. Instalujemy systemy automatycznego nawadniania ogrodów, parków, pól, terenów sportowych, terenów miejskich.
-Zakładanie ogrodów na dachach, tzw. zielone dachy.
-Zakładanie trawników- trawniki z siewu oraz z rolki.
-Pielęgnacja ogrodów: koszenie, wertykulacja, aeracja, wapnowanie, piaskowanie, nawożenie.
-Inne usługi ogrodnicze.
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. Ogrody i projektowanie ogrodów - Gordo Studio
  Architektura krajobrazu - Ogrody Gordo Studio to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów wszelkiego tupu. W ofercie firmy: ogrody przydomowe, ogrody komercyjne, stadiony, pola golfowe, oczka wodne, baseny, kąpieliska, systemy nawadniające, projekty ogrodów, altanki, tarasy drewniane, stawy kąpielowe, ekobaseny, fontanny, ogrody japońskie i ogrody nowoczesne.

Tworzymy zespół doświadczonych architektów krajobrazu i ogrodników o wieloletnim doświadczeniu, łączących pasję ogrodniczą z artystyczną wrażliwością. Działamy na terenie całego kraju i udzielamy kilkuletniej gwarancji na nasze prace. Zapraszamy na naszą stronę internetową z galerią zdjęć z ogrodów i pełną ofertą na usługi ogrodnicze.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. SZAWO Szkółka drzew i krzewów Szczecin
  Działamy na rynku od ponad 10 lat, zajmujemy się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju roślin iglastych i liściastych, które dostarczamy zarówno Klientom indywidualnym jak i hurtownikom, centrom ogrodniczym, architektom ogrodów oraz zarządcom terenów zielonych.

Produkujemy i sprzedajemy rośliny iglaste, na żywopłoty, rośliny liściaste, okrywowe, zimozielone oraz drzewa alejowe i drzewa owocowe.

Posiadamy bogate doświadczenie w ogrodnictwie, zawsze jesteśmy gotowi wspomóc Państwa radą aby dobrać najlepsze rośliny dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań, realizujemy także nietypowe zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. Zielony Serwis - zakładanie ogrodów we Wrocławiu
  Kreowanie krajobrazu i także wykonawstwo oparte o własne projekty, to usługi oferowane przez przedsiębiorstwo Zielony Serwis. Temu przedsiębiorstwu z pewnością można powierzyć zaprojektowanie oraz zrobienie wszelkiego stylu terenów zielonych. Propozycja firmowa obejmuje ogrody indywidualne, roślinność skwerkową, zieleń mieszkalną, zieleń przydrożną i także reprezentacyjną. Szczegóły mieszczą się na stronie internetowej www.zielonyserwis.com. Spośród usług Zielonego Serwisu korzystają przedsiębiorstwa prywatne, właściciele dużych i małych dworków, instytucje państwowe, przedszkola i urzędy. Przedsiębiorstwo przygotowuje podłoża pod ogrody, sadzi trawę, nawadnia tereny, pokrywa rabaty różnorodnymi podłożami, nasadza rośliny. Oprócz tego wykonuje elementy małej architektury ogrodowej jak przykładowo mury, schody, obrzeża trawników, podjazdy, ścieżki jak i strefy na palenisko.
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. Ogrody Cedr - projektowanie, urządzanie ogrodów i kształtowanie terenów zielonych
  Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, kompleksowym urządzaniem oraz pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. Wykonujemy ogrody w stylu klasycznym, nowoczesnym oraz japońskim. Instalujemy systemy nawadniające, budujemy oczka wodne oraz skalniaki, zakładamy trawniki, obsadzamy rabaty i wiele innych.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0