Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
ANDAR Turystyka
ID linku 1168
Tytuł ANDAR Turystyka
Url http://www.wczasy.andar-krakow.pl
Opis Agencja Turystyczna zajmującą się sprzedażą ofert turystycznych wielu wiodących organizatorów turystycznych na Polskim i Zagranicznym rynku. Posiadamy oferty wyjazdów do wielu egzotycznych krajów tj. Tunezja, Chorwacja, Kenia, Turcja, Chiny i inne
Kategoria Turystyka > Inne
Słowa kluczowe wczasy   wakacje   turystyka   andar   urlop  
Data Apr 19, 2009
Imię kontaktowe Dariusz
Email wyślij email do Dariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Inne
1. Rowy
  Rowy zapraszają! Piękne miejsce nad Bałtykiem! Sprawdź naszą bazę noclegową i zamów już dzisiaj!
Wyjątkowe miejsce - dla wyjątkowych ludzi. Bogata baza noclegowa którą znajdziesz na naszej stronie!
W okolicy Smołdziński Park Narodowy, wydmy, lasy, dzika przyroda - zapraszamy!
Kategoria:   Turystyka > Inne


2. Magellan
  Każdy kto marzy o niezapomnianym rejsie powinien zapoznać się z ofertą naszej firmy. Magellan to firma oferująca możliwość wynajmu jachtów czy katamaranów. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne jachty. Możesz skorzystać z naszych usług w wielu miejscach na całym świecie. Każdy kto lubi żeglować powinien jak najszybciej zapoznać się z naszą bardzo atrakcyjną ofertą. Sprawdź naszą ofertę już teraz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Turystyka > Inne


3. Taniebilety lotnicze on-line
  Portal bilety-lotnicze-24.pl ma do zaoferowanie rezerwacje biletów wybranych linii lotniczych 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W obfitej ofercie można znaleźć nie tylko loty rejsowe regularnych przewoźników, ale zarówno połączenia obsługiwane przez tanie linie lotnicze oraz okresowe czartery. Zakupienia biletu realizuje się w czterech nieskomplikowanych krokach. Pierwszym jest wybór połączenia, określenie miasta wylotu i przylotu oraz datę wyjazdu. Po wyświetleniu się spisu dostępnych ofert decydujemy się na tą, która nam pasuje napierając klawisz rezerwuj. Kolejnym krokiem jest podanie ostatnich danych oraz doczytanie ważnych informacji odnoszących się do wybranego rejsu. Dokonujemy płatności i gdy tylko na udostępnionym przez nas adresie e-mail nadejdzie potwierdzenie płatności, możemy przygotowywać się do wyjazdu. Na bilety-lotnicze-24.pl znajduje się także wiele promocji, dzięki którym możemy znacznie zminimalizować koszty podróży. Uzupełniającą opcją jest możność wykupienia praktycznego ubezpieczenia na czas wyjazdu. Całość w jednym miejscu, co pozwala na oszczędzenie czasu i pieniędzy.
Kategoria:   Turystyka > Inne


4. ECO-TAXI niezwykłe przejażdżki rikszą po Warszawie i Zwierzyńcu
  Podziwiaj najpiękniejsze zakątki Warszawy podróżując rikszą rowerową! Eco-taxi oferuje unikalne przejażdżki na terenie stolicy. Organizujemy również akcje marketingowe, przejazdy okolicznościowe, np. do ślubu i inne imprezy. W okresie wakacyjnym proponujemy także zwiedzanie rikszą Zwierzyńca nad Wieprzem.

Riksza pochodzi z Azji. Na początku była ciągnięta przez biegnącego człowieka. Po wynalezieniu roweru połączono jego konstrukcję z rikszą pieszą i w ten sposób powstał ten niezwykły pojazd. W czasie II wojny światowej po Warszawie jeździły riksze z ławką umieszczoną z przodu pojazdu. Pełniły one funkcja ówczesnych taksówek. Od tamtego czasu konstrukcje riksz wielokrotnie były zmieniane i poprawiane. Obecnie warszawskie riksze mają ławkę umieszczoną z tyłu, co powoduje, że są dużo bardziej stabilne i łatwiej je prowadzić. Dodatkowo mają zamontowane zadaszenie, co pozwala jeździć nimi nawet przy intensywnych opadach.

Zwiedzanie zakątków za pomocą rikszy przyjęło się już w wielu polskich i zagranicznych miastach, ale w Warszawie jest wciąż bardzo mało popularne. Zupełnie niesłusznie, gdyż stanowi doskonałą alternatywę dla zatłoczonych i dusznych autobusów i tramwajów, pozwala omijać korki i dotrzeć do większej ilości miejsc.
Kategoria:   Turystyka > Inne


5. Suwałki Turystyka
  Turystyka to jeden z najistotniejszych obszarów, jaki jest promowany w obrębie Partnerstwa Ponadregionalnego dla Polski Wschodniej. Gminy zawiązały współpracę, której zamysłem jest reklamowanie atrakcyjnych i niedocenianych regionów wschodnich. Regiony te wyróżniają się doskonałym położeniem geograficznym i przyrodniczym, które może być z pożytkiem wykorzystywane przez podmioty gospodarcze, które umieszczą swoje inwestycje w Suwałkach. Obszary wschodnie są ciągle pomijane przez dużych inwestorów, nieświadomych, że tkwi w nich ogromny potencjał. Zachęcamy wszystkich do oglądania naszej strony www oraz do zapoznania się z treściami promocyjnymi.
Kategoria:   Turystyka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0