Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Pożyczki społecznościowe
ID linku 13103
Tytuł Pożyczki społecznościowe
Url http://www.inwestujnoca.pl
Opis Jeśli chodzi o inwestowanie online, na całym świecie wielką popularnością cieszą się tak zwane pożyczki społecznościowe, czyli social lending. Jest to dość nowy model biznesowy, ponieważ postał w 2005 roku, dlatego warto się mu przyjrzeć, ponieważ wszystko co nowe niesie ze sobą wiele szans oraz potencjału. Zasady inwestowania w internetowe pożyczki społecznościowe są proste i czytelne nawet dla osoby, która dopiero rozpoczyna tego typu inwestowanie. Na łamach specjalnych serwisów internetowych (w Polsce istnieje kilka serwisów tego typu) rejestrują się Inwestorzy, czyli osoby posiadające kapitał (nawet niewielki), który są gotowe zainwestować w oprocentowane pożyczki oraz Pożyczkobiorcy, którzy chcą zaciągnąć intratny kredyt na warunkach dogodniejszych niż w bankach i co najważniejsze – bez ich pośrednictwa.
Kategoria Biznes i ekonomia > e-Biznes
Słowa kluczowe pożyczki społecznościowe
Data Apr 14, 2011
Imię kontaktowe krzysiek
Email wyślij email do krzysiek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > e-Biznes
1. Pisanie pracy magisterskiej - pracazekonomii.pl
  Nie możesz sobie poradzić z naisaniem pracy magisterskiej ? Wejdź na stronę internetową naszego zespołu zajmującego się pisaniem prac licencjackich i magisterskich : http://www.pracazekonomii.pl/ . Masz do nas jakieś pytania? Możesz do nas zadzwonić : +48 601 866 515 lub skontaktować się mailowo : info@pracazekonomii.pl bądź przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.
Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej !
Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


2. Pomoc prawna e-prawnik.pl 
  Serwis e-prawnik.pl został stworzony dla osób potrzebujących pomocy prawnej. U nas skorzystasz z kompleksowej obsługi prawnej. Jeżeli masz problem prawny a nie chcesz korzystać z usług kancelarii, skorzystaj z usług naszego serwisu. Sporządzimy dla Ciebie opinię prawną, przygotujemy dokument prawny oraz pomożemy w mniej skomplikowanych sprawach, udzielając porady prawnej. Tylko u nas porada prawna z gwarancją "Dziś pytanie – dziś odpowiedź" oraz profesjonalnie przygotowana opinia prawna oraz dokument prawny – w 24 godziny! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę prawną, opinię prawną lub dokument. 
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


3. Katalog stron internetowych
  Reklamowana strona to katalog stron internetowych publikujący oferty tylko sprawdzonych witryn, dokładnie skontrolowanych pod względem pokrewieństwa opisów z rzeczywistą ofertą. Oferujemy możliwość reklamy, jednak bez niepotrzebnego spamowania. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


4. AMSET rejestracja podmiotów gospodarczych warszawa
  Jeśli dopiero zaczynasz prywatną działalność i czujesz, ze potrzebujesz wsparcia - zapoznaj się z ofertą spółki Amset z Warszawy! Oferuje ona bowiem usługi wynajmowania wirtualnego biura. Decydując się na ten rodzaj kierowania swoją firmą, zyskują Państwo możliwość rejestracji działalności na adres spółki. Jej pracownicy zajmą się również kompleksową obsługą księgową oraz administracyjną powierzonych im podmiotów gospodarczych. Spółka pracuje na nowoczesnym, profesjonalnym oprogramowaniu, które pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Na stronie internetowej dostępnych jest więcej szczegółów o ofercie przygotowanej przez spółkę Amset.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


5. artykuły gospodarstwa domowego hurtownia
  Wszelkiego rodzaju nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego znajdziecie w ofercie internetowej hurtowni newhouse.com.pl. Jednak nasza specjalizacja to innowacyjne rozwiązania do każdej kuchni, dlatego przede wszystkim oferujemy do wyboru nowoczesne silikonowe akcesoria do kuchni. Wśród produktów, które cieszą się ogromną popularnością na rynku polecamy silikonowe formy do pieczenia ciasta, wałki do ciasta silikonowa ale także maty silikonowe i stolnice silikonowe. Zatem każdego kto jest zainteresowany wprowadzeniem do oferty detalicznej takich artykułów gospodarstwa domowego zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0