Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Konferencje
ID linku 13314
Tytuł Konferencje
Url http://www.salekonferencyjne.pl
Opis Wiele hoteli dla nader wymagających gości, wraz z opisem jak też zdjęciami sal. Całościowo urządzone aule szkoleniowe umożliwią Państwu wprowadzić w życie nawet trudne konferencje. Zorganizuj konferencję którą twoi kontrahenci zapamiętają z pewnością. Obiekty szkoleniowe w Spocie są na europejskim poziomie.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe konferencje   szkolenia   organizacja   imprez   hotele   konferencyjne
Data May 20, 2011
Imię kontaktowe info1
Email wyślij email do info1
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Konferencje
  Wiele hoteli dla nader wymagających gości, wraz z opisem jak też zdjęciami sal. Całościowo urządzone aule szkoleniowe umożliwią Państwu wprowadzić w życie nawet trudne konferencje. Zorganizuj konferencję którą twoi kontrahenci zapamiętają z pewnością. Obiekty szkoleniowe w Spocie są na europejskim poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. CERTIOS CENTRUM EDUKACJI PRZEDSIĘBIORCY normy ISO
  Krakowskie Centrum Edukacji Przedsiębiorcy CERTIOS funkcjonuje na terenie całego kraju. Zaprasza do współpracy wszystkie firmy zainteresowane zastosowaniem systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO. Mają na uwadze fakt, iż każda firma jest inna, dlatego nie dają swoim kontrahentom jednej uniwersalnej dokumentacji. Zanim zdefiniują system poznają od podszewki specyfikę jego działalności. Dopiero na tej podstawie mogą utworzyć poszczególną dokumentację, która równolegle realizuje normy, jak i jest przydatna dla klienta. Gwarantują oprócz zaangażowania, pozytywne przejście certyfikacji i uzyskanie certyfikatu systemu zarządzania. Organizują także przeszkolenia otwarte i dedykowane tak jak dla całej grupy, jak także dla 1 osoby. Szkolenia głównie dotyczą pozyskania kompetencji pełnomocnika i audytora wewnętrznego w obrębie danego systemu. W ich kompetencjach są też oznaczenia CE, głównie zajmują się maszynami, wyrobami budowlanymi, produktami medycznymi, środkami ochrony indywidualnej, zabawkami, urządzeniami elektrycznymi, urządzeniami pomiarowymi. Ich prace prowadzą do osiągnięcia deklaracji zgodności WE czy certyfikatu CE. Można im też zlecić audyt firmy. Szczegółowe informacje o firmie i jej propozycji odnaleźć można na.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Agata Janiszewska-Skowron szkolenia z funduszy UE
  Mamy dużą przyjemność powitania Państwa w firmie A&A Consulting, która na rynku nieprzerwanie działa od wielu lat. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Nasze wieloletnie doświadczenie, poparte rozległą praktyką oraz znajomością przepisów prawa, pozwala nam oferowanie usług najwyższej jakości. Oferta usług doradczych oraz consultingowych skierowana jest do osób prywatnych, firm, a również instytucji. Pomoc prawną oferujemy zarówno doświadczonym biznesmenom, jak również osobom stawiającym we prywatnym interesie pierwsze kroki. Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, którą potrafimy przekazać w niezwykle czytelny sposób. Cenimy sobie długofalową współpracę z klientami, toteż dokładamy starań, aby podołać ich wymaganiom. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Kursy dla fizjoterapeutów w tb-polska.
  Aktywność fizyczna coraz częściej stanowi obowiązkowy element życia przeciętnego człowieka. Siedzący tryb życia, jaki prowadzi współcześnie większość z nas, powoduje pogorszenie ogólnego stanu zdrowia, w związku z tym warto zadbać o wymaganą dozę aktywności fizycznej. Aktywny tryb życia nie tylko pozwala zachować zgrabną sylwetkę i zdrowie, ale także pozytywnie wpływa na naszą formę i samopoczucie. TB Polska to spółka, której oferta skierowana jest do każdego, kto ma w swoim życiu miejsce na fitness, sport, lub rehabilitację. Tu z pewnością odnajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, czy w obszarze sportu, fizjoterapii lub rehabilitacji jesteś fachowcem, czy hobbystą.


TB Polska to niezrównany fachowiec, istniejący na rodzimym rynku sportowym już od dekady. Funkcjonowanie firmy to sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego, sprzętu fitness oraz przeprowadzanie kursów dla fizjoterapeutów. TB-Polska jest w naszym kraju jedynym przedstawicielem wielu wiodących światowych marek. Specjaliści prowadzący kursy to eksperci w obszarze fizjoterapii, pracujący na cenionych uniwersytetach między innymi w Niemczech oraz Austrii, będący w stałym kontakcie z chorymi, w związku z czym oferują wiedzę akademicką wspieraną praktycznym doświadczeniem.


Pośród naszego asortymentu znajdziesz specjalistyczny sprzęt medyczny posiadający odpowiednie świadectwa bezpieczeństwa. Akcesoria z naszego asortymentu są przeznaczone zarówno do ćwiczeń w grupie, jak również do treningu indywidualnego. Klienci doceniają nas za profesjonalną obsługę, szybką dostawę oraz jakość sprzedawanych przez nas przedmiotów. Pozostajemy do państwa dyspozycji w dni robocze w siedzibie na ul. Gruzełki 19 w Tarnowskich Górach, czekamy także na Państwa telefony pod numerem +48 32 382 06 09. Na naszej stronie http://www.tb-polska.pl znajduje się także formularz, za pośrednictwem którego można uzyskać nieodpłatną poradę ekspertów.


Oprócz świetnie zaopatrzonego sklepu internetowego z profesjonalnym sprzętem do rehabilitacji i akcesoriami do ćwiczeń w domu, znajdziesz na naszym portalu dużo wiadomości na temat aktywnego trybu życia, obszerne artykuły dotyczące kwestii odpowiedniego przeprowadzania treningów oraz wiadomości o aktualnych wydarzeniach branżowych. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć opracowania tematyczne, dzięki TB Polska do zagadnienia sportu podejdą Państwo z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym. W witrynie www TB-Polska Znajdziesz informację na temat następnych szkoleń oraz tych, które właśnie trwają. Za sprawą takiego organizera mają Państwo szansę zaplanować rozwój osobisty i uczestnictwo w kursach ze znacznym wyprzedzeniem. Pisany przez naszych pracowników blog niejednokrotnie ułatwia wybór konkretnego szkolenia, zachęcamy więc do zaglądania na portal TB-Polska.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkolenia z rozwoju osobistego, motywacji oraz NLP
  Jakie umiejętności najbardziej przydałby się Tobie?
* efektywna komunikacja interpersonalna
* zarządzanie stanem emocjonalnym
* umiejętność wpływania na inne osoby
* umiejętność przygotowania i prowadzenia rewelacyjnych prezentacji
* umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji
* skuteczna sprzedaż
* radzenie sobie ze stresem
* precyzyjne określanie celów oraz ich skuteczna realizacja
* zarządzenie sobą w czasie
* umiejętnośc realizwoania marzeń
Trenerzy RadBo Group mają przyjemność przekazać Tobie wiedzę i rozwinąć praktyczne umiejętności z zakresu komunikacji, wywierania wpływu i umiejętności zarządzania sobą oraz swoimi celami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0