Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
CNC Technologie Polska Sp. z o.o.
ID linku 1213
Tytuł CNC Technologie Polska Sp. z o.o.
Url http://www.cnctechnologie.pl
Opis Firma CNC Technologie Polska Sp. z o.o.to spółka polsko-niemiecka działająca w obszarze obróbki skrawaniem.Prawie w 100% wszystkie procesy produkcyjne są wykonywane na automatach sterowanych numerycznie i automatach krzywkowych.
Produkujemy głównie takie detale jak: wałki, tuleje, sworznie, tłoczki, szpilki, nakrętki specjalne, koła zębate o zarysie prostym.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe Toczenie cnc   Frezowanie cnc   wiercenie duze serie CNC toczenie w stali małe detale firma produkcyjna przedsiebiorstwo
Data Apr 21, 2009
Imię kontaktowe Bartłomiej Nowicki
Email wyślij email do Bartłomiej Nowicki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Pisanie artykułów
  StrefaPisania.pl – firma zajmująca się pisaniem artykułów rozmaitego rodzaju, zarówno na ulotki i plakaty, jak i na strony WWW, zaprasza do szczegółowego poznania naszej oferty. Świadczymy usługi w zakresie: copywriting, ghostwriting oraz e-copywriting. Proponujemy fachową pomoc w wymyśleniu nazwy firmy czy produktu oraz wypromowania istniejących na portalach społecznościowych firm i instytucji. Tworzymy wpisy na bloga, zajmujemy się mailingiem. Proponujemy napisanie artykułów sponsorowanych, tekstów okolicznościowych a także ofert handlowych. Hasła reklamowe, naming a także tworzenie i redagowanie książek elektronicznych. Teksty typu precel, treści na strony internetowe zawierające odnośniki do stron tematycznych. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Młynki do kawy - Mobilny Barista
  Sklep z kawą, herbatą, akcesoriami do kawy? Wejdź na stronę mobilnybarista.pl i poznaj pełną ofertę sklepu! Sklep oferuje różne, wysoko jakościowe ekspresy do kawy dobrych marek. Zdecyduj się już dziś na również na środki czyszczące do ekspresów, czy młynki do kawy. Mobilny Barista oferuje najlepsze kawy i herbaty, dzięki którym Twoje biuro, dom, czy kawiarnia będzie miejscem, gdzie każdy będzie mógł się uraczyć wybitnie pyszną kawą. Już dziś zdecyduj się na zakupy w sklepie mobilnybarista.pl, a nie zawiedziesz się na jakości!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Pomiary odorów - biodrain.pl
  BioDrain jest prężnie działającym przedsiębiorstwem, które na pierwszym miejscu stawia jakość swoich usług. BioDrain oferuje wykonywanie akredytowanych pomiarów olfaktometrycznych wraz z modelowaniem dyspersji odorów w powietrzu. BioDrain używa do wykonywania pomiarów i modelowania specjalistycznego sprzętu. Zdecyduj się już teraz na kontakt z specjalistami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Centrum Keja
  Centrum Keja jest eleganckim, ciekawym i przyjaznym miejscem.
Znajdziecie państwo u nas sklep w którym można kupić pamiątki z nad morza, muszle, świece, bursztyn naturalny, biżuterię ze srebra i bursztynu oraz artykuły fotograficzne.
W znajduje się lodziarnia zielonej budki gdzie zapraszamy na pyszne lody,desery lodowe, gofry i dobrą kawę.
Zapraszamy także do kawiarenki internetowej gdzie mamy stałe łącze internetowe.
Zapraszamy do sklepu internetowego gdzie znajdą państwo:
Pamiątki znad morza: muszle, statki, kotwice, koła sterowe, zegary, ramki do zdjęć, biżuteria z bursztynu, muszli i kamieni!!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. świadectwo energetyczne
  Świadectwo charakterystyki energetycznej, to dokument sporządzony przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia, określającym jakość budynku/mieszkania z punktu widzenia zużycia energii. Wskazuje on na rzeczywiste koszty użytkowania budynku związane z jego ogrzewaniem, klimatyzowaniem oraz oświetleniem. Dzięki świadectwom energetyki budynków, każdy z Nas może z łatwością oszacować koszty użytkowania budynków, co w dzisiejszych czasach wydaje się być sprawą priorytetową w momencie kupna lub wynajmu domu/mieszkania. W tym miejscu należy zaznaczyć iż, obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków spoczywa na właścicielu budynku, który jest sprzedawany, wynajmowany oraz oddawany do użytku.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0