Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3414
Firmy wg branży 8525
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3103
Zwierzęta i rośliny 323
Producent kartonów i opakowań tekturowych, kartony, opakowania - Radpak
ID linku 1285
Tytuł Producent kartonów i opakowań tekturowych, kartony, opakowania - Radpak
Url http://www.radpak.info/
Opis Producent opakowań tekturowych: kartony zbiorcze i jednostkowe, kartony klapowe na wymiar, kartony gotowe, tekturowe pudełka fasonowe, pudełka tekturowe z nadrukiem. Opakowania z tektury trójwarstwowej i pięciowarstwowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe OPAKOWANIA   opakowanie   opakowa�   tektura   tekturowe   tektury   karton   kartony   kartonu   klapowe   pude�ko   pudelko   pude�ka   pudelka   fasonowe   fasowany   wykrojnik   wykrojnika   wykrojniki   falista   faliste   falistej   sztancowanie   ka
Data May 1, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. PRIMO STAL OŻARÓW MAZOWIECKI
  Przedsiębiorstwo Primo Stal zajmuje się handlem dużym asortymentem towarów hutniczych. Jego siedziba mieści się w Ożarowie Mazowieckim. Kooperujemy z najlepszymi markami polskimi i zagranicznymi, dzięki temu każdemu z klientów możemy proponować produkty najlepszej jakości. U nas znajdziesz blachy kwasoodporne i łezkowe, ceowniki hutnicze oraz druty ocynkowane. Nasi kompetentnie przeszkoleni pracownicy każdemu z odbiorców poradzą wybór towarów w największym stopniu dopasowanych do jego potrzeb. Zapewniamy terminowe dostawy w każde miejsce naszego kraju. Żeby poznać pełny asortyment i dowiedzieć się o najświeższych promocjach, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. AOW Faktoring
  AOW Faktoring to powstała w 1993 roku firma, która oferuje usługę faktoringu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Jest jedną z najstarszych firm w branży zarządzania wierzytelnościami i jedną z pierwszych niezależnych firm faktoringowych. Oferta firmy AOW jest elastyczna i przejrzysta. Umożliwia ona szybki dostęp do pieniędzy czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. W ofercie faktoring bez regresu, z regresem, zamówieniowy i eksportowy. Z usług spółki korzystają podmioty gospodarcze z całej Polski. Zalety oferty firmy AOW Faktoring w porównaniu do ofert innych firm będących na rynku:
- nie jest wymagany minimalny obrotów;
- można finansować faktury tylko jednego kontrahenta;
- za ocenę wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów nie są pobierane dodatkowe opłaty;
- kontrahent sam zgłasza faktury, które chce finansować;
- przelew zaraz po dostarczeniu i potwierdzeniu dokumentów;
- finansowanie również faktur po terminie płatności;
- umowa jest przystosowywana indywidualnie dla każdego kontrahenta;
- jasny sposób naliczania prowizji od faktur przekazanych do finansowania, żadnych dodatkowych kosztów;
- dostęp on-line do raportów i informacji o umowie;
- fachowy serwis zarządzania wierzytelnościami;
- natychmiastowa reakcja na powstające problemy, większość decyzji podejmowana jest w tym samym dniu;
- brak opłat wstępnych, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za: przedłużenie umowy, rozpatrywane wnioski, audyt, niewykorzystanie limitu, zakończenie współpracy;
- od umowy można odstąpić z 14-dniowym wyprzedzeniem;
- przystosowywanie umowy wraz ze wzrostem obrotów i okresem współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. FLOSTAR
  Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości wewnątrz obiektów, Prace na terenach zewnętrznych zima/lato, Sprzątanie po budowach i remontach, Czyszczenie i konserwacja posadzek, Pranie wykładzin i dywanów, Mycie okien, elewacji, prace alpinistyczne, Odśnieżanie dachów, Usuwanie graffiti i zabezpieczanie ścian, Sprzątanie stałe/jednorazowe/prace interwencyjne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. CARPET pranie dywanów, czyszczenie tapicerek Nowy Sącz
  Firma zajmuje się usługami związanymi z czyszczeniem wykładzin, dywanów, praniem tapiecerek meblowych i samochodowych. Czyścimy również pokrycia skórzane mebli tapicerowanych jaki foteli samochodów. Usługi prowadzimy na terenie Nowego Sącza oraz okolic z dojazdem do klientów oraz stacjonarnie. Kilkuletnie doświadczenie firmy sprawia iż nasze usługi są dopasowane idealnie do Państwa potrzeb. Świadcząc usługi, korzystamy z profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz sprawdzonych i markowych środków chemicznych. Czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerki jest realizowane metodą ekstrakcyjną, czyli najskuteczniejszą metodą usuwania brudu z powierzchni czyszczonych. Szczegóły naszej oferty można zobaczyć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Dekoracje ślubne
  Dekoracje ślubne na dzień zaślubin. Dekoracje ślubne ze świeżych i sztucznych kwiatów, które uświetniają ceremonię ślubu|wzbogacają uroczystość ślubu. Poza dekoracją ślubną kościoła oferta firmy obejmuje przygotownie wiązanek ślubnych panny młodej np. z tulipanów, frezji, goździków oraz dekoracji kwiatowych sali weselnej i samochodu państwa młodych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0