Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Zawory
ID linku 1227
Tytuł Zawory
Url http://www.zamkon.pl
Opis Zawory zaporowe mieszkowe stosowane są na instalacjach przemysłowych w rurociągach ogólnego przeznaczenia. Zawory zaporowe można montować w dowolnym położeniu na rurociągach, zwracając jedynie uwagę na prawidłowy kierunek przepływu czynnika, który powinien być zgodny z oznaczeniem na kadłubie. Zawory są przeznaczone do wody, pary wodnej i innych czynników neutralnych ciekłych i gazowych o temperaturze do 400°C.
Zawory przeznaczone są do II grupy płynów.
Kategoria Firmy wg branży > Automatyka
Słowa kluczowe przepustnice   odwadniacze   zawory zaporowe mieszkowe   zasuwy klinowe   oddzielacze pary   gazów   separatory gazów   pary   rozprężacze   oddzielacze tytanowe
Data Apr 25, 2009
Imię kontaktowe damian
Email wyślij email do damian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Automatyka
1. RAPIS Automatyka - Integrator Systemów Automatyki - Automatyzacja Maszyn
  Kompleksowa realizacja zleceń z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki. Projektowanie, montaż, uruchomienie, serwis. Programowanie sterowników PLC wraz z wizualizacją pracy SCADA, HMI i raportowaniem wyników produkcji. Robotyzacja procesów, w tym indywidualne rozwiązania dla robotów odbierających wypraski i wlewki, urządzeń typu robot do wtryskarek
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


2. FRACHT SERVICE POLAND mechanika samochodowa radom
  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przedsiębiosrtwa Fracht Service Poland Sp. z o.o. Od wielu lat zajmujemy organizacją przewozów międzynarodowych oraz na terenie naszego kraju. Jesteśmy w stanie przewieźć każdy towar zlecony przez klienta. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, spełniając wszystkie żądania klienta. Wykonujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jaki i przedsiębiorstw. Dzięki współczesnym rozwiązaniom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transportowanych przez nas produktów. Szczegóły naszej atrakcyjnej propozycji dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


3. Automatyka magazynowa
  Strona firmy zajmującej się optymalizacją procesów logistycznych w obszarze procesów magazynowych oraz związanej z tymi procesami szeroko pojętej informatyki. Poszukujemy rezerw w magazynach takich jak nieoptymalna ścieżka pracy, zbyt częste dotykanie towaru, braki w oprogramowaniu, zła organizacja procesu bądź konieczność inwestycji. Strona pokazuje konkretne metody jak je wskazać i zasugerować poprawki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


4. LOGO GROUP laweta ruda śląska
  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy LOGO GROUP, której siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej. Zajmujemy się skupem złomu i autokasacją jak również sprzedażą hurtową złomu i części samochodowych. Można nam także zlecić wywóz gruzu i odpadów budowlanych i pomoc przy rozbiórkach. W branży działamy już ponad 10 lat a do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Odpowiedzialna gospodarka odpadami jest ważnym elementem naszej działalności, toteż staramy się przetwarzać pozyskiwane odpady na nowe produkty. Gwarantujemy sprawne działanie i profesjonalizm. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


5. Monitoring ip - camsat.com.pl
  Jako CAMSAT ze swoją ofertą chcemy wyjść do Klientów, którzy zainteresowani są bezprzewodowymi systemami transmisji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy transmisji sygnału AHD, CVI, PAL/NTSC, IP, HD oraz danych. Gwarantujemy krótki czas realizacji zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Wszystkich Klientów zainteresowanych naszą ofertą Zapraszamy na camsat.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0