Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Ościeżnice - Zakpol
ID linku 12956
Tytuł Ościeżnice - Zakpol
Url http://www.zakpol.eu
Opis Producent ościeżnic stalowych i dealer stolarki budowlanej. W naszej ofercie ościeżnice do zabudowy tradycyjnej, ścian gipsowo-kartonowych, oscieżnice nietypowe, okna, drzwi, futryny, ramy drzwiowe. Oława.
Przedsiębiorstwo ZAKPOL to marka poparta 28-letnią tradycją. Pozycja rynkowa jaką osiągnęliśmy po tylu latach pozwala nam z dumą stwierdzić, iż jesteśmy jednym z wiodących producentów ościeżnic i innych kształtowników oraz profili stalowych. Nasze ościeżnice typowe pasują do większości skrzydeł drzwiowych dostępnych na rynku, a ościeżnice nietypowe rozszerzają naszą ofertę na wszystkie skrzydła drzwiowe.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ościeżnice   futryny   ramy drzwiowe   oscieżnice stalowe   stolarka budowlana
Data Mar 28, 2011
Imię kontaktowe Ireneusz
Email wyślij email do Ireneusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Świadectwa energetyczne Kraków i nie tylko
  Serwis zawiera wszystkie potrzebne informacje na temat świadectw energetycznych:
- Kiedy powinny zainteresować nas świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne)
- Czym różnią się świadectwa energetyczne od kart charakterystyki energetycznej.
-itd.
Dodatkowo strona zawiera ofertę wraz z cenami, na przygotowanie świadectw energetycznych w województwach: małopolskim, śląskim, świętokrzyskim - głównie Kraków i Busko-Zdrój z okolicami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Laboratorium Farb
  LaboFarb Sp. z o.o. z Dębicy produkuje i jest dystrybutorem farby i dodatkowo wyroby chemii budowlanej i dodatkowo prowadzi badania farb i dodatkowo lakierów na zamówienie innych firm/spółek/korporacji. Wyrób obejmuje impregnaty, farby i szpachle do ścian. Podejmuje się także opracowania i jednocześnie optymalizacji dowolnej techniki chemii budowlanej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Drombud-Profesjonalne remonty.
  Przełożenie twórczości w praktykę jest zadaniem niezwykle delikatnym.Niewłaściwa farba może zaszkodzić efektowi końcowemu.Bardzo często entuzjazm zmienia się w rozczarowanie spowodowane odcieniem koloru.Tak przynajmniej było do wczoraj.A dziś DROMBUD oferuje kompletną linię dekoracyjną:wierność kolorów oraz profesjonalne wykonanie sa naszymi mocnymi stronami.
Linia dekoracyjna Drombud Art Line jest idealne zarówno dla znawcy jak i laika który pragnie zademonstrować swój indywidualny charakter.Nasi pracownicy pragną zademonstrować swoje mistrzostwo za pomocą innowacyjnych efektów.
Linia wykonawcza DROMBUD ART-LINE zawiera wszystko,czego potrzeba,aby podkreślić Państwa wyjątkowy styl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Przewierty sterowane
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. RYSZARD BIGUS PARCHOWO
  Jeżeli chcą Państwo sprowadzić do hurtowni wysokiej klasy kołki drewniane, to polecamy skorzystanie z oferty naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy fachowym producentem kołków drewnianych i drążków meblowych. Istniejemy na rynku od 1990 roku. Mamy w swojej propozycji kołki drewniane o rozmiarach 10-150 mm. Dysponujemy też fachową linią do produkcji kijów. Pracujemy na nowoczesnych, dokładnych urządzeniach oraz maszynach. Naszymi klientami są hurtownie oraz fabryki mebli. Zatrudniamy pracowników, którzy posiadają duże doświadczenie w specjalności. Zapewniamy wysoką jakość asortymentu. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0