Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Doradztwo gospodarcze
ID linku 1169
Tytuł Doradztwo gospodarcze
Url http://www.doradztwogospodarcze.tlg.pl
Opis Działamy szybko. Wydajnie. Żyjemy naszą pracą. I wszyscy wyznajemy te same wartości. To czyni nas zwycięskim zespołem. Dla nas zwycięstwo nie oznacza tylko pomyślnie przeprowadzonej transakcji czy udanej mediacji - jest równoznaczne z osiągnięciem przez naszego Klienta celu, który sobie założył.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe doradztwo   pożyczki   dotacje   pomoc   prawna   detektyw
Data Apr 19, 2009
Imię kontaktowe Kamil Pińkowski
Email wyślij email do Kamil Pińkowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Odszkodowania komunikacyjne Kraków - odszkodowaniawypadki.info
  Ofertą firmy MG Premium są profesjonalne usługi w zakresie doradztwa prawnego i europejskiego. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie oraz oferuje usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych. Firma posiada w tym zakresie wykwalifikowaną kadrę, która jest wysoce wyspecjalizowana w zróżnicowanych zagadnieniach prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Księgowość Legnica
  Biuro księgowe PLUS świadczy usługi z zakresu kadr i płac oraz deklaracji podatkowych. Najważniejsze jest jednak to, że przedsiębiorca może liczyć nie tylko na profesjonalnie wykonane usługi księgowe, ale również na porady i fachową pomoc. Warto więc zaufać i powierzyć księgowość doświadczonej firmie rachunkowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Czyszczenie - pranie dywanów - Kraków
  Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem / praniem dywanów i wykładzin - posiadamy stacjonarną pralnię dywanów; jeździmy również na zlecenia do klientów. Wszystkie czyszczenia są antyalergiczne. Czyścimy również żaluzje pionowe i poziome oraz sprzątamy (firma sprzątająca). Mamy w swojej ofercie także usługę ozonowania. Ozonowanie - ozon o3 - to bardzo skuteczna metoda między innymi na :
• usuwanie alergenów (roztocza, pleśnie),
• usunięcie zapachu dymu papierosowego oraz innych zapachów z pomieszczeń i wnętrz samochodów,
• sterylizację pomieszczeń.
Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych środków do utrzymania czystości.
Obszar działania: Kraków i okolice.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. www.grzybczyk-jonderko-notariusze.pl
  Kancelaria Notarialna Grzybczyk Jonderko znajduje się w Rybniku. Firma funkcjonuje w branży od 2013 roku oferując szeroki zakres usług notarialnych. Zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych i poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń własnoręczności podpisu i zgodności dokumentu z oryginałem, doręczaniem oświadczeń, spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli i czeków, przyjmowaniem i przechowywaniem dokumentów, pieniędzy lub papierów wartościowych, sporządzaniem wypisów, odpisów, oświadczeń i innych dokumentów. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. SOMI Profesjonalna firma sprzątająca poznań
  W Poznaniu mieści się i świadczy swoje usługi sprzątające firma Somi. Działamy na rynku od ponad 25 lat i przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w obsłudze firm, biur, szkół, hal sportowych, centrów handlowych czy pracy dla osób prywatnych. Jesteśmy nowoczesną firma, która wykorzystuje najnowsze rozwiązania, nowoczesny sprzęt oraz posiada własny park maszynowy. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi klienta, terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań jak i atrakcyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o naszej działalności, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0