Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Remont domu
ID linku 12697
Tytuł Remont domu
Url http://poradnikbudowlany.net
Opis Współpraca z podwykonawcami bywa często problemem dla nie jednej osoby która buduje lub remontuje dom. Oczywiście efektem dobrej współpracy jest to, że całe przedsięwzięcie idzie zgodnie z planem. Jak wiadomo wszędzie tam gdzie współpracują ze sobą ludzie dochodzi do konfliktów a także w późniejszym okresie do zmęczenia sobą obydwu stron. Najmniej problemó występuje podczas współpracy z wyspecjalizowanymi podwykonawcami - najlepszymi fachowcami w swojej branży. Przed rozpoczęciem współpracy warto spisać umową która jasno określi obowiązki obu stron oraz termin ukończenia prac. Jeśli szukasz innych porad z zakresu budowy lub remontu domu zapraszamy na nasz darmowy serwis o tematyce budowlanej.
Kategoria Dom
Słowa kluczowe poradnik budowlany   budowa domu   remont domu   remont   porady budowlane   dom jednorodzinny   remont mieszkania   budowanie domu
Data Mar 2, 2011
Imię kontaktowe Krzysiek
Email wyślij email do Krzysiek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom
1. Rolety materiałowe na wymiar - problind.pl
  Problind to producent rolet materiałowych. W ofercie tej firmy można znaleźć plisy, rolety dziecięce, elementy typu dzień-noc oraz wiele innych rodzajów rolet. Warto zaznaczyć, że oferta obejmuje wiele rozmiarów, kształtów i kolorów dopasowanych do zróżnicowanych wymagań klientów. Wszystkie rolety na wymiar są wykonywane w sposób szybki, ale dokładny.
Kategoria:   Dom


2. Jard - moll biurko
  Firma JARD, polski przedstawiciel producenta mebli MOLL, podkreśla że jednym z najbardziejefektywnych sposobów zapobiegania schorzeniom kręgosłupa jest używanie odpowiedniego biurka. moduły, które dystrybuujemy nie tylko w Warszawie, pozwalają wyrobić, zaś następnie podtrzymać prawidłową postawę u dziecka albo osoby dorosłej. Nasze wysoce funkcjonalne i ładne biurka wykorzystywać można zarówno podczas nauki czy pracy, jak i do rozrywki - oglądania filmów i grania w gry komputerowe albo rysowania. Możliwości, jakie oferujemy, pomagają również zorganizować obszar pracy. Więcej wiadomości o sprzętach MOLL i firmie JARD zamieszczono na stronie internetowej.
Kategoria:   Dom


3. Certyfikaty energetyczne w Poznaniu - EnergoPass
  EnergoPass to firma, która wydaje profesjonalne certyfikaty energetyczne w Poznaniu wykonywane przez licencjonowanych certyfikatów: mgr inż. Ochrony Środowiska Przemysław Śmichurski, mgr inż. Ochrony Środowiska Marcin Wojciechowski. tel kontakt : 600 229 000
Certyfikat energetyczny jest sporządzany na podstawie oceny energetycznej polegającej na określeniu wielu różnych parametrów energetycznych. Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku jest informacją o stanie energetycznym budynku. Jednocześnie daje możliwość sprawdzenia gdzie traci się najwięcej energii. A to z kolei, w przypadku wysokich kosztów użytkowania, pozwoli na podjęcie decyzji o modernizacji konkretnego elementu. Inną kwestia jest budowanie świadomości ile nasze domy zużywają energii i ich negatywnym wpływie na środowisko. wzór dokumentu certyfikatu energetycznego. Dodatkowo dzięki zebranym informacjom zawartym na świadectwie można uzyskać informacje o stanie energetycznym naszego budownictwa, a to daje pewne podstawy do zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego kraju. Tak więc świadectwo energetyczne jest tylko jednym z narzędzi kreowania świadomości naszego wpływu na środowisko i zużycia energii w codziennym życiu. Nie jest celem samym w sobie, dlatego też nie powinno się traktować go jako niepotrzebnego dokumentu.
Kategoria:   Dom


4. Automatyka domowa
  Możemy wprowadzić do Państwa nieruchomości, także komercyjnej inteligentne, zintegrowane rozwiązania. Główne korzyści z naszej oferty to podniesienie bezpieczeństwa obiektu i minimalizacja kosztów zużycia podstawowych mediów. Całym budynkiem, dzięki nam sterujecie Państwo z jednego panelu, chociażby z poziomu przeglądarki internetowej. Nasz showroom udowodni nieograniczony potencjał oferty.
Kategoria:   Dom


5. J. SZCZUKA wykonanie dachu Wodzisław
  Firma Blacharstwo Budowlane Józef Szczuka znajduje się w Zawadzie Książęcej pod Raciborzem. Świadczymy profesjonalne usługi dekarskie na terenie województwa śląskiego jak i województw ościennych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu remontów dachów, krycia dachów różnymi materiałami, montażu obróbek blacharskich, naprawy bądź konserwacji, malowania, więźb dachowych, kominów z cegły klinkier, podbitek z boazerii i paneli, adaptacji poddaszy na mieszkania czy też montażu okien i wyłazów dachowych. Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą gwarantującą najwyższą jakość usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Dom

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0