Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Ubezpieczenie OC. Zasady i korzyści
ID linku 12728
Tytuł Ubezpieczenie OC. Zasady i korzyści
Url http://ubezpieczeniaoc.net.pl
Opis sortując witrynę internetową Ubezpieczeniaoc.net.pl możesz natrafić użyteczne tematy odnoszące się do ubezpieczeń oc także ubezpieczeń komunikacyjnych. W dzisiejszych okresie istnienia kiedy zdołamy spostrzec modyfikację stanów atmosferycznych takich jak żar, podtopienia, kradzieże, warto dać do myślenia się m.in. nad ubezpieczeniem na życie. Strona demonstruje informacje o jakby wszystkich wyjściach ochrony oraz jak wybrać należytą propozycję. tym samym koniecznie musisz odwiedzić stronę internetową Ubezpieczeniaoc.net.pl.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenie   ubezpieczenia   ubezpieczenie oc   oc   firmy ubezpieczeniowe
Data Mar 2, 2011
Imię kontaktowe Ubezpieczeniaoc.net.pl
Email wyślij email do Ubezpieczeniaoc.net.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Jaka polisa
  Superpolisa to wygodna platforma internetowa, która pomoże Państwu porównać ubezpieczenia, wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę i wykupić polisę. Posiadamy również Call Center informacyjne i prowadzące sprzedaż bezpośrednią oraz sieć stacjonarnych Biur Obsługi Klienta. W naszej ofercie dostępne są ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i turystyczne dla klientów detalicznych pochodzące z ofert kilkunastu różnych towarzystw ubezpieczeniowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. najlepszeubezpieczenienazycie.pl
  Nasza strona internetowa powstała z myślą o osobach, które planują wybrać dobre ubezpieczenie na życie, ale poruszanie się w temacie polis życiowych jest dla nich pewnego rodzaju wyzwaniem. Autorskie wskazówki i porady czynią tę tematykę klarowniejszą i bezproblemową nawet dla laików.
Wiemy, że najlepsze ubezpieczenie na życie jest bardzo ważnym wyborem. Musi zabezpieczonemu zapewnić ochronę finansową w razie nieszczęśliwego wypadku lub śmierci członka rodziny, który odpowiadał za jej utrzymanie pieniężne.
Należy patrzeć w przyszłość już w młodym wieku - każdemu pomożemy w zorientowaniu się w najważniejszych preferencjach najlepszych ubezpieczeń i wybraniu tego najkorzystniejszego. Rozumiemy indywidualne problemy i niepewności, dlatego oferujemy konkretne porady i jasne odpowiedzi na pytania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenie za granicą - wakacyjnapolisa.pl
  Każdy kto wybiera się na wczasy czy na urlop, musi zatroszczyć się o ubezpieczenia podróżne. Kiedy posiadamy polisy wakacyjne, możemy zrelaksować się nie myśląc o skutkach nieprzewidzianych wypadków. Nasza strona wakacyjnapolisa.pl jest to profesjonalna porównywarka ubezpieczeń turystycznych, gdzie możesz bez trudu dowiedzieć się, jakie ubezpieczenia turystyczne będą dla Ciebie odpowiednie, w zależności od Twoich preferencji oraz wymagań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. LINK4 - ubezpieczenie OC, kalkulator
  Większość kierowców nie zadaje sobie sprawy, że mogłoby zaoszczędzić zmieniając firmę ubezpieczającą. Zapoznaj się z ofertą LINK4 i porównaj ją z innymi!

Jeśli posiadasz auto, wybierz nasze obecnie najkorzystniejsze na rynku ubezpieczenie OC w pakiecie gwarantującym Ci, oprócz zwykłej ochrony, szybką pomoc na miejscu zdarzenia. Otrzymasz pewność, że nie zostaniesz sam na drodze, ponieważ w ramach każdego pakietu OC zapewniamy też unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.

Aby uzyskać jeszcze większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa zdecyduj się na dodatkowe ubezpieczenie AC, a najlepiej OC/AC w pakiecie. Uzyskaj pewność, że z każdej szkody wyjdziesz obronną ręką. W LINK4 zaproponujemy Ci niskie stawki, pełny zakres ochrony, szybką pomoc na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Co ważne ? wszelkie procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, więc zakup polisy i likwidacja szkody zajmą Ci tylko chwilę. W uzupełnieniu polecamy ubezpieczenia dodatkowe m.in.: Samochód zabytkowy, Podróże 24 + Auto Assistance Plus, Auto Assistance, ubezpieczenie motocykla, Szyby 24.

Pragniemy też polecić Państwu pozostałe nasze produkty ubezpieczeniowe, a szczególnie ubezpieczenia turystyczne oraz mieszkaniowe. Ubezpiecznie turystyczne ochroni Cię od kłopotów w podróży jak choroba, wypadek, złamanie przepisów. Ubezpieczenie mieszkania "Dom" w LINK4 ochroni dom czy mieszkanie, elementy wyposażenia wnętrza oraz dodatkowe budynki. Tu także nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna, zarówno pod względem ceny, jak i szerokiego zakresu świadczeń.

Dzięki naszym kalkulatorom cenowym, dostępnym w Internecie, można w kilka chwil uzyskać orientacyjne koszty interesujących Państwa ubezpieczeń.

LINK4 jest pionierem i liderem na rynku ubezpieczeń bezpośrednich. Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień za jakość naszych usług. Do nagród, z których jesteśmy szczególnie dumni, należą miedzy innymi: "Laur Konsumenta" 2012 (już po raz trzeci), "Najlepsze OC" w Polsce 2012, "Konsumencki Lider Jakości" 2012 za ubezpieczenia samochodowe direct, Firma Przyjazna Klientowi w ogólnopolskim Programie Certyfikacyjnym, "Order Finansowy" czy "Inwestor w Kapitał Ludzki". W konsumenckim plebistycie w 2012 roku Klienci wysoko ocenili innowacje wprowadzane przez naszą firmę, a wśród nich szczególnie Pakiet OC, jako najlepszy i najszerszy bez dodatkowych opłat na rynku ubezpieczeń samochodowych. Dlatego warto nam zaufać i wybrać naszą ofertę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. EGIDA- Ubezpieczenia, Kredyty, Finanse
  Od 2000 roku zajmujemy się sprzedażą wyjątkowo wysokiej jakości ubezpieczeń ALLIANZ. Można nas zapytać o ubezpieczenia:
-komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assist.- częste promocje cenowe!;
-mieszkań, domów (również w budowie);
-na życie, emerytalne, posagowe, wypadkowe, zdrowotne, grupowe;
-turystyczne na wyjazdy krajowe i zagraniczne;
-kompleksowe dla firm;
-kredyty.
Prowadzimy również sprzedażna na odległość, umowy przesyłamy pocztą z kopertą zwrotną.
TEL.602-60-60-30, www.lux-ubezpieczenia.pl, lux-ubezpieczenia@wp.pl, TEL.784-95-37-90
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0