Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Świadectwa energetyczne. Nowy Sącz.
ID linku 12520
Tytuł Świadectwa energetyczne. Nowy Sącz.
Url http://www.swiadectwa-sacz.pl
Opis Zajmuję się sporządzaniem świadectw energetycznych na terenia miasta Nowego Sącza oraz w promieniu 100 kilometrów. Gwarantuje fachowe wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej w rozsądnej cenie i w krótkim terminie. Certyfikaty energetyczne sporządzam zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Świadectwo przekazuje inwestorowi w dwóch oprawionych egzemplarzach oraz w wersji elektronicznej. Uprawnienia do wystawiania świadectw energetycznych uzyskałem kończąc Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie. Wykonuję certyfikaty energetyczne dla budynków jednorodzinnych, mieszkań w domach wielorodzinnych, budynków wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz hal produkcyjnych i magazynów. Świadectwa energetyczne obowiązkowe są w Polsce od dnia 1 stycznia 2009 roku dla budynków nowych, sprzedawanych lub podlegających najmowi. Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe świadectwa   świadectwo   energetyczne   charakterystyka   charakterystyki   nowy sącz   krynica   małopolska   limanowa   tarnów   łącko   kraków   brzesko   bochnia   stróże   gorlice   grybów   jasło   krosno   rytro   piwniczna   dom   jednorodzinny   budynek   budowla   użyt
Data Feb 7, 2011
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. 2M MALINOWSKI materiały budowlane Czosnów, Łomianki, Izabelin
  2M MALINOWSKI prowadzi skład materiałów budowlanych oraz świadczy usługi ogólnobudowlane. Działamy na rynku podwarszawskim. Sprzedajemy także materiały budowlane w sklepie internetowym. W okresie swego istnienia Firma wybudowała i oddała do użytku wiele obiektów budowlanych - szkoły, przedszkola, budynki mieszkalne, banki, sklepy, ośrodki zdrowia, itd. Jedną z ostatnich wykonanych przez nas inwestycji była budowa Szkoły w Nowym Dworze Mazowieckim oraz budowa domu jednorodzinnego w Nowych Grochalach (koło Warszawy). Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Roboty żelbetowe - fbpawlowski.com
  Wybierz wsparcie eksperta z dziedziny budownictwa. Zaufaj firmie budowlanej FB Pawłowski i przekonaj się, jak wygląda realizacja nawet najbardziej skomplikowanych prac budowlanych! Naszą specjalnością jest budownictwo inżynieryjne, budowa mostów i wiaduktów, a także budowa obiektów kubaturowych. Oferujemy kompleksową pomoc, która uwzględnia również konieczny sprzęt do wykonania poszczególnych zadań.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Piankowanie
  Saappur Milanówek Warszawa - główna specjalizacja to pianka poliuretanowa (poliuretan). Jest to doskonały materiał izolacyjny, a sposób jego nakładania – natrysk pianki - sprawia, że ocieplanie pianką jest bardzo skuteczną metodą izolacji w sytuacjach: ocieplenie dachu, ocieplanie poddaszy pianką, uszczelnianie chłodni oraz przechowalni owoców.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Domowe oczyszczalnie ścieków
  Firma Ekopol oferuje Państwu najlepszej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków. Zajrzyj na naszą stronę a poznasz całą propozycję spółki.Zapewniamy do każdego zakupu dowóz gratis. Przydomowe oczyszczalnie stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, ponieważ są bardzo zwyczajne w montażu i dopasowują się do terenu, w każdej sytuacji można je przenieść w inne miejsce. Firma Ekopol wychodzi vis a vis wszystkim zainteresowanym i na stronie ekoprzyjaciel.pl można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat oczyszczalni ścieków, zbiorników na deszczówkę itd. Poznają Wy również dlaczego warto wyselekcjonować w chwili obecnej naszą Firmę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Komin systemowy
  Kominy i Systemy Kominowe to firma z Poznania, która dostarcza wyjątkowe kominy oraz pełne systemy kominowe dla klientów z całego kraju. Firma ta oferuje wyjątkowe oraz doskonałe kominy izolowane, które dzięki wysokiej jakości wykonania są odporne na pożar sadzy. Są one przy tym dostosowane i odpowiednie do kotłów tradycyjnych i nowoczesnych. Można do nich używać każdego rodzaju paliwa. Zobacz ofertę już teraz.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0