Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Szkolenia Oracle
ID linku 13340
Tytuł Szkolenia Oracle
Url http://www.itschool.pl
Opis Sposób naszej pracy gwarantuje maksimum zaangażowania w powierzone nam obowiązki, zdobywanie cennego doświadczenia dzięki uczestnictwu w ambitnych projektach oraz wykorzystanie eksperckiej wiedzy do zapewnienia sukcesu naszych klientów. Nasze cele to dostarczanie najwyższej jakości szkoleń informatycznych, ale także zapewnianie usług eksperckich wspierających IT w biznesie. Nasze cechy to akredytacja Microsoft Certified Partner, wpis do Rejestru Instytucji szkoleniowych, elastyczność, kompleksowość.
Kategoria Biznes i ekonomia > e-Biznes
Słowa kluczowe szkolenia   kursy   szkolenia Excel   szkolenia bazy danych   szkolenia Access   szkolenia PHP   szkolenia Project   szkolenia oracle
Data May 20, 2011
Imię kontaktowe seo_katalogowanie
Email wyślij email do seo_katalogowanie
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > e-Biznes
1. www.BiznesGazeta.pl - porady dla firm
  Portal biznesowy BiznesGazeta.pl jest odpowiednim źródłem wiedzy związanej wraz z głęboką strefą prowadzenia przedsiębiorstwa.
Opracowywane artykuły na łamach serwisu posiadają ogromną klasę pod względem merytorycznym, dlatego pewnie spotka się z radością ze strony odwiedzających.

Jest to miejsce godne uwagi dla osoby myślącej o założeniu własnego przedsiębiorstwa, a także dla już aktywnych przedsiębiorców.
A to dlatego, że pismaki serwisu obracają się nie tylko w dziale rejestrowania działalności ale również posiada ogromną ilość informacji o rozwiązaniach podatkowych.
Informacje są przekazywane w sposób czytelny i każdy powinien pojąć przekaz zawarty w treści.

Podsumowując, jest to właściwe źródło wiedzy, które pragnę gorąco zalecać osobie, która zachodzi w głowę o rozkręcaniu biznesu, już zakłada, a także w przypadku kiedy już prowadzi biznes.
Kwantum ważnych newsów referowanych przez reporterów jest powalająca także z pewnością nie da się ominąć tak fundamentalnych porad dla przedsiębiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


2. FPA - Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej
  FPA - Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej. Celami statutowymi są stymulowanie transferu technologii ze świata nauki do biznesu i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości akademickiej, rozwoju mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz wspieranie rozwoju zasobów ludzkich dla uzyskania i utrzymania trwałego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Fundacja została ufundowana przez fundusz BIB Seed Capital. Obecnie Fundacja realizuje projekty PO KL Działanie 8.2, bierze udział w projekcie PO IG działanie 2.3, poddziałanie 2.3.2, pt. "Wirtualna Akademia Bioinformatyki". Fundacja organizuje praktyki dla studentów bez względu na kierunek, wyposaża w wiedzę teoretyczną i praktyczną. Pomaga studentom pisać prace dyplomowe. Służymy pomocą w pisaniu wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Pomaga w zakładaniu własnej działalności gospodarczej w tym m.in. spółek z o.o., działalności typu spin off i spin out. Wspieramy także dziedzinę gospodarki elektronicznej poprzez usługę e-bip.org.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


3. savebook - dobry adres web.
  Nowoczesny system informatyczny Save Book. Poznaj interesujący adres platformy web, portalu IT, nowego trendu w internecie. Savebook korzysta z najszybszych dysków SSD, z innowacyjnej chmury danych, niezawodnego hostingu i wirtualnych serwerów. Użyj Savebooka do osiągnięcia swoich celów biznesowych lub e-biznesowych. Ogarnij i propaguj Savebook'a. Ta atrakcyjna książka pełna informacji może być Twoja. Kup adres SaveBook i zyskaj na istniejącej popularności oraz wspaniałych wynikach wyszukiwań z pierwszych stron każdego silnika..
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


4. Eye Tracker
  Eye Tracker to urządzenie służące do badania ruchu gałek ocznych osób odwiedzających konkretną stronę internetową. Eye Tracker jest niezbędny dla wszystkich webmasterów oraz właścicieli stron internetowych. W łatwy i bardzo dokładny sposób umożliwia nam ustalenie, które elementy na stronie są najczęściej oglądane przez użytkowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


5. dotacje unijne
  Masz pomysł na swój biznes, ale nie dysponujesz wystarczającymi środkami finansowymi oraz nie wiesz jak go prowadzić, aby miał szansę przetrwać na dzisiejszym mocno konkurencyjnym rynku? Mazowiecki Inkubator Technologiczny zajmuje się pomocą takim osobą jak Ty. Pomagamy w tworzeniu nowych przedsiębiorstw. Jeżeli Twój pomysł obejmuje jeden z obszarów będących w naszym zainteresowaniu, opisz swój pomysł i wyślij do nas już dziś. Prowadzimy stały nabór, natomiast czas trwania całego planu obejmuje 30 miesięcy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0