Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Doradca kredytowy
ID linku 12145
Tytuł Doradca kredytowy
Url http://twoj-doradca.net
Opis Twoj-doradca.net jest internetowym doradcą finansowym. Na naszym portalu znajdziesz mnóstwo informacji dotyczących zarządzania własnymi finansami. Dowiesz się gdzie i w jaki sposób otworzyć rachunek inwestycyjny, jaki kredyt będzie najbardziej komfortowy do Twoich wymagań. Na stronie przedstawiamy rankingi i zestawienia lokat bankowych, kont bankowych, ofert kredytowych oraz ofert funduszy inwestycyjnych. Nie wiesz jak zarządzać własnymi finansami? - Twoj-doradca.net to miejsce dla Ciebie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe doradca finansowy   doradca kredytowy   doradca inwestycyjny   kredyty przez internet   lokaty   konto osobiste   kredyty
Data Jan 6, 2011
Imię kontaktowe lukaszci06
Email wyślij email do lukaszci06
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Kredyty
1. Prowizja od kredytu zwrot
  Jeżeli spłaciłeś wcześniej kredyt lub pożyczkę to należy się zwrot prowizji. W zależności od kwoty pożyczki i okresu może to być nawet kilkaset złotych. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak odzyskać prowizję od kredytu to serdecznie zapraszamy do odwiedzin nasze strony i do złożenia bezpłatnego wniosku o analizę. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


2. Kredyt bez BIK
  Sporo osób bywa zdezorientowana dużą ilością reklam, traktujących o pożyczkach na dowód. Społeczeństwo jest atakowane odmiennego sensu przekazami, od reklamowego po informacje bądź plotki o naiwnych ofiarach nieuczciwych sprzedawców kredytów. Nasza strona internetowa jest witryną, gdzie odszukają Państwo rzetelne informacje o sprawdzonych firmach udzielających pożyczki, przede wszystkim te bez weryfikacji klienta w BIK. Ewentualny pożyczkobiorca pozna tu także wskazówki, jak i gdzie odnaleźć kredyt gotówkowy na dowód na korzystnych warunkach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


3. Kredyt mieszkaniowy
  Koszt kredytów mieszkaniowych maleje, co za tym idzie zmniejsza się wysokość rat kredytów mieszkaniowych. Jest to idealny moment na to żeby pomyśleć nad wzięciem kredytu na mieszkanie. To pewne, że mało jest osób, które mogły by pozwolić sobie na zakup tudzież zbudowanie domu z odłożonych środków. Przez kryzys sytuacja ta wydaje się być trudniejsza niż zwykle. W tych okolicznościach pozostaje tylko zwrócić się o pomoc instytucji bankowej w postaci kredytu na dom albo kredytu hipotecznego. Przygotowaliśmy dla Państwa stronę, która będzie pomocna dla Państwa we wstępnym etapie poszukiwań właściwej opcji kredytowej. Znajdą tu Państwo wiele funkcjonalności w formie porównywarki kredytów mieszkaniowych, kalkulatorów kredytowych i kalkulatorów zdolności kredytowej. Z serwisu dowiesz się ponadto wszystkiego na temat zasad udzielania pożyczek w tym rekomendacji T. Rekomendacja ta jest zbiorem zasad, które trzeba spełnić aby instytucja bankowa mogła dać kredyt mieszkaniowy. Głównymi warunkami otrzymania kredytu wg. rekomendacji T jest to, że rata pożyczki nie może być wyższa niż 42 procent zarobków netto klienta. Bardzo ważna jest nasza terminowość w spłacaniu poprzednich kredytów. Jeśli zechcą Państwo dowiedzieć się więcej i skorzystać z porównywarek – zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


4. Historia Kredytowa w USA
  Historia kredytowa jest w Stanach Zjednoczonych podstawą prawidłowego funkcjonowania w świecie finansowym. Od dobrej historii kredytowej zależy, czy dostaniemy kredyt na dom, czy bank przyzna nam kartę kredytową, czy będziemy mogli wynająć mieszkanie w dobrej okolicy itd. Od tzw. Credit Score zależy - jak wysokie będzie oprocentowanie kredytów oraz - czy bank lub kredytodawca zażąda dodatkowego zabezpieczenia. Dobrą historię kredytową można w USA sobie "wybudować" poprzez ostrożne branie kredytów i regularne ich spłacanie. Należy jednak co jakiś czas sprawdzać swoją historię a także Credit Score (do niedawna będący tajemnicą dostępną tylko dla banków). Na naszej stronie możesz zamówić bezpłatny raport z tymi danymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


5. Pożyczki pod zastaw
  Zapraszamy na stronę internetowa firmy Inwesturum zajmującej się udzielaniem pożyczek pod zastaw hipoteczny. Działamy na polskim rynku usług finansowych od 1990 roku. Posiadamy doświadczony, niepowtarzalny zespół bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu swoją wiedzą i pomocą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pożyczki pod zastaw następujących dóbr: nieruchomości, mieszkania, domu, działki, pojazdów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0