Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Doradztwo dla cudzoziemców
ID linku 12452
Tytuł Doradztwo dla cudzoziemców
Url http://www.expatax.com.pl
Opis Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy, która zajmuje się kompleksową obsługą cudzoziemców w Polsce. W naszej ofercie posiadamy doradztwo prawne i podatkowe dla cudzoziemców, załątwiamy formalności imigracyjne, zajmujemy się legalizacją zatrudnienia oraz pośredniczymy w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem wiz do Polski. Wszelkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe prawo   pomoc prawna   pomoc podatkowa   cudzoziemncy   obcokrajowcy   obsługa prawna
Data Feb 7, 2011
Imię kontaktowe Niedźwiedzki Jakub
Email wyślij email do Niedźwiedzki Jakub
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Pracownia projektowa Ażur
  Ażur to doświadczona pracownia oferująca możliwość przygotowania kompleksowego projektu wnętrza. Wszystkie projekty są dopasowywane do oczekiwań konkretnych klientów. Istnieje też możliwość wykonania projektów za pośrednictwem Internetu. Ponadto, pracownia dba o odpowiedni system oświetlenia dla danego pomieszczenia oraz proponuje usługę homestagingu. Jej realizacje można obejrzeć na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. KWADRAT mycie okien na wysokości
  Korzystając z propozycji usług sprzątających i porządkowych firmy Kwadrat, dostają Państwo gwarancję, że zlecenie będzie wykonane w sposób rzetelny, przy zachowaniu wszystkich standardów pracy firmy sprzątającej. Schludne, zadane i przede wszystkim czyste pomieszczania to podstawa działania każdej firmy, sklepu, hali lub magazynu. Nasza firma sprzątająca zajmuje się utrzymaniem czystości w obiektach wielkopowierzchniowych. Wykonujemy również prace związane z myciem okien, praniem wykładzin dywanowych, pielęgnacją zieleni oraz sprzątaniem po imprezach masowych, na budowach i po remontach. Zapewniamy stuprocentowe zadowolenie z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej już dziś!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. SACRUM organizacje pogrzebu Olsztyn
  W Olsztynie i Barczewie znajduje się Całodobowy Zakład Pogrzebowy Sacrum. Zajmujemy się wszechstronną organizacją pogrzebów. Pomagamy przy załatwianiu formalności w ZUS i USC. Mamy duży wybór trumien i urn. W ramach zaświadczanych usług pogrzebowych Polecamy również kremację zwłok. Zapewniamy karawan, kwiaty, wieńce czy znicze. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych pracowników, jacy służą pomocą i radą oraz wsparciem. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Oceniarka instytucji finansowych - Opinie24.pl
  Portal opinie24.pl pozwala na wystawianie ocen instytucjom i oddziałom finansowym. Prowadzimy rankingi, które powstają na bazie Państwa opinii. Na ich podstawie można wnioskować, które banki (lub ich placówki) są godne polecenia i zaufania. Ze względu na pełną niezależność naszego portalu, możecie Państwo w sposób subiektywny wystawiać opinię odnośnie konkretnej instytucji. Ocena może tyczyć się umowy, oddziałów lub oferty. Na podstawie tychże opinii, możemy wygenerować dla Państwa ranking instytucji najbardziej, jak i najmniej atrakcyjnych. Pragniemy także podkreślić, iż nasz portal pozwala na zachowanie pełnej anonimowości korzystających.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. H. Zbrzeżna-Cąkała, K. Kalińska notariusz warszawa ursynów
  W Warszawie mieści się kancelaria, świadcząca pełen wachlarz usług powiązanych z czynnościami notarialnymi. Pośród usług wykonywanych przez notariuszy mieści się sporządzanie aktów oraz poświadczeń. Dokonują oni również wpisów do księgi wieczystej, potwierdzenia zgodności kopii z oryginałem i oryginalności podpisu. Mogą tu Państwo uzyskać oprócz tego wyciąg dokumentów oraz projekt umowy, aktu czy innych dokumentów. Kancelaria przyjmuje na przechowanie pieniądze, dokumenty oraz papiery wartościowe, a także dostarcza oświadczenia. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii, gdzie umieszczony jest pełen wachlarz oferowanych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0