|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Hurtownie |
1. |
ASEO PAPER czyściwa dla myjni
|
|
Przedsiębiorstwo Aseopaper Sp. z o.o. to jeden z wiodących dystrybutorów produktów higienicznych oraz urządzeń i środków higieny na rynku. Nasza działalność odbywa się w Tarnowskich Górach. Oferujemy: materiały higieniczne, dozowniki i podajniki, kosze na śmieci, suszarki do rąk jednorazowe artykuły higieniczne (nakładki sedesowe, woreczki WC) oraz chemię ECOCHEM. Zapewniamy najwyższą jakość naszych artykułów po ogromnie konkurencyjnych cenach, jak również znakomitą logistykę umożliwiającą punktualne dostawy. Pełną ofertę naszej firmy można odnaleźć na stronie internetowej.
|
2. |
Piece konwekcyjno-parowe, zmywarki gastronomiczne
|
|
Firma Krak-Gastro zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów zbiorowego żywienia w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Firma zapewnia: doradztwo, wykonanie projektu technologicznego i jego uzgodnienie w Sanepid-zie (na życzenie klienta), montaż i uruchomienie urządzeń, szkolenie personelu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Oto niektóre urządzenia gastronomiczne, znajdujące się w ofercie firmy Krak-Gastro:
- piece konwekcyjno-parowe MKN,
- zmywarki do naczyń Meiko,
- ciągi kuchenne Lotus,
- ekspresy do kawy Faema,WMF,
- meble ze stali nierdzewnej, urządzenia grzewcze i chłodnicze do wydawania posiłków Dora Metal
- piece do pizzy oraz urządzenia do produkcji pizzy Oem,
- rożna do kurczaków Ubert,
- wyposażenie gastronomiczne Sirman.
|
3. |
opakowania tekturowe
|
|
Prawie każdy producent szuka na rynku opakowań a trakcyjnej oferty dla siebie. Najlepsze opakowania tekturowe cechują się dużą wytrzymałością i trwałością, ale także estetyką i ceną. Oferta jest bardzo bogata od opakowań klasycznych transportowych do wymyślnych jednostkowych pudełek ozdobnych. W zależności od branży hurtownie i producenci opakowań tekturowych zapewniają bogaty asortyment. Można też zamówić odpowiedni kształt i opakowania. Tektura jest materiałem ekologicznym i biodegradalnym.
|
4. |
worki foliowe
|
|
Każdy artykuł należy w coś spakować. Pol-Pak zapewni wszelakiego rodzaju reklamówki, czyli znane zrywki, na których wolno nadrukować m.in. swój logotyp oraz inne dane, lokalizację przedsiębiorstwa.
Jako znany producent opakowań mamy w ofercie też worki na śmieci, torebki żywnościowe - w które można spakować kanapki, ale również worki foliowe. Proponujemy jeszcze nadruki na wskazanej przez klientów foliowej powierzchni.
Zapewniamy przyciągające ceny ale też szybki kontakt, gruntowną ofertę jak i kontakt z naszą firmą można wyszukać na naszej witrynie www. Jako specjalistyczny producent folii co pewien czas remontujemy nasz park maszynowy, co gwarantuje perfekcyjną jakość towarów.
Nasze produkty są ponadto zupełnie bezpieczne i przyjazne dla przyrody, a wyroby - w przypadku stałych kupujących - dostarczamy w kompletnie za darmo.
|
5. |
P.P.H. GRAN-PIK - producent słodyczy
|
|
PRODUKCJA
Firma GRAN-PIK Liwocz zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiego asortymentu słodyczy (ponad 100 różnych wyrobów), m.in.: pierników, herbatników, biszkoptów, wafelków, precli, a także lizaków, karmelków i cukierków. Aby zaspokajać rosnące oczekiwania konsumentów firma stale wprowadza na rynek nowe, oryginalne wyroby.
TRADYCJA
GRAN-PIK oraz Liwocz to dwie różne marki produktów cukierniczych, z których GRAN-PIK wywodzi się wprost z wielopokoleniowych tradycji ciastkarskich, a marka Liwocz reprezentuje ponad 50 lat doświadczeń w produkcji lizaków i karmelków. Połączenie sił obu marek pozwoliło podtrzymać najdłuższą w Polsce tradycję wytwarzania lizaka deseniowego, gdyż to właśnie w Z.P.C. Liwocz w Jaśle po raz pierwszy zastosowano tą technologię na skalę przemysłową. Od wielu lat przedsiębiorstwo notuje znaczące wzrosty sprzedaży obu marek i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów.
JAKOŚĆ
Celem działania firmy jest produkcja najwyższej jakości wyrobów cukierniczych. Systematycznie modernizowany park maszynowy funkcjonuje na łącznej powierzchni produkcyjnej 7.000 m2. Niepowtarzalne cechy wielu naszych wyrobów są zarejestrowane w Urzędzie Patentowym. Bazując na wiedzy i doświadczeniu własnych audytorów firma opracowała, wdrożyła i utrzymuje system identyfikacji, oceny i kontroli bezpieczeństwa żywności HACCP. System ten został pozytywnie zatwierdzony przez urzędową kontrolę żywności.
DYSTRYBUCJA
Przedsiębiorstwo stale rozwija swoją sieć dystrybucji, dociera do coraz większej liczby odbiorców krajowych i zagranicznych. Firma współpracuje z ponad 200 hurtowniami poprzez grupę Przedstawicieli Handlowych działających na terenie całej Polski. Eksport na rynki zagraniczne stanowi ponad 20% całkowitej produkcji. Słodycze są dostarczane głównie do: Rosji, Niemiec, Czech, Danii, Włoch, Bułgarii, a także na Litwę, Słowację i Węgry.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ODBIORCÓW HURTOWYCH!
|
|
|