Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Przetargi i inwestycje - monitorowanie przetargów
ID linku 11375
Tytuł Przetargi i inwestycje - monitorowanie przetargów
Url http://pressinfo.pl
Opis Każdego dnia nasz Zespół specjalistów PressInfo.pl każdego dnia monitoruje prasę krajową i lokalną, a także rozmaite portale internetowe z myślą o zgromadzeniu jak najpełniejszych informacji na temat najnowszych przetargów i zamówień publicznych. Przeważająca część tych informacji jest dostarczana klientom serwisu już w dniu ogłoszenia. Wszystkie przekazywane informacje są sprawdzone i aktualne. Każdy z naszych klientów dodatkowo uzyskuje dostęp do danych o zwycięzcach interesujących go przetargów (zainteresowani klienci mogą też otrzymać dane niezbędne do kontaktu z tymi podmiotami). Nikt w branży nie oferuje takiej ilości danych o przetargach i potencjału rozumianego jako liczba informacji o przetargach, które potrafimy przetworzyć w ciągu miesiąca. Dodatkowo nasza baza obejmuje rozbudowane archiwum przetargów, które chętnie udostępniamy zainteresowanym.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe przetargi publiczne   zamówienia   przetargi   monitorowanie przetargów
Data Nov 1, 2010
Imię kontaktowe Mikołaj
Email wyślij email do Mikołaj
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.33 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Wirtualne biuro Warszawa Żoliborz
  Jesteśmy wirtualnym biurem, które mieści się w Śródmieściu. Na czym polega nasza usługa? Wirtualne biuro to wyjątkowy adres Twojej firmy. Jeśli pracujesz zdalnie to może to być najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz dysponować wyjątkowym adresem własnej firmy to nasza oferta jest dla Ciebie.

Pozytywem naszej lokalizacji jest to, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na bezproblemowy i bardzo szybki dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu w bezpłatnej strefie.

Co jeszcze otrzymujesz?

Odbiór korespondencji zwykłej i przesyłek,
Skanowanie korespondencji,
Dedykowane numery telefonu lub faxu z dowolnym prefixem,
Odbiór korespondencji poleconej,
Powiadomienie o otrzymanych przesyłkach drogą mailową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. http://www.isocert.org.pl/
  Wszyscy pracownicy firmy Isocert poddawani są testom kompetencyjnym i selekcjonowani ze względu na najlepsze wykształcenie i doświadczenie. To właśnie dzięki temu nie tylko przyznajemy certyfikaty ISO na podstawie bezstronnych audytów, ale również prowadzimy cenne szkolenia dla pracowników zajmujących się sterowaniem jakością. Dziś, kiedy granice między państwami europejskimi są otwarte i dopracowuje plany dotyczące stref wolnego handlu, posiadanie międzynarodowego certyfikatu jakości jest bardzo ważne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. ZAKŁAD MECHANICZNY HYDROMET SP.J. hydraulika siłowa
  Firma Hydromet dynamicznie działająca w branży hydrauliki siłowej powstała w 1989 roku. Swoją siedzibę i warsztat maszynowy posiada w Bytomiu w województwie śląskim, a fachowe usługi świadczy dla Klientów z Polski i zagranicy. Podstawą jej profesjonalnej aktywności jest doradztwo, projektowanie, produkcja oraz instalacja systemów kierowania i napędów hydraulicznych do maszyn przemysłowych. Nastawienie na potrzeby Klienta i szeroka propozycja daje gwarancję najwyższej próby produktów w połączeniu z punktualnością dostaw i atrakcyjną ceną. Dodatkowa aktywność warsztatu mechanicznego firmy Hydromet to przede wszystkim oliwienie, pneumatyka oraz szeroko pojęta mechanika maszyn. Więcej informacji na temat propozycji i firmy znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Usługi detektywistyczne
  Nasza agencja dostarcza szereg zróżnicowanych usług detektywistycznych, które realizujemy na najwyższym poziomie. Działamy w oparciu o profesjonalizm, maksymalną skuteczność oraz dyskrecję, która jest dla nas podstawą we współpracy z każdym klientem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na łamach naszej strony internetowej. W raziej jakichkolwiek pytań, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie podpowiemy, doradzimy i omówimy szczegóły.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Mobilne myjnie parowe
  Jeśli używane przez Ciebie dotąd myjnie parowe nie spełniały oczekiwań jeśli chodzi o moc, funkcjonalność czy wydajność, to warto wypróbować produkty firmy Fortador. Wytwarzane przez nią myjnie parowe stanowią autorski, bezkompromisowy projekt, który wykorzystuje technologię legendarnej marki Lamborghini i silniki zaprojektowane specjalnie dla nich.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0