Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Pompy ciepła - Eko-Tech - ...Łódź...
ID linku 1320
Tytuł Pompy ciepła - Eko-Tech - ...Łódź...
Url http://www.cieploznatury.pl
Opis Zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją pompy ciepła, klimatyzacji, odkurzaczy centralnych. Wykonujemy kompleksowo instalacje CO oraz WOD-KAN (ogrzewanie podłogowe) w oparciu o pompy ciepła i systemy solarne. Działamy na terenie całego kraju. Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Piła, Warszawa, Łódź, Poznań,Wrocław, Gdańsk... Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe pompy ciepła   ogrzewanie podłogowe   warszawa   łódź   poznań   koszalin   szczecin   wrocław   instalacje   kraków   katowice   piła
Data May 4, 2009
Imię kontaktowe Przemysław
Email wyślij email do Przemysław
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Www.buli.com.pl wywóz śmieci
  Mieszkańcom Warszawy i okolicznych miejscowości polecamy usługi firmy BULI, która specjalizuje się w wywozie śmieci, gruzu i nieczystości, a ponadto oferuje wynajem kontenerów na śmieci i gruz o różnych pojemnościach. Jest to firma solidna, profesjonalna, która terminowo i rzetelnie wykonuje usługi. Ponadto usługi tej firmy są atrakcyjne cenowo. Skontaktuj się z firmą BULI i poznaj szczegóły oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. KORAB utylizacja azbestu
  Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe KORAB z siedzibą w Sopocie przedstawia Państwu swoją ofertę. Jesteśmy firmą, świadczącą specjalistyczne usługi w zakresie wyburzania oraz rozbiórki obiektów budowlanych, wykonanych z różnych surowców technologicznych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Za sobą mamy już ogromną liczbę zrealizowanych prac w tym zakresie. Zaufało nam już wiele firm i przedsiębiorców. Zakres naszych usług obejmuje mechaniczne wyburzania obiektów budowlanych, żelbetonowych, betonowych, ceglanych, mechaniczne rozbiórki, prowadzonego w czynnych obiektach, demontaż konstrukcji stalowych, fragmentowanie jej, kruszenie i przerób gruzu budowlanego a także działania demontażowe oraz utylizacja surowców azbestowych. Jesteśmy firmą z nowoczesnym zapleczem sprzętowym, które pozwala na całkowite zamknięcie ciągu technologicznego od wyburzenia po recykling. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. AS cegielnia Piotrków trybunalski
  W Moszczenicy w województwie łódzkim znajduje się siedziba Zakładu Ceramiki Budowlanej Anna Stawska, Artur Stawski. Jest to powstała w 1971 roku firma specjalizująca się w produkcji ceramiki budowlanej. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo szeroki wybór płytek oraz cegieł elewacyjnych, kanalizację, pustaki i cegły różnego rodzaju, stropy, korty oraz palniki. Udostępniamy także mnóstwo porad a nasza firma posiada niezbędne certyfikaty. Zachęcamy do zapoznania się z oferta naszych realizacji jak również odwiedzenia strony internetowej, na której znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Teriva
  Powstała w 1989 roku firma Budet to przedsiębiorstwo oferujące Państwu solidne i sprawdzone rozwiązania z dziedziny budownictwa. Specjalizujemy się w wytwarzaniu betonu (mieszanek betonowych), wszelkiego rodzaju prefabrykatów, wapna oraz cementu. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami rozwiązań dostarczanych przez naszą firmę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Aranżacje wnętrz
  Strona opisująca usługę, jaką jest projektowanie wnętrz. Informacje na temat współpracy z architektem wnętrz, opis wymagań,jakie musi spełniać architekt, by uznać go za wiarygodnego. Strona powstała przy udziale biura projektowego z Katowic, które zamieściło tu również swoją ofertę aranżacji i wystroju wnętrz.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0