Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna w Kwidzynie
ID linku 12182
Tytuł Niepubliczna Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna w Kwidzynie
Url http://nppp.pl
Opis Celem Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej jest organizowanie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka niepełnosprawnego i zagrożonego niepełnosprawnością. W ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka specjaliści Poradni:

* ustalają, na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, kierunki i harmonogram działań w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny dziecka;
* wspólnie z Samodzielnym Publicznym Ośrodkiem Terapii i Rehabilitacji dla Dzieci zapewniają potrzebną terapię i rehabilitację, stosownie do potrzeb dziecka;
* opracowują i realizują z dzieckiem i jego rodziną indywidualny program wczesnego wspomagania, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę dziecka;
* oceniają postępy dziecka, dokonują analizy skuteczności pomocy udzielanej dziecku jego rodzinie;
* wprowadzają zmiany w indywidualnym programie wczesnego wspomagania, stosownie do indywidualnych potrzeb dziecka i jego rodziny.

Specjaliści zatrudnieni w poradni prowadzą wczesne wspomaganie rozwoju dziecka udzielając dzieciom pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe poradnia w kwidzynie   niepubliczna poradnia psychologiczno pedagogiczna w kwidzynie   logopeda   psycholog   pedagog   dziecko   zdrowie   terapia   problemy rodziców   zaburzenia   rehabilitacja   nadzór pedagogiczny   wczesne wspomaganie rozwoju dziecka   wsparcie rodziny dzi
Data Jan 10, 2011
Imię kontaktowe Magda
Email wyślij email do Magda
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Psychoterapia Warszawa
  Psychoterapia może być dobrym wyjściem z różnych sytuacji życiowych, szczególnie wtedy kiedy sami nie możemy uporać się z jakimś problemem. Ośrodek Psychoterapii Analitycznej ?Anima? oferuje pomoc szczególnie tym, którzy doświadczają problemów w relacjach z innymi, zaburzeń lękowych, odżywiania i osobowości oraz depresji. Psychoterapia prowadzona jest przez psychologów z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy klinicznej. Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. SOST uzależnienia Myślenice
  Masz wrażenie, że straciłeś kontrolę nad swoim życiem? Nie wiesz do kogo się zwrócić ze swoim kłopotem? Salwatoriański Ośrodek Szkoleniowo Terapeutyczny każdym swoim podopiecznym pomoże wrócić na właściwą drogę. Prowadzący ją duszpasterze są także psychologami z bogatym stażem. Każdy Pacjent może tutaj liczyć na całkowite zrozumienie, jak również pomoc przy pokonaniu jego słabości. Wszyscy potrzebujący, niezależnie od typu swojego problemu, otrzymają kompleksową pomoc terapeutyczną. Terapeuci zwrócą uwagę na jego przyczynę oraz nakierują Pacjenta na jego pokonanie. Po więcej wiadomości zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Grupa Pro Alegria szkoli Pedagogów i Psychoterapeutów
  Praktyczne szkolenia przygotowujące do pracy nauczyciela-pedagoga, psychoterapeuty, psychiatry. Grupa Pro Algeria z Poznania, złożona z doświadczonych psychologów i pedagogów chce w ramach warsztatów i treningów przekazywać wszystkim zainteresowanym praktyczną wiedzę i realne kompetencje z zakresu, między innymi, psychologii rozwojowej, terapii psychodynamicznej i systemowej w pracy z dziećmi. Na naszej stronie poznasz szczegółowy program szkoleń zakończonych praktyką.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psycholog Gdynia pomorskie
  Doświadczony psycholog Sopot, Psycholog Gdynia - sesja terapeutyczna dla par, konsultacja psychologiczna i porady psychologiczne w Sopocie - Magdalena Łobacz Trójmiasto - terapeuta i psycholog Sopot. TSR czyli Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu - uzależnienia (terapia uzależnień), terapia indywidualna, terapia par oraz diad (matka+dziecko, rodzeństwo). Zachęcam do odwiedzenia strony. Psychoterapeuta zaprasza - psycholog, sesje terapeutyczne, (terapeuta Sopot, Gdynia, wojwództwo pmorskie).
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psycholog Poznań
  Psycholog pomaga osobom poszukujących zmian w swoim życiu, potrzebującym wsparcia lub porady w sprawach życiowych, prywatnych i zawodowych. Staram się aby oferowana pomoc była możliwa do bezpośredniego zastosowania w życiu codziennym. Możliwe obszary pomocy to problemy trapiące pary i małżeństwa, rodziców ale także sprawy zgłaszane indywidualnie. Gdy rozwiązanie problemu wymaga więcej pracy może być zaoferowana psychoterapia.
Dla osób chorujących przewlekle może być zaoferowana pomoc na miejscu w domu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0