Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Linki sponsorowane - marketing w wyszukiwarkach - Sembox
ID linku 12850
Tytuł Linki sponsorowane - marketing w wyszukiwarkach - Sembox
Url http://www.sembox.pl
Opis Sembox jest agencją reklamową SEM (Search Engine Marketing) mieszczącą się w Łodzi, która oferuje kampanie reklamowe linków sponsorowanych w wyszukiwarkach polskich i zagranicznych. Linki sponsorowane to najskuteczniejsza reklama w Internecie, generująca przy tym najniższe koszty. Płaci się tu wyłącznie za kliknięcia i przejście użytkownika zainteresowanego promowanymi produktami / usługami na stronę WWW Firmy. Oferujemy tworzenie, konfigurację i optymalizację kampanii linków sponsorowanych w Google (AdWords), Netsprint i Wirtualnej Polsce (AdKontekst), Onet (OnetBoksy) oraz w Interii.
W kampaniach Google Adwords oferujemy linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania, w sieci kontekstowej, na Youtube oraz w urządzeniach mobilnych. Dzięki dużej liczbie opcji wyświetlania linków, reklama trafia do konkretnej grupy odbiorców.
Na stronie internetowej Sembox.pl można znaleźć wiele cennych informacji o linkach sponsorowanych oraz praktyczne porady.
Kategoria Internet > Pozycjonowanie
Słowa kluczowe linki sponsorowane   reklama w wyszukiwarkach   marketing w wyszukiwarkach   link sponsorowany   linki sponsorowane łódź   sembox
Data Mar 19, 2011
Imię kontaktowe sembox
Email wyślij email do sembox
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Pozycjonowanie
1. pozyskiwanie ruchu
  Marka usług internetowych B4Internet specjalizuje się w pozyskiwaniu ruchu na strony internetowe z różnych kanałów. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi takie usługi jak pozycjonowanie stron WWW, kampanie linków sponsorowanych, pozyskiwanie ruchu z wielu kanałów jednocześnie czy chociażby kampanie na portalach społecznościowych. Więcej informacji o firmie i jej usługach można znaleźć na prezentowanej stronie WWW, na której znajduje się również blog o e-marketingu.
Kategoria:   Internet > Pozycjonowanie


2. Agencja interaktywna Warszawa
  Świadczymy usługi z zakresu projektowania, tworzenia i pozycjonowania stron oraz sklepów internetowych. Nasza oferta przygotowywana jest każdorazowo indywidualnie i uwzględnia specyficzne potrzeby każdego z Klientów. Celem proponowanej przez nas współpracy jest przede wszystkim dostarczenie naszemu Klientowi wszelkich potrzebnych mu usług, tak by wyznaczone cele wizerunkowe marketingowe i biznesowe zostały osiągnięte w najbardziej efektywny sposób i by zagwarantowały stałą przewagę konkurencyjną. Oferujemy również pełen zakres usług i strategii wspierających, będących uzupełnieniem naszej podstawowej oferty.
Kategoria:   Internet > Pozycjonowanie


3. Pozycjonowanie w wyszukiwarce
  Pozycjonowanie to zbiór działań, których celem jest osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Z założenia przekłada się to na wzrost ilości odwiedzin pozycjonowanej strony. Większość działań związanych z pozycjonowaniem dotyczy wyszukiwarki Google, gdyż korzysta z niej w Polsce około 95% internautów.
Kategoria:   Internet > Pozycjonowanie


4. Strategia komunikacji Kraków
  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej kampanii marketingowej, która w szybkim tempie poprawi wyniki Twojego przedsiębiorstwa, to zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się kompleksową identyfikacją wizualną oraz marketingiem firm. Zaplanujemy Twoją kampanię reklamową i dopasujemy ją do odpowiednich odbiorców. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Internet > Pozycjonowanie


5. Marketing szeptany WiWi.pl
  Zarówno sklepy, jak i strony internetowe mogą liczyć na zainteresowanie użytkowników przede wszystkim wówczas, gdy są we właściwy sposób promowane. Ich właściciele powinni zatem zainteresować się możliwościami, jakie stwarza firma WiWi z Białegostoku, jej znakiem rozpoznawczym jest bowiem kompleksowa obsługa marketingowa. Obejmuje ona między innymi: pozycjonowanie i linki sponsorowane, a także umieszczanie ogłoszeń w sieci, zakładanie fanpagey, a nawet marketing sponsorowany. Każdy klient może przy tym liczyć nie tylko na stałą miesięczną opłatę, ale i informacje na temat wpływu konkretnych działań na popularność jego witryny.
Kategoria:   Internet > Pozycjonowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0