Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Firma eventowa "Szafagra! Events"
ID linku 1224
Tytuł Firma eventowa "Szafagra! Events"
Url http://www.szafagra-events.pl
Opis Śląska. W organizacji imprez łączymy oryginalne pomysły z profesjonalną realizacją. Nasze eventy promocyjne, imprezy integracyjne i konferencje to zawsze inspirujące wydarzenia.

Śląsk i śląskie eventy nie mają przed nami tajemnic, dlatego stworzyliśmy ofertę „Akcja Silesia!” eksploatującą industrialne przestrzenie tego regionu. W jej ramach zajmujemy się turystyką biznesową, grami miejskimi, industrialnymi sportami ekstremalnymi (takimi jak turbo golf i ASG w opuszczonych fabrykach) oraz imprezami tematycznymi czerpiącymi inspiracje ze Śląska.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe event   eventy   eventy śląsk   organizacja imprez śląsk   agencja eventowa śląsk   akcja silesia
Data Apr 25, 2009
Imię kontaktowe Magdalena Michulec
Email wyślij email do Magdalena Michulec
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Gadżety reklamowe
  Produkty Ralphico - Gadżety reklamowe, długopisy reklamowe, pendrive, zegary, odzież reklamowa, kubki, zegarki, smycze reklamowe. Zapraszamy Państwa - pikantne promocje, wskaźniki laserowe, kalkulatory, latarki, radia, najlepsze artykuły i gadżety reklamowe. On i ona, dom i kuchnia, biuro, podróż, torby, parasole. gry i zabawki. 1001 drobiazgów, tekstylia, środki ochrony indywidualnej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Centrum Produkcji Reklamowej – profesjonalne rozwiązania dla twojej firmy cpr.pl
  Centrum Produkcji Reklamowej – to profesjonalne rozwiązania dla ciebie. Zadania związane z reklamą, drukiem wielkoformatowym, systemami identyfikacji wizualnej to wszystko na wyciągnięcie ręki. Doświadczenie i mnogość zrealizowanych projektów zapewniają najwyższy poziom obsługi i pełną satysfakcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. http://batika.pl
  Bez reklamy i informacji wizualnej nie może dziś funkcjonować żadna działalność. Nasycenie ryku wszelkimi dobrami i usługami jest tak duże, że by dotrzeć do klienta, trzeba się w odpowiedni sposób zaprezentować. Wydatnie pomaga w tym Batika, dostarczając różnego rodzaju nośniki informacji i reklamy wizualnej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Znakowanie
  Chcesz być niezwykły? Zrobić wrażenie na bliskiej Ci osobie? E-znakowanie to internetowy sklep, w którym znajdziesz gadżety, upominki, prezenty na każdą okazje. Firma usługowa E-znakowanie oferuje produkcję upominków wraz z własnym logiem. Gadżety, które proponujemy są idealnym rodzajem reklamy wprost dla Twojej firmy. Warto dlatego odwiedzać naszą stronę oraz zapoznać się z ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Szkolenia sprzedaży
  Marketing na Facebooku to odpowiednia w erze postreklamy oferta promocji Twojego przedsięwzięcia. Nasz doświadczony trener, który dysponuje dostępem do najlepszych rozwiązań metodologicznych, wprowadzi Ciebie oraz Twoich pracowników w świat sprzedaży dwudziestego pierwszego wieku. Szkolenia techniki sprzedaży, jak również social media marketing - to mobilna oferta szkoleniowa (miejsca szkoleń w różnych ośrodkach) oparta na czterech głównych metodach: teoretycznej (nakreślenie zagadnienia wsparte na audiowizualnym przekazie), dyskusyjnej (interakcja na linii trener sprzedaży-uczestnicy szkolenia), dynamicznej (inscenizacje) oraz analitycznej (rozpatrywanie konkretnych zagadnień).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0