Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6240
Dom 3378
Firmy wg branży 8446
Internet 4216
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 490
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3058
Zwierzęta i rośliny 320
Doradztwo gospodarcze
ID linku 1169
Tytuł Doradztwo gospodarcze
Url http://www.doradztwogospodarcze.tlg.pl
Opis Działamy szybko. Wydajnie. Żyjemy naszą pracą. I wszyscy wyznajemy te same wartości. To czyni nas zwycięskim zespołem. Dla nas zwycięstwo nie oznacza tylko pomyślnie przeprowadzonej transakcji czy udanej mediacji - jest równoznaczne z osiągnięciem przez naszego Klienta celu, który sobie założył.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe doradztwo   pożyczki   dotacje   pomoc   prawna   detektyw
Data Apr 19, 2009
Imię kontaktowe Kamil Pińkowski
Email wyślij email do Kamil Pińkowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Tablice reklamowe
  Właściwa i przemyślana reklama wykonawcy może nierzadko być przyczyną zwiększonego napływu klientów. Z tego powodu opłaca się zainwestować w reklamy świetlne czy profesjonalne i przyciągające uwagę ekrany LED, żeby zwiększyć zyski. Wchodząc na poniższą witrynę www możesz szybko i bez problemów zakupić wybrane tablice reklamowe do zamontowania na zewnątrz pomieszczeń. Artykuły w internetowym sklepie są poukładane w kategorie, więc bez trudu odnajdziesz, to czego szukasz. Dodatkowo strona oferuje również aktualny cennik ekranów i opcję zakupu w leasingu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. mpexpertbud.pl - Rzeczoznawca budowlany
  Za naszym pośrednictwem zamówicie Państwo ekspertyzy budowlane, w tym ekspertyzy prowadzone z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Oceniamy jakość robót budowlanych oraz wykończeniowych, analizujemy materiały budowlane, prowadzimy badania natężenia dźwięku w budynkach i poza nimi. Oddajemy do Państwa dyspozycji rzeczoznawców budowlanych z wielu dziedzin.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. KOLMED USG Świdnica
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy KOLMED ze Świdnicy. Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zajmującym się leczeniem chorych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i medycyny pracy. Prowadzimy również nowoczesną poradnię rehabilitacyjną. W ramach przychodni przeprowadzamy nawet różnorodne badania laboratoryjne oraz specjalistyczne badania diagnostyczne takie jak spirometria, EKG i audiometria. Więcej informacji na temat usług naszej firmy i dane kontaktowe znają Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Wirtualne biuro warszawa
  Nasze Wirtualne biuro w Warszawie przy ul. Pięknej 20 (budynek Raiffeisen BC) oferuje usługi wynajmu adresu dla firmy dla celów rejestracyjnych oraz pełną obsługę korespondencji Klienta, czyli odbiór, powiadamianie i skanowanie.

W naszej ofercie znajdziecie również usługi coworkingu, czyli wynajem biura, biurek na godziny we współdzielonej powierzchni typu Open Space.

Aby usługa była zgodna z naszym hasłem reklamowym CoWork "Wszystko dla Biznesu" w naszej ofercie znajdziesz dodatkowo:
- obsługę sekretariatu,
- usługi biurowe,
- rejestrację spółki i działalności gospodarczej,
- wynajem sali spotkań na szkolenia i spotkania biznesowe,
- pełną obsługę księgową dla twojej firmy

Wszystkie usługi w jednym miejscu !
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. CONCEPT fundusze unijne zachodniopomorskie
  Prezentujemy Państwu firmę Concept z siedzibą w Szczecinie. Na rynku funkcjonujemy od 2009 roku. Funkcjonujemy w branży nieruchomości. Proponujemy: certyfikaty charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne i remontowe, kosztorysy, badania termowizyjne, planowanie inwestycyjne i pozyskiwanie dotacji unijnych. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia, miłą i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Szczegółowe wiadomości zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0