Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
CNC Technologie Polska Sp. z o.o.
ID linku 1213
Tytuł CNC Technologie Polska Sp. z o.o.
Url http://www.cnctechnologie.pl
Opis Firma CNC Technologie Polska Sp. z o.o.to spółka polsko-niemiecka działająca w obszarze obróbki skrawaniem.Prawie w 100% wszystkie procesy produkcyjne są wykonywane na automatach sterowanych numerycznie i automatach krzywkowych.
Produkujemy głównie takie detale jak: wałki, tuleje, sworznie, tłoczki, szpilki, nakrętki specjalne, koła zębate o zarysie prostym.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe Toczenie cnc   Frezowanie cnc   wiercenie duze serie CNC toczenie w stali małe detale firma produkcyjna przedsiebiorstwo
Data Apr 21, 2009
Imię kontaktowe Bartłomiej Nowicki
Email wyślij email do Bartłomiej Nowicki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. ANBI-TECH S.C. płyty pszczelarskie
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Anbi - Tech s.c. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Olewin niedaleko Olkusza. Specjalizujemy się w produkcji detali i wycinaniu uszczelek kołnierzowych. Zakupią u nas Państwo: płyty uszczelniające, uszczelki płaskie, szczeliwa, sznury uszczelniające, kurtyny PCV, elastomery oraz detale toczone i frezowane z mosiądzu, żeliwa, aluminium, tworzyw sztucznych, stali nierdzewnych i węglowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi przez nas wykonywane są świadczone na najwyższym poziomie, a angażowana przez nas kadra pracownicza stawia na postać wykonywanych prac. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Instalacje ppoż
  Firma mająca swoją siedzibę w Zabrzu zaprasza do skorzystania z naszych usług. Rzetelna, solidna oraz przede wszystkim dbająca o bezpieczeństwo swoich klientów zaprasza do zapoznania się z naszą listą usług. Nasi wykwalifikowani fachowcy zajmują się opracowywaniem planów budowy, ich zatwierdzaniem oraz dokonują niezbędnych poprawek. Opracowują drogi ewakuacji oraz sporządzają instrukcje przeciwpożarowe. Montujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe, instalacje ppoż. a także uliczne hydranty typu 25 i 52. Zabezpieczenia budowlane bierne w systemie POMAT. Firma KARAT zajmuje się również projektowaniem instalacji wczesnego ostrzegania i detekcji substancji niebezpiecznych. Polecamy nasze usługi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Porcelana gastronomiczna
  Wielu osobom wydaje się, że praca w gastronomii a już w szczególności prowadzenie lokalu to tak naprawdę bezstresowa praca. Jest jednak zupełnie odwrotnie. Nasza strona skierowana jest do osób, które pragną założyć lub zmodernizować swój punkt gastronomiczny. Naszym celem jest wyjaśnienie i pokazanie co w gastronomii jest niezbędne i bez czego tak naprawdę nie powinniśmy zaczynać naszej przygody z barem lub restauracją. Wiele cennych rad jakie przeczytacie na naszej stronie z pewnością okażą się dla was przydatne i doprowadzą Was do sukcesu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Kontrola placów zabaw
  Firma mykids.com.pl powstała w kwietniu 2011r. Pomimo tego, że jesteśmy młodą firmą dzięki zdobytemu doświadczeniu pragniemy zaoferować Państwu urządzenia najwyższej jakości. Priorytetem dla nas jest radość dzieci a co za tym idzie- bezpieczeństwo. Nasze produkty spełniają wszystkie wymagania norm co poświadczą wydane certyfikaty. Nasi pracownicy szkoleni są przez wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie a jakość i opinie przedstawiają wystawione referencje. Oferowane przez nas place zabaw dla dzieci są więc bezpieczne i spełniają wszystkie wymogi ich dotyczące.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Ragnsells - kompleksowa gospodarka odpadami
  Firma Ragn-Sells zarządza wszelkiego rodzaju odpadami idealnie dostosowując się do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz serwis obejmuje odbiór i transport odpadów, a także wynajem kontenerów i pojemników. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i zapraszamy do współpracy. Wspólnie sprawimy, iż nasze otoczenie stanie się przyjazne, czyste i zdrowe.

Ragn-Sells świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla biznesu, gmin, spółdzielni mieszkaniowych oraz innych podmiotów instytucjonalnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0