Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Firma eventowa "Szafagra! Events"
ID linku 1224
Tytuł Firma eventowa "Szafagra! Events"
Url http://www.szafagra-events.pl
Opis Śląska. W organizacji imprez łączymy oryginalne pomysły z profesjonalną realizacją. Nasze eventy promocyjne, imprezy integracyjne i konferencje to zawsze inspirujące wydarzenia.

Śląsk i śląskie eventy nie mają przed nami tajemnic, dlatego stworzyliśmy ofertę „Akcja Silesia!” eksploatującą industrialne przestrzenie tego regionu. W jej ramach zajmujemy się turystyką biznesową, grami miejskimi, industrialnymi sportami ekstremalnymi (takimi jak turbo golf i ASG w opuszczonych fabrykach) oraz imprezami tematycznymi czerpiącymi inspiracje ze Śląska.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe event   eventy   eventy śląsk   organizacja imprez śląsk   agencja eventowa śląsk   akcja silesia
Data Apr 25, 2009
Imię kontaktowe Magdalena Michulec
Email wyślij email do Magdalena Michulec
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. AAC Andrzej Połoński Reklama i Pozycjonowanie w Internecie
  AAC Reklama w Internecie Radom, na swojej stronie internetowej, zachęca do korzystania przez klientów ze swoich usług marketingu internetowego. Przedstawia zbiór zasad jakimi powinno się kierować przy wyborze takiej formy promocji, czym się kierować, i dlaczego wybrać właśnie AAC. Agencja Reklamy Internetowej, zapewni skutecznie wsparcie w polepszaniu wizerunku firmy, marki, pozytywnemu przekazowi płynącemu do klientów, a dzięki temu rozwojowi przedsiębiorstwa, za pomocą dobrze dobranych, optymalnych w danym przypadku, rozwiązań marketingowych. Dla klientów posiadających stronę w sieci polecamy pozycjonowanie stron, i to nie tylko w normalnym polu wyszukiwania, ale także w polu grafika i mapy. Dzięki temu wysoka pozycja w wyszukiwarkach, jakimi są np. google i bing będzie łatwo osiągana i utrzymywana. Firma płaci raz a efekt jest na całe lata, a nie tak jak w kontekstach czy adwordsach, tylko wtedy gdy się płaci. Wszystko to zapewnia pozycjonowanie, bo nawet najlepiej zaprojektowana, doskonała graficznie i bezbłędna merytorycznie witryn, bez pozycjonowania staje się martwa, gdyż niemożliwe jest odnalezienie jej w wyszukiwarkach. Nikt nie obejrzy takiej strony, jeśli nie dowie się, że ona istnieje. Aac pomoże Ci zdobyć czołowe miejsca dla Twojej strony. Przerabiamy dostarczone przez firmę zdjęcia do formy przyjaznej dla wyszukiwarek, polepszamy jakość kadrujemy dodajemy tekst napisy, przerabiamy filmiki, dodajemy muzykę głos lektora napisy. Jeśli klient akowych nie ma, sami nakręcimy krótkie tanie filmiki HD, zrobimy zdjęcia HDR, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie. Dzięki pełnej obecności firmy w internecie w normalnym polu szukania jak i w grafice i wideo, taka firma i jej witryna jest traktowana przez wyszukiwarki jako bardziej wartościowa niż jakaś inna nawet 10razy większa, ale bez tych dodatków, i jest umieszczana przez nie wysoko w swoich wynikach wyszukiwań, przez co klienci klikają nie w potentata, tylko w naszą małą, ale dobrze rozreklamowaną firmę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Wirtualne Panoramy 360 , Prezentacja wnętrz
  Możemy dzięki tej technologii zaproponować klientowi wirtualne zwiedzenie obiektu, tak, aby mógł siedząc przy swoim komputerze odbyć wirtualna przechadzkę przemieszczając się między pomieszczeniami Państwa obiektu,zapoznając się z klimatem miejsca.

Hotelarstwo Kompleksowa wizualizacja kwater oraz innych pomieszczeń, a także otoczenia hoteli i pensjonatów.
Gastronomia-Prezentacja wnętrz restauracji, kawiarni, pubów.
Kultura i sztuka-Kompletne prezentacje panoramiczne, z możliwością odbywania wirtualnych wycieczek po galeriach i muzeach.
Architektura -Różnorodne prezentacje obiektów architektonicznych, również jako przykład zrealizowanych projektów (w przypadku biur projektów architektonicznych).
Nieruchomości-Prezentacja wizualna nieruchomości i wnętrz pozwala pracownikom biur pośrednictwa nieruchomości i ich klientom zaoszczędzić sporo czasu na wyjazdy w celu obejrzenia mieszkania lub domu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Roznoszenie ulotek Warszawa
  Aby reklama naszej firmy okazała się naprawdę skuteczna, najlepiej powierzyć przeprowadzenie kampanii profesjonalnej firmie. Ulotek.com.pl zajmie się tym i co więcej, zagwarantuje wymierne efekty takiej kampanii. Domena tej firmy jest kolportaż materiałów reklamowych na terenie Warszawy. Jej podstawowym założeniem jest świadczenie najwyższej jakości usług w korzystnych cenach. Kolportaż ulotek cennik zamieszczony na jej stronie internetowej jest na to najlepszym dowodem. Dystrybucja ulotek w wykonaniu tej firmy kosztuje już od 6 groszy za sztukę. Żadna inna kampania reklamowa nie kosztuje równie mało. Indywidualny plan kolportażu tworzony na potrzeby konkretnego klienta oraz czterostopniowy system kontroli gwarantują uzyskanie optymalnych korzyści z reklamy w postaci większego zainteresowania firmą i jej ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Giełda ofert reklamowych i marketingowe zakupy grupowe
  Nowoczesny portal skupiający sprzedawców usług, produktów i powierzchni reklamowych. Oferuje możliwość wystawiania zleceń na daną usługę oraz opcję korzystania z branżowych zakupów grupowych. Innowacyjność to Planer Reklamy, który pozwala na wykreowanie kampanii reklamowej dostosowanej do możliwości finansowych użytkownika. Wszystko dla marketingu i reklamy firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Hey You Agencja social media
  Agencja reklamowa Hey You! zajmuje się przeprowadzaniem skutecznych kampanii z wykorzystaniem narzędzi marketingu internetowego. Wśród świadczonych usług znajdą Państwo marketing społecznościowy, akcje z wykorzystaniem liderów opinii a także marketing szeptany. Wszystkie proponowane przez nas usługi odznaczają się wysoką skutecznością, zapewniając każdorazowo klientom wymierny efekt w postaci wzrostu pozycji marki.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0