Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kalkulator ac
ID linku 12951
Tytuł Kalkulator ac
Url http://www.tanie-ubezpieczenia.net/
Opis Uważasz, że atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne musi być drogie? Nieprawda! Poznaj znakomitą wiadomość – w jednym miejscu w Internecie zapoznasz się z wieloma ofertami naraz, pomożemy wybrać Ci najlepszą, zgodnie z Twoimi wymaganiami i możliwościami finansowymi. Tylko u nas znajdziesz niedrogie i pewne ubezpieczenie AC i ubezpieczenie OC dla swojego samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością serwisu, analizatorami ofert i przykładami polis – ubezpieczenie auta z nami jest dużo prędsze i łatwiejsze, bo nie jesteś zobligowany szukać samodzielnie. Zachęcamy także do lektury artykułów i newsów, które pozwolą Ci odnaleźć się w gąszczu przepisów. Zapewniamy, że nasza strona jest przejrzysta i prosta w użytkowaniu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe autocasco   ac   kalkulator   oc   ubezpieczenie   ubezpieczenia   komunikacyjne   auta   samochodu
Data Mar 28, 2011
Imię kontaktowe ewaseo
Email wyślij email do ewaseo
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Odszkodowania Powypadkowe Gliwice
  Uległeś wypadkowi? Straciłeś w wypadku bliską osobę? Zadzwoń, aby dowiedzieć się, czy przysługuje Ci odszkodowanie, bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę i będziemy reprezentować Ciebie przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach i ich rodzinom

>>>>> Uległeś wypadkowi samochodowemu / przy pracy?

Jeżeli

- w wyniku wypadku komunikacyjnym doznałeś obrażeń ciała jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta
- miałeś wypadek przy pracy z winy pracodawcy
- uległeś wypadkowi w rolnictwie

przysługuje Ci ODSZKODOWANIE z polisy Odpowiedzialności Cywilnej (OC) sprawcy zdarzenia oraz zwrot wszystkich kosztów jakie poniosłeś w związku z wypadkiem - konsultacji lekarskich, leków, kosztów rehabilitacji, itp.

>>>> Straciłeś w wypadku bliską osobę?

Jeśli w wyniku wypadku utraciłeś bliską osobę, jako najbliższej rodzinie (dzieciom, rodzicom, współmałżonkowi, a w niektórych przypadkach również rodzeństwu, dziadkom, wnukom) przysługują Ci następujące świadczenia z polisy Odpowiedzialności Cywilnej (OC) sprawcy wypadku

- zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby
- odszkodowanie w przypadku pogorszenia sytuacji materialnej
- zwrot kosztów pogrzebu (w tym kosztów stypy oraz postawienia nagrobka)
- renta alimentacyjna dla członków rodziny

*** NIE MUSISZ BYĆ UBEZPIECZONY ***

>>>>> Likwidacja szkód Gliwice

Nie jesteś zadowolony z wypłaconego odszkodowania?

Jeżeli

- kosztorys naprawy Twojego auta z OC/AC został zaniżony
- ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania

również możemy Ci pomóc w walce o Twoje pieniądze.

>>>>> Przedawnienia

Możesz się ubiegać o odszkodowanie nawet do 15 lat wstecz (wypadki, których sprawca został ukarany wyrokiem, w tym wypadki śmiertelne po 10 sierpnia 1997r.) oraz do 3 lat wstecz dla kolizji drogowych.

Zadzwoń po darmową poradę

Działamy głównie na terenie Śląska i okolic (Gliwice, Zabrze, Katowice, Bytom, itp.) jak również całej Polski

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm odszkodowawczych w Polsce, działamy od 7 lat, i jako jedyni na rynku wywalczyliśmy w 4 miesiące ugodowo odszkodowanie powyżej 1.000.000 PLN.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Ubezpieczenie mieszkania
  Ubezpieczenie mieszkania jest jednym z najpopularniejszych rodzajów ubezpieczenia mienia. W serwisie znajdziecie Państwo charakterystykę ubezpieczenia mieszkania i domu oraz opis i warunki wypowiedzenia umowy ubezpieczenia nieruchomości.
Poza opisem ubezpieczeń mieszkaniowych analizujemy również ubezpieczenia turystyczne, zdrowotne, na życie i komunikacyjne.
Przedstawiamy również kalkulator do skutecznego porównywania ofert firm ubezpieczeniowych. Poza ubezpieczeniem domu kalkulator pozwala na porównanie innych rodzajów ubezpieczeń zarówno pod względem ceny, jak i zakresu ochrony.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Porównanie OC
  Jak znaleźć dobre i tanie ubezpieczenie OC? To proste - w Internecie. Wielu kierowców już o tym wie. Ty też sprawdź jak działają porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych! Dowiedz się, która porównywarka analizuje rynek najszybciej i najlepiej oraz pozwala kupić polisę on-line? Wejdź na stronę porownywarki-ubezpieczen.pl. Serwis ten zajmuje się testowaniem 15 najpopularniejszych porównywarek ubezpieczeń OCAC! Poszukaj dla siebie najlepszego narzędzia, które analizuje oferty, przede wszystkim, pod względem jakości ubezpieczenia. Tylko wybór najlepszego kalkulatora ubezpieczeń pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Na naszej stronie znajdziesz też wile niezbędnych informacji oraz wiadomości z rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Zanim zaczniesz szukać najlepszego ubezpieczenia OCAC w internecie, koniecznie wejdź na stronę porownywarki-ubezpieczen.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania oferują fachowcy firmy Kompensja.
  Dzięki firmie Kompensja maja Państwo możliwość uzyskania znacznie korzystniejszych świadczeń oraz kwoty odszkodowania od ubezpieczyciela za szkodę wynikłą z wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub innych zdarzeń. Prowadzimy sprawy naszych klientów zdejmując z nich całkowicie ciężar zadbania o wszelką dokumentację czy kontakt z odpowiednimi służbami lub ubezpieczycielem. Nasze doświadczenie umożliwia nam prawdziwe oszacowanie szkód oraz uzyskanie w związku z tym adekwatnego ubezpieczenia. Zapraszamy do nas.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Podczas wypoczynku na całym świecie
  ABPort - ubezpieczenia czołowych towarzystw dla firm i osób prywatnych. Kompleksowe ubezpieczenie mieszkania obejmuje następstwa szkód wyrządzonych przez kradzież, ubezpieczenia od ognia i zdarzeń losowych, następstwa nieszczęśliwego wypadku. U nas super oferta i pomocne dokumenty do pobrania. Ubezpieczenie podczas wypoczynku na całym świecie - bez obaw o koszty. Ubezpieczenia bagażu podróżnego i samochodowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych w kraju. Wylicz orientacyjny koszt - mamy dodatkowe zniżki i dajemy drobny upominek. Ubezpieczenie Warszawa - Ursynów, Praga Południe, Bemowo.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0