Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Konferencje
ID linku 13314
Tytuł Konferencje
Url http://www.salekonferencyjne.pl
Opis Wiele hoteli dla nader wymagających gości, wraz z opisem jak też zdjęciami sal. Całościowo urządzone aule szkoleniowe umożliwią Państwu wprowadzić w życie nawet trudne konferencje. Zorganizuj konferencję którą twoi kontrahenci zapamiętają z pewnością. Obiekty szkoleniowe w Spocie są na europejskim poziomie.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe konferencje   szkolenia   organizacja   imprez   hotele   konferencyjne
Data May 20, 2011
Imię kontaktowe info1
Email wyślij email do info1
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. PSYCHOTECHNIKA WARSZAWA PRACOWNIA TEST S.C. kursy
  Polecamy Państwu wszechstronne rozwiązania szkoleniowe z zakresu transportu samochodowego. Od początku naszej aktywności zajmujemy się psychotechniką. W ramach tego specjalizujemy się w przeprowadzaniu badań psychologicznych dla kierowców, instruktorów, operatów, jak również osób określonych i skierowanych na badania przez policję (z racji przewyższenia limitu punktów karnych, spowodowania wypadku drogowego, prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu). W ramach świadczenia usług szkoleniowych zapewniamy kursy powiązane z przewozem materiałów niebezpiecznych (ADR), kursy dla taksówkarzy oraz posiadaczy firm przewozowych (czas pracy kierowców). Oferujemy także możliwość wynajęcia sali szkoleniowej. Firma szkoleniowa Pracownia Test s.c. z Warszawy zaprasza na swoją stronę internetową już dziś!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Bfprotection.pl - obsługa bhp
  Firma BHP & FIRE PROTECTION zajmuje się kompleksową obsługą BHP i PPPOŻ. Nasze usługi kierujemy w stronę firm oraz Klientów indywidualnych. Kadrę firmy tworzą inspektorzy BHP oraz specjaliści zajmujący się ochroną przeciwpożarową. W ofercie posiadamy wstępne i okresowe szkolenia BHP, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Przeprowadzamy również audyty BHP w firmach, wykonujemy oceny ryzyka zawodowego, reprezentujemy pracodawców przy kontrolach organów państwowych, wdrażamy procedury w oparciu o obowiązujące przepisy. Wykonujemy dokumentację przeciwpożarową, przeprowadzamy szkolenia z tego zakresu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. BHP Życie Wrocław - bhpzycie.com
  Organizujemy praktyczne szkolenia PPOŻ, a także BHP. Na szkoleniach zapewniamy pomoce dydaktyczne. Skupiamy się na odgrywaniu scenek sytuacyjnych. Zapewniamy dojazd do klienta. Polecamy też akademię gaszenia dla najmłodszych, próbne ewakuacje z pokazem gaśniczym, kursy dedykowane pracownikom poruszającym się w przestrzeniach zamkniętych. Obsługujemy klientów w całym kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Mały Rynek - angielski Kraków
  Szkoła językowa w Krakowie to szybka nauka języka obcego. Zapraszamy na kursy językowe. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe. Z nami szybko opanujesz język obcy także język polski, jeśli jesteś obcokrajowcem. Jako Centrum Egzaminacyjne TELC zajmujemy się organizacją egzaminów na poziomie C1. Wykupując nasze kursy języka obcego, otrzymasz 20% zniżki na wymagane podręczniki do języków obcych od najlepszych wydawnictw, takich jak Hueber czy Pearson.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Sale konferencyjne Warszawa
  Miastem odznaczającym się sporą liczebnością ośrodków konferencyjnych jest Warszawa. Wiele nowych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie umeblowanymi salami konferencyjnymi. Fajnym miejscem na urządzenie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. Rekomenduję wykupienie reklamy w tym serwisie. Zachęcam Państwa od odwiedzin mojego portalu. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników oraz podwyższają ich kwalifikacje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0