Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ABCDom Biuro Nieruchomości
ID linku 12535
Tytuł ABCDom Biuro Nieruchomości
Url http://www.abc-dom.pl/
Opis Witamy Państwa na stronach internetowych Agencji Nieruchomości ABC Dom.

Jesteśmy licencjonowaną Agencją Nieruchomości działającą na terenie Krakowa oraz gmin sąsiednich. Specjalizujemy się w pośrednictwie kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości mieszkaniowych oraz obiektów komercyjnych.

Organizujemy cały proces transakcji począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez: jej promocję, skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami klientów poszukujących nieruchomości, przygotowanie umów, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi.

Współpracujemy z bankami w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej odpowiednio do obowiązujących przepisów prawa, cały proces transakcji jest nadzorowany przez licencjonowanego pośrednika (lic. zawodowa4492).

Współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości oraz innymi osobami związanymi z branżą nieruchomości np.: rzeczoznawcy majątkowi, radcy prawni, zarządcy.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości Kraków   mieszkania   domy   lokale   działki   grunty   pośrednictwo
Data Feb 18, 2011
Imię kontaktowe Grażyna Różalska
Email wyślij email do Grażyna Różalska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Mieszkania Zamość, domy Zamość
  Licencjonowane Biuro nieruchomości w Zamościu. Sprzedaż, wynajem nieruchomości z Zamościa, lubelszczyzny i całego kraju. Udzielamy pomocy w uzyskaniu kredytów i pożyczek hipotecznych. Sprzedajemy projekty domów najlepszych biur architektonicznych. Katalogi i płyty CD z projektami są dostępne w biurze.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Factor - Nieruchomości Lublin
  Rynek nieruchomości jest dla wielu osób trudny i skomplikowany, dlatego też nie chcemy podejmować tak ważnej życiowej decyzji, jeśli nie mamy pewności, że będzie ona doskonała pod każdym względem. Należy mieć, bowiem na uwadze, że zakup nieruchomości jest bardzo drogi, często są to oszczędności naszego życia, dlatego musi być podjęty rozsądnie, aby w następnej kolejności nie żałować naszej decyzji. Warto, więc skorzystać z pomocy fachowej i profesjonalnej firmy, która zajmuje się sprzedażą nieruchomości Lublin. Ta firma działa już wiele lat na rynku, dlatego jej działania są w pełni oparte na wielkiej wiedzy, ale także doświadczeniu, co powoduje, ze każdy klient jest zadowolony z usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Biura Poznań
  Chcesz wynająć powierzchnie biurowe w obiekcie nowoczesnym, który zapewni Twojej firmie prestiż? Eureka Technology Park jest nowoczesnym ośrodkiem innowacyjnych rozwiązań i technologii. W naszej ofercie znajdują się 43 nowoczesne pomieszczenia biurowe, pracownie designersko-projektowe, 3 sale konferencyjne, parking na 120 miejsc, darmowy Internet i wiele innych. Otrzymacie u nas kompleksowe wsparcie w zakresie finansowania i transferu wiedzy, a także doradztwa. Otrzymaliśmy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, co poświadcza najwyższy standard oferowanych przez nas usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Wolne Miasto - mieszkania w Gdańsku
  Znajdujące się w Gdańsku osiedle Wolne Miasto zrealizowane zostało w oparciu o zielone budownictwo, czyli z uwzględnieniem rozwiązań sprzyjających zdrowiu. Oferuje szereg zróżnicowanych ze względu na metraż mieszkań dostępnych w atrakcyjnych cenach i o różnym standardzie. Klienci mogą również liczyć na dostęp do rozbudowanej infrastruktury, w ramach której znajdą chociażby przedszkole.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. www.mennicadeweloper.pl
  Nasz nowoczesny kompleks biurowo- mieszkalny, zlokalizowany jest w centrum Warszawy. W kompleksie znajdują się nowoczesne, komfortowe penthousey i apartamenty położone w nowoczesnym budynku. Mennica Residence posiada wydzielony wewnętrzny dziedziniec, przeznaczony do wypoczynku mieszkańców kompleksu. Na terenie inwestycji przewidziano też strefy wypoczynkowe i rekreacyjne. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0