Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Świadectwa energetyczne. Nowy Sącz.
ID linku 12520
Tytuł Świadectwa energetyczne. Nowy Sącz.
Url http://www.swiadectwa-sacz.pl
Opis Zajmuję się sporządzaniem świadectw energetycznych na terenia miasta Nowego Sącza oraz w promieniu 100 kilometrów. Gwarantuje fachowe wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej w rozsądnej cenie i w krótkim terminie. Certyfikaty energetyczne sporządzam zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Świadectwo przekazuje inwestorowi w dwóch oprawionych egzemplarzach oraz w wersji elektronicznej. Uprawnienia do wystawiania świadectw energetycznych uzyskałem kończąc Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie. Wykonuję certyfikaty energetyczne dla budynków jednorodzinnych, mieszkań w domach wielorodzinnych, budynków wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz hal produkcyjnych i magazynów. Świadectwa energetyczne obowiązkowe są w Polsce od dnia 1 stycznia 2009 roku dla budynków nowych, sprzedawanych lub podlegających najmowi. Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe świadectwa   świadectwo   energetyczne   charakterystyka   charakterystyki   nowy sącz   krynica   małopolska   limanowa   tarnów   łącko   kraków   brzesko   bochnia   stróże   gorlice   grybów   jasło   krosno   rytro   piwniczna   dom   jednorodzinny   budynek   budowla   użyt
Data Feb 7, 2011
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Odśnieżanie Gdańsk
  Kompleksowa usługa w zakresie odśnieżania dróg, ulic, chodników, dachów, parkingów, placów i boisk szkolnych. Dodatkowo oferujemy usuwanie nawiasów śnieżnych, sopli oraz wywóz śniegu. Odśnieżone drogi posypywane są solą, chlorkiem wapnia i piaskiem w celu wyeliminowania zagrożenia poślizgiem. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz przeszkolonych w tym zakresie pracowników.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. http://www.akwa.com.pl/
  Firma Akwa to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku wodociągowym, które przez ponad 20 lat działalności na polskim rynku zebrało duże grono zadowolonych klientów. Na ofertę Akwa składają się między innymi płozy centrujące, wśród których wyróżnić można dwukołnierzowe kolana, króćce, zwężki i łuki oraz jednokołnierzowe króćce. Możliwe jest zapisanie się na newsletter firmy, który pozwoli na bieżąco śledzić jej ofertę. Warto zdecydować się na solidne i sprawdzone rozwiązania – po więcej informacji zapraszamy na akwa.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Atlas Copco ze swoimi maszynami w ofercie firmy Sar-Pol.
  Zakres sprzętu oferowanego przez sklep internetowy Sar-Pol jest niezwykle duży, obfita jest także propozycja z zakresu sprzętu geodezyjnego – nasi klienci mogą znaleźć na łamach strony zestawy do niwelacji oraz masę niwelatorów – kodowych, optycznych, laserowych czy rurowych a ponadto teodolity, drogomierze i dalmierze. Nie zapomnięliśmy również o wykrywaczach i tak użytecznych w pracach geodezyjnych statywach i łatach. Znajdą nas Państwo nie tylko po adresem www.sar-pol.eu ale także na portalu społecznościowym Facebook.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Armatura AKPIA
  Armatura AKPIA do kupienia w firmie FITOK pod Warszawą. Firma Fitok oferuje złącza swagelok, zawory instrumentation, złącza instrumentation, czy różne instalacje procesowe. Firma Fitok dzięki swojemu doświadczeniu na rynku zyskała status docenionego producenta elementów armatury, takich jak: armatura AKPIA, zblocza zaworowe, złącza dwupierścieniowe i rury procesowe, złącza swagelok, czy złącza i zawory instrumentation. Grupa FITOK z Marek pod Warszawą w swojej ofercie posiada także zamienniki złączy procesowych swagelok, a-lok - a także zamienniki tańszych ale znanych producentów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Poliwęglan
  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy, która na polskim rynku istnieje już 20 lat. Plastic Group, to firma posiadająca wyłączność na dystrybucję produktów firmy HEXIS w Polsce. Produkujemy tylko produkty z odpornych na temperatury oraz korozje. Wykorzystujemy poliwęglan, styrodur oraz ametyst, opal, koral czy krystal do wypełnienia drzwi. Znajdziecie u nas Państwo materiały stosowane w budownictwie, także w branżach związanych z reklamą, drukiem cyfrowym. Naszymi odbiorcami są branże: farmaceutyczna, spożywcza, sektor publiczny. Rury pp oraz rury pcv, folie, produkty aluminiowe, profile elewacyjne oraz aluminiowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0