Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Street art
ID linku 12601
Tytuł Street art
Url http://graffeo.pl/
Opis Portal Graffeo.pl powstał po to aby zaznajomić Cię w większym stopniu ze sztuką publiczną lub jak kto woli street artem. Graffeo.pl to przede wszystkim możliwość łatwego dodawania zdjęć i wydarzeń i oznaczanie tych miejsc na interaktywnej mapie. Portal ten ma przede wszystkim umożliwiać ludziom z dowolnego miejsca na ziemi, możliwość oglądania zdjęć różnego rodzaju graffiti. Zupełnie przy okazji portal zamierza stać się najpopularniejszym tego typu miejscem w polskim Internecie :) Wejdź. Dodaj. Podziwiaj.
Kategoria Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
Słowa kluczowe Graffiti   street Art   mural   murale   vlepka   wlepka   graffiti galeria   litery graffiti   sztuka ulicy   sztuka uliczna   sztuka publiczna   społeczność graffiti   tagi   Tag   charaktery
Data Feb 18, 2011
Imię kontaktowe Mariusz
Email wyślij email do Mariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy
1. Karykatury portretowe
  Wytwórnia Artystyczna Łódź czyli najlepsze karykatury na zamówienie. Wybierając naszą ofertę, stawiając na karykatury ze zdjęcia, karykatury portretowe możecie mieć pewność, że robicie dobry krok. Nasza karykatura na prezent to coś nowego na rynku. Zatem zamawiaj u nas i sprawdź także ofertę na portrety na zamówienie, portrety rysowane ze zdjęcia
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


2. Galeria Na Kanapie
  Twoje wnętrza - nasze detale: obrazy olejne, lustra, malowane szkło, decoupage, .... wszystko tworzone z myślą o Tobie, Norbert Hans i jego pracownia. Zapraszamy do obejrzenia obrazów malowanych przez twórców z pracowni Norberta Hansa, naszego ukochanego artysty plastyka i zarazem wielkiego człowieka.Zobaczysz tam zarówno dobrą sztukę, jak również elementy tzw. sztuki naiwnej, przyjemnej dla oka, odprężającej i pogodnej.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


3. Ikony - Pracownia MDK
  Ikony dostępne od ręki można znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz na aukcjach Allegro. W sklepie mamy duży wybór ikon oraz promocje, z kolei na Allegro niektóre ikony wystawiamy czasami od złotówki. Zamówienia z katalogu realizujemy na bieżąco. Na życzenie możemy napisać dedykację z tyłu ikony (złota farba, stylizowane liternictwo).
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


4. Karykatury - pracownia karykaturzysty
  Pracownia autorska rysownika-karykaturzysty, twórcy filmów animowanych, rysunków satyrycznych, rysunków do kalendarzy. Karykatury rysuje z dosłanych zdjęć, mogą być wykonane na różnych formatach papieru, czarno-białe i kolorowe - w zależności od potrzeb i upodobań zamawiającego rysunek. Artysta wykonuje karykatury podczas imprez firmowych (eventy, szkolenia) i okolicznościowych: wesela, urodziny, imieniny. Rysuje bardzo szybko - osoba pozuje najwyżej 3 minuty. Karykatury i żarty Dariusza Pietrzaka można zobaczyć w filmach animowanym, które sam tworzy.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy


5. Edward MUNCH - 194 obrazy - Galeria malarstwa
  Galeria Edwarda Muncha - ponad 190 obrazów w galerii malarstwa.
Obrazy Edwarda Muncha
Munch 1881-1894
1881-1894 Munch 1895-1903
1895-1903

Munch 1904-1915
1904-1915
Munch 1916-1942
1916-1942


Lista obrazów Edwarda Muncha wg tytułów i dat

Edvard Munch był norweskim malarzem i grafikiem żyjącym w latach 1863 – 1944.

Tematy podejmowane przez Muncha to lęk, samotność, zazdrość, choroba, przeciwstawienie życia i śmierci, fatalizm płci. Motywy te pojawiały się w malarstwie i grafice Muncha nieustannie, z uporczywością, przy której słowo: obsesja – narzuca się samoistnie. Zmysłowość pojawia się tu z atrybutami śmierci, w relacjach między kobietą a mężczyzną widoczna jest nieubłagana walka, kobieta przy tym ukazuje oblicze demoniczne. Munch nie bał się przedstawiać jakichkolwiek metafor – potwierdzeniem tego jest choćby litograficzna wersja Madonny, gdzie w obramieniu wiją się ogromne plemniki i kurczy potworkowaty embrion.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Malarstwo i obrazy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0