Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6363
Dom 3443
Firmy wg branży 8601
Internet 4319
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 958
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 874
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1929
Zdrowie i uroda 3143
Zwierzęta i rośliny 325
Korvitaplus - Gabinet fizjoterapii leczniczej i estetycznej
ID linku 11616
Tytuł Korvitaplus - Gabinet fizjoterapii leczniczej i estetycznej
Url http://korvitaplus.pl
Opis Gabinet fizjoterapii, kosmetologii i dietetyki KORVITA PLUS. Działamy od listopada 2004 roku. Naszą specjalizacją są zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie i preparatach, które posiadają atesty oraz certyfikaty. Prowadzimy zajęcia fitness (yoga, aerobic, step), ćwiczenia rehabilitacyjne oraz masaże, rolletic i solarium, specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gabinetu.
Kategoria Zdrowie i uroda
Słowa kluczowe korvitaplus   korvita   plus   gabinet   fizjoterapia lecznicza   fizjoterapia estetyczna   fizjoterapia   kosmetologia   dietetyka   zabiegi lecznicze   zabiegi pielęgnacyjne   poznań
Data Nov 18, 2010
Imię kontaktowe korvitaplus
Email wyślij email do korvitaplus
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda
1. Akcesoria do Tatuażu
  Sklep w Sieci, będący jedną z podstron strony pracowni salonu tatuażu Nautilus, z przyborami koniecznymi do profesjonalnego wykonywania tatuaży. W ofercie dostępne są wszystkie przybory, potrzebne do stworzenia fachowego tatuażu: tusze, igły, maszynki, zasilacze itp. oraz niezbędnedo zachowania bezpieczeństwa sanitarnego artykuły higieniczne.
Kategoria:   Zdrowie i uroda


2. Klinika Urody Jean Baptiste
  Dbając o swoje ciało obecnie będzie można korzystać z różnorakich zabiegów kosmetycznych, dzięki którym będzie można zatroszczyć się o własny wygląd. Dlatego między innymi świetną propozycję będzie miała Klinika Urody Jean Baptiste, gdzie można oczekiwać takich zabiegów jak laserowe usuwanie owłosienia czy zamykanie naczynek, a także innowacyjne propozycje jak karboksyterapia czy oxybrazja.
Kategoria:   Zdrowie i uroda


3. Prawo farmaceutyczne i rejestracja leków
  Produkty lecznicze nie są zwykłymi towarami - ze względu na możliwość bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia swoboda działania przedsiębiorców jest tu na drugim planie.
System prawny dotyczący kontroli wytwórców leków, procesów obrotu lekami i ich wprowadzeniem na rynek w Europie rozwijał się i zmieniał w ciągu kilkudziesięciu lat wraz z kolejnymi potknięciami i często dramatami ludzkimi.
Obecnie leki podlegają bardzo ścisłej regulacji, ich procesy dopusczenia do obrotu i wyniki badań mają na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu ochrony konsumentów, a jednocześnie umożliwienie dostępu do nowych terapii. Na stronie omawiane są zagadnienia związane z tym obszernym zakresem prawa w Polsce i w Europie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda


4. Terapia uzależnień - terapiauzaleznien.help
  Ośrodek Terapia Uzależnień położony jest wśród parku porośniętego starodrzewiem w pobliżu miejscowości Chaławy. Nasz ośrodek jest w pełni bezpieczny dla klientów, a gwarancją pobytu w zaciszu zieleni jest zwalczenie problemów. To niezwykle korzystna lokalizacja, która sprzyja wypoczynkowi i umożliwia w ciszy i spokoju rozwianie dotychczasowych wątpliwości. W naszej ofercie znajdziesz wyposażone pokoje, ciepłe i bardzo zdrowe posiłki oraz niesamowitą atmosferę, która zapewniają nasi pracownicy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda


5. Centrum Kompresjoterapii - Obrzęki limfatyczne
  Nasze Centrum Kompresjoterapii specjalizuje się w leczeniu chorób kończyn nóg, rąk oraz bioder i kręgosłupa. Ponadto służymy fachową poradą odnośnie doboru produktów uciskowych. Do korzystania z naszych usług zapraszamy wszystkie osoby borykające się z różnorodnymi obrzękami kończyn, w każdym stopniu zaawansowania. Z kolei poradnia ortopedyczna zapewni Państwu pomoc w przypadku schorzeń narządów ruchu. Więcej o nas na stronie centrumkompresjoterapii.pl.
Kategoria:   Zdrowie i uroda

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0