Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Polgips - superenergooszczędne materiały budowlane
ID linku 12172
Tytuł Polgips - superenergooszczędne materiały budowlane
Url http://www.polgips.net
Opis POLGIPS jest firmą produkującą najwyższej jakości energooszczędne materiały budowlane

Technologie stosowane przez POLGIPS wyróżnia się najniższą materiałochłonnością, energochłonnością i pracochłonnością oraz najwyższą precyzja wykonania. Mokre procesy przy wznoszeniu ścian zostały niemal wyeliminowane całkowicie.

Misją firmy jest opracowywanie technologii produkcji i wykonawstwa budowlanego ekologicznych i super energooszczędnych wyrobów budowlanych, prowadzenie badań oraz szkolenie pracowników w ramach nadzoru autorskiego w produkcji i wykonawstwie budowlanym.

Opracowana przzez firmę POLGIPS technollogia System R to oszczędność nawet do kilku tysięcy złotych rocznie.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe polgips   materiały budowlane   ekologia   energooszczędne materiały   Leopold Rolek   technologia przyszłości   gips   ściany gipsowe
Data Jan 6, 2011
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. Moduły fotowoltaiczne
  Firma zajmująca się sprzedażą zielonej energii. Działamy w obszarze energii odnawialnej. Ochronę środowiska stawiamy na pierwszym miejscu w swoich działaniach. Oferujemy: moduł fotowoltaiczne oraz wiele innych rozwiązań do pozyskiwania energii.
Naszym klientom proponujemy kompletne rozwiązania w zakresie słonecznej energii odnawialnej w postaci wysokowydajnych kolektorów słonecznych sprawdzonych firm. Proponowane przez nas kompletne zestawy solarne przygotowane są w sposób profesjonalny tak aby pokryć zapotrzebowanie na energię do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wpomagania niskotemperaturowego systemu grzewczego (ogrzewania) w domach jedno i wielorodzinnych. Proponowane przez nas zestawy solarne dostarczamy bezpośrednio naszym klientom wraz z autoryzowanym i profesjonalnym montażem. Posiadamy w swojej ofercie każdy możliwy zestaw kolektorów słonecznych w atrakcyjnych cenach.
Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż systemów solarnych do naszych klientów wraz z usługą montażu z województwa podlaskiego jak także dla całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę.
Kategoria:   Dom > Inne


2. budownictwo mieszkaniowe blog
  Serwis poświęcony jest w całości tematyce budownictwa. W portalu Zbuduj Dom znajdziesz artykuły które pomogą Ci w całym procesie budowy domu, od stworzenia projektu domu poprzez jego budowę aż po wykończenie i aranżację wnętrz. Zamieszczamy także artykuły związane z prowadzeniem ogrodu. W serwisie prezentujemy również ciekawe aktualności branżowe. Wszystkich chętnych oraz zainteresowanych tematyką budownictwa zapraszamy do portalu Zbuduj Dom i zapoznania się z naszymi interesującymi artykułami.
Kategoria:   Dom > Inne


3. Certyfikat Energetyczny Warszawa Odbiory Mieszkań
  Działamy na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego. Oferujemy fachową pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera wraz ze spisaniem protokołu odbioru mieszkania. Zajmujemy się również sporządzaniem Świadectw Energetycznych Budynków, dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.                                           Zapraszamy do współpracy ! 
Kategoria:   Dom > Inne


4. Świadectwa energetyczne Gdańsk
  Zajmujemy się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej, obliczaniem współczynników wyrównawczych do indywidualnego rozliczania kosztów ogrzewania, sporządzaniem projektów architektonicznych dociepleń budynków i kolorystyk. Wykonujemy również adaptacje projektów gotowych domów jednorodzinnych oraz przeprowadzamy inwentaryzacje budowlane na potrzeby modernizacji energetycznych
Kategoria:   Dom > Inne


5. grzejniki na podczerwień
  Jeśli potrzebują Państwo dogrzać swoją sypialnię, łazienkę lub inne pomieszczenie to doskonałym, tanim i wydajnym sposobem będzie wykorzystanie nowoczesnych paneli na podczerwień. W sklepie Fortunata RED znajdą Państwo promienniki podczerwieni o różnej mocy i przeznaczeniu. Oferujemy także bardzo szeroki wybór kolorystyki i wykończenia samych paneli, dostępne są w różnych kolorach i kształtach. Ogrzewanie na podczerwień to ekonomiczny i efektywny sposób na ogrzewanie w każdych warunkach. Zapraszamy.
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0