Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6363
Dom 3443
Firmy wg branży 8601
Internet 4319
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 958
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 874
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1929
Zdrowie i uroda 3143
Zwierzęta i rośliny 325
wodzirej
ID linku 12271
Tytuł wodzirej
Url http://www.nasz-wodzirej.pl/
Opis Jedyny i niepowtarzany, zawsze w swoim oryginalnym rodzaju, nasz wodzirej na udaną imprezę! Jako fachowy wodzirej zapewniam artystyczną obsługę wszystkich typów imprez (wesele, festyn, bal, inne imprezy okolicznościowe czy też imprezy firmowe). Moja działalność koncentruje się w województwie warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim (Warszawa, Mikołajki, Węgorzewo) ale mogę dotrzeć także do innych miast. Zapraszamy, nie zastanawiaj się, zadzwoń!
Kategoria Rozrywka > Humor
Słowa kluczowe wodzirej   dj na wesele
Data Jan 15, 2011
Imię kontaktowe simon
Email wyślij email do simon
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Rozrywka > Humor
1. Świat obrazków » fotki, obrazki, e-kartki
  Wszystkie upublicznione ekartki w bazie witryny można wysłać za pomocą prostego narzędzia do tworzenia e-kartek na przykład ekartki z okazji Bożego Narodzenia. Wystarczy wybrać najlepsze wg Ciebie zdjęcie, które chcesz przesłać do przyjaciółki, wpisać treść listu, wybrać kolory, zaznaczyć, czy chcemy wiedzieć o odebraniu e kartki przez adresata, ustawić własne dane i adresata i gotowe. W każdym momencie tworzenia ekartki jest możliwość podglądu tego, co co udało się nam stworzyć. W ostatnim kroku klik -Wyślij- i e-kartka przesłana z sukcesem. Pamiętajmy zatem o ludziach nam bliskich, chociażby w taki sposób, jak e-kartka, można poprawić humor, dać komuś nadzieję, lub też wzbudzić zainteresowanie.
Kategoria:   Rozrywka > Humor


2. zwala.pl
  Śmiej się razem z nami. Strona zawiera śmieszne filmy i zdjęcia. Dodatkowo można oceniać każdy wpis i komentować. Sprawdź czy film jest rzeczywiście tak śmieszny. Najnowsza i najszybciej rozwijająca się strona. Można samodzielnie dodawać filmy i zdjęcia oraz dzielić się nimi z przyjaciółmi. Top 5 dodających.
Kategoria:   Rozrywka > Humor


3. dowcipy
  Dzięki serwisowi można poczytać najnowsze dowcipy. Są one nadsyłane przez czytelników naszego serwisu. Każdy dowcip aby się pojawił w serwisie musi zostać zatwierdzony przez moderatora (aby trzymać poziom). Dodatkowo na każdy dowcip można zagłosować (tylko raz) oraz jest kanał RSS dla przyszłych (stałych) czytelników.
Kategoria:   Rozrywka > Humor


4. Śmieszne wypadki telewizyjne i inne
  Sprawdź jaką krzywdę potrafią sobie niechcący wyrządzić ludzie. U nas codziennie nowe śmieszne wpadki i wypadki oraz telewizyjne wpadki. Jeśli chcesz się trochę pośmiać zapraszamy do nas. Częste aktualizacje, myślę że jak raz przyjdziesz będziesz Nas odwiedzał częściej. Śmieszne filmy, śmieszne reklamy dla każdego. Zabawne kompilacje, zabawne ujęcia.
Kategoria:   Rozrywka > Humor


5. smiejsie.autonow.pl
  Strona z kawałami, od których będzie Cie bolał brzuch. Kawały na tej stronie są zbierane i dodawane przez administratorów jak i użytkowników. Zwała, zwała i jeszcze raz zwała. Najlepsze z najlepszych! Strona z najśmieszniejszymi kawałami jakie tylko powstały i zostały właśnie tu dodane. Strona przedstawia trzy kategorie podzielone na trzy zestawy z kawałami, od śmiesznych do najśmieszniejszych.
Kategoria:   Rozrywka > Humor

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0