Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Biuro Rachunkowe Piaseczno
ID linku 11527
Tytuł Biuro Rachunkowe Piaseczno
Url http://www.rachunkowe-piaseczno.pl
Opis Jesteśmy biurem rachunkowym znajdującym się w Piasecznie przy ul.Kościuszki 21 na II piętrze. Oferujemy pełen zakres usług finansowo - księgowych oraz kadrowo - płacowych. Dojeżdżamy do klienta na terenie Warszawy i okolic. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura bądź skontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   rachunkowe   rachunkowość   biuro rachunkowe Piaseczno   księgowe   księgowość   podatki   finanse   ZUS   urząd skarbowy   kancelaria podatkowa   płace   kadry   faktury   biuro rachunkowe Warszawa
Data Nov 15, 2010
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Czyszczenie dywanów Stary Sącz
  Firma oferuje czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki samochodowej i meblowej oraz czyszczenie i renowacja odzieży skórzanej. Wykorzystujemy urządzenia ograniczające zużycie wody i detergentów co ma duży wpływ na ograniczenie kosztów i znacznie skraca czas wykonania usługi, uniezależniając od złych warunków atmosferycznych. Nasze urządzenia umożliwiają szybkie wykonanie usługi u klienta, co eliminuje konieczność uciążliwego dowozu i odbioru przedmiotu usługi po jej wykonaniu. Usługi wykonujemy: w biurach, w hotelach, w pensjonatach, w przychodniach, w restauracjach oraz w domach prywatnych i mieszkaniach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. www.strongsteelpoland.pl wyroby hutnicze
  Firma STRONG STEEL POLSKA ma swoją siedzibę w Bytomiu. Trudni się dystrybucją wyrobów hutniczych. Dostępne są tutaj m.in.: rury instalacyjne, rury przemysłowe, tuleje bezszwowe, blachy i taśmy, pręty okrągłe, pręty kwadratowe, kątowniki. Firma realizuje nawet bardzo nietypowe zlecenia. STRONG STEEL POLSKA gwarantuje także możliwość skorzystania z doradztwa technicznego, wykonuje usługi serwisowe, takie jak cięcie czy palenie, dopuszcza możliwość negocjacji cen z Klientem. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i zobaczyć realizacje, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. firma sprzątająca warszawa
  Szukasz doskonałej firmy sprzątajacej na terenie Warszawy i okolic? Chcesz posprzątać swoje mieszkanie? A możemy nie chcesz już dłużej pracować w nieporządku? Z całą pewnością możesz zatrudnić firmę sprzątającą All ? Clean, która to wyróżnia się wielkim doświadczeniem, ponieważ na rynku działa już kilka lat. Dodatkowo firma oferuje także wszystkim swoim klientom wysokiej, jakości i nowoczesne usługi, dlatego też możemy mieć pełne przekonanie, że nasz lokal zostanie szybko i perfekcyjnie posprzątany. Na pewno, więc warto zainwestować nieco pieniędzy, aby czuć się czystym luksusem sprzątania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Eden Springs - Dystrybutor wody źródlanej.
  Grupa Eden Springs od ponad 20 lat zaopatruje krajowe firmy w ekspresy do kawy, dystrybutory filtrujące , a także krystaliczną wodę źródlaną. Od początku jej działalności na terenie naszego kraju stworzono 36 centrów dystrybucyjnych a ilość dostarczanej wody przekroczyła 800 milionów litrów co sprawia, że Grupa Eden Springs należy do wiodących dystrybutorów w Polsce. Nieskazitelną jakość dystrybuowanej wody źródlanej gwarantują dokładnie wyselekcjonowane źródła takie jak Grodzisk Wielkopolski, Krzeszowice oraz Kotuń. Woda źródlana w Twojej firmie to doskonałe rozwiązanie nie tylko na duszne dni. Sprawdź ofertę Grupy Eden Springs już teraz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Profesjonalne szkolenia BHP
  Przedsiębiorstwo Emiro świadczy całościowe usługi w zakresie bhp. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje między innymi przeprowadzenie przeglądów z bezpieczeństwa i higieny pracy jak i PPOŻ, opracowanie treści norm wewnętrznych, sporządzania dokumentów wypadkowych, robienia szkoleń BHP. Emiro charakteryzuje przede wszystkim konkurencyjność cen jaka jest osiągana poprzez racjonalizację kosztów własnych i także punktualność i wielki stopień świadczonych usług. Działania przedsiębiorstwa na pewno są w każdej sytuacji sprawne jak i skuteczne, przez co w dobry sposób rozwiąże problemy ogromnych firm jak i mniejszych, kilku osobowych firm. Klienci firmy to podmioty prywatne, państwowe, fundacje, stowarzyszenia jak i przedsiębiorstwa europejskie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0