Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Doradztwo dla cudzoziemców
ID linku 12452
Tytuł Doradztwo dla cudzoziemców
Url http://www.expatax.com.pl
Opis Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy, która zajmuje się kompleksową obsługą cudzoziemców w Polsce. W naszej ofercie posiadamy doradztwo prawne i podatkowe dla cudzoziemców, załątwiamy formalności imigracyjne, zajmujemy się legalizacją zatrudnienia oraz pośredniczymy w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem wiz do Polski. Wszelkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe prawo   pomoc prawna   pomoc podatkowa   cudzoziemncy   obcokrajowcy   obsługa prawna
Data Feb 7, 2011
Imię kontaktowe Niedźwiedzki Jakub
Email wyślij email do Niedźwiedzki Jakub
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.cezarpoznan.pl
  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę CEZAR. Posiadamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży, profesjonalny personel oraz wsparcie francuskiej firmy-matki. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu dorabiania kluczy, programowania i kodowania kluczyków samochodowych, naprawy zamków, wyrobu pieczątek, laminowania dokumentów, przegrywania kaset, naprawy obuwia, grawerowania oraz wielu innych. Priorytetem przedsiębiorstwa jest najwyższa jakość produktów i usług oraz profesjonalna współpraca z Klientami. Żeby się z nami skontaktować albo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Co robić w Warszawie zone-paintball.pl
  Chcecie pograć w paintball w Warszawie lub jej okolicach? Zapraszamy do nas. Oferujemy duży i pełen przeszkód plac do gry oraz wyposażenie z markerami, maskami i strojem. Gra w paintball to nie tylko wspaniała rozrywka, ale też integracja. Dlatego polecamy ją osobom, które są odpowiedzialne za organizację wszelkiego rodzaju eventów. Zainteresowanych Zapraszamy na zone-paintball.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. INSEKT. USŁUGI DDD
  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Insekt, która swoją siedzibę ma w Sokołowie Podlaskim. Od 1997 roku zajmujemy się zwalczaniem szkodników. Swoje usługi świadczymy w zakładach przetwórstwa cukierniczego, mleczarskiego, mięsnego, farmaceutycznego, użyteczności publicznej jak również innych. Przeprowadzamy inspekcję wizualną i ocenę szkodnikoszczelności obiektów, wymieniamy bądź uzupełniamy trutki i zanęty, zapewniamy utylizację, wymianę lepów, chemiczne zabiegi dezynsekcji a także kompletną dokumentację. Zapewniamy skuteczność i profesjonalizm. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Czystarura.pl - pogotowie kanalizacyjne Warszawa
  Czystarura.pl to serwis w którym znaleźć można sporo informacji na temat udrażniania i przepychania rur. Jeśli tylko mamy problem z zatkanymi rurami , kanalizacją, możemy zgłosić się do doświadczonych fachowców, którzy przyjadą z odpowiednim sprzętem i usuną problem. Podstawowe zadania to - udrażnianie rur kanalizacyjnych, udrażnianie kanalizacji Wuko i przepychanie niedrożnych rur. Pogotowie kanalizacyjne warszawa świadczy usługi przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, zapewniając szybki dojazd na terenie warszawy i okolic w atrakcyjnych cenach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. ECO-SERVICE gospodarka odpadami
  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo ECO - SERVICE z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy zakładem utylizacji odpadów, jaki na rynku funkcjonuje od 1999 roku. Zajmujmy się odbiorem odpadów z zakładów przemysłowych, jakie w bezpieczny i legalny sposób usuwamy. Posiadamy następujący transport: cysterny samozasysające, cysternę ADR do chemikaliów, wywrotki, hakowce na kontenery, plandeki, bramowce na kontenery, ładowarkę teleskopową i koparkę. Zajmujemy się także biologicznym oczyszczaniem ziemi z substancji ropopochodnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej informacji o firmie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0