Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Elektryk Warszawa
ID linku 1340
Tytuł Elektryk Warszawa
Url http://www.elektrofarm.pl
Opis Serwis profesjonalnej grupy, reklamującej się pod hasłem elektryk Warszawa. W obszar usług wchodzą wszelkie naprawy elektryczne, tak samo w prywatnych lokalach jak i dużych inwestycjach. Naszym atutem jest punktualność oraz solidność w realizacji zleceń.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe elektryk warszawa
Data May 5, 2009
Imię kontaktowe emila
Email wyślij email do emila
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. Odśnieżanie Warszawa
  Firma no-snow.pl oferuje pełen zakres usług związanych z odśnieżaniem i usuwaniem sopli. Jesteśmy znani z solidności wykonywania powierzonych prac. Jest to możliwe dzięki zatrudnianiu przez nas wysokiej klasy specjalistów, posiadających odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, które poparte jest wyposażeniem ich w nowoczesny sprzęt. Dzięki temu wykonamy dla klienta nawet najtrudniejsze zlecenie w zakresie usuwania śniegu czy lodu.
Kategoria:   Dom > Inne


2. Odkurzacze Centralne
  Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest analogiczne do sprzątania urządzeniami przenośnymi, z tą różnicą, że w czasie sprzątania używamy tylko węża ssącego, który zamiast do odkurzacza wkłada się do gniazdka w ścianie, skąd zassane powietrze z kurzem przepływa do jednostki centralnej przewodami ukrytymi w ścianach. Jednostka centralna zamontowana jest w garażu, kotłowni lub pomieszczeniu gospodarczym. Oczyszcza ona zassane powietrze, a następnie wydmuchuje je bezpowrotnie na zewnątrz domu.

Nie słyszysz silnika ani nie widzisz zbiornika na kurz. Są one schowane w pomieszczeniu gospodarczym, piwnicy lub garażu. Jedynymi widocznymi elementami systemu są gustownie dobrane do kolorystyki wnętrza gniazda ssawne – połączone z jednostka centralna niewidocznym systemem plastikowych rur oraz zestaw do sprzątania, który używasz podobnie do zestawu, który znasz z odkurzaczy przenośnych. Kiedy włożysz rurę giętką do najbliższego gniazda ssawnego, system zalacza sie automatycznie, a ty jesteś gotów do sprzątania ... dokładnie, cicho i efektywnie. Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest zdecydowanie skuteczniejsze niż przy użyciu systemów przenośnych, gdyż urządzenie stacjonarne wytwarza dużo większe podciśnienie i przepływ powietrza, a wąż jest dużo lżejszy i łatwiejszy w użyciu niż przenośny odkurzacz podłączony do gniazdka elektrycznego, który trzeba za sobą przeciągać z pokoju do pokoju.
Kategoria:   Dom > Inne


3. Tradycyjne
  Idealne rozwiązanie od Spectrum: nowoczesne oświetlenie led, tradycyjne i specjalistyczne. Żarówki led, świetlówki, sufitowe oprawy led, halogeny (lampy halogenowe) i lampy wyładowcze do zastosowań specjalnych. Nowa seria - SmartDim ściemniacz, lampy Keramos, Aquatique. Oświetlenie led, ogrodowe, użytkowe i uliczne, zintegrowane oprawy led, osprzęt, żarówki energooszczędne - halogeny, świetlówki kompaktowe i żarówki led. Oświetlenie dekoracyjne - oprawy Alvea i żarówki led. Zapraszamy po systemy oświetleniowe led.
Kategoria:   Dom > Inne


4. Foga - stoiska targowe
  Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości profili aluminiowych, które z powodzeniem wykorzystuje się przede wszystkim do wytwarzania stoisk targowych i systemów wystawienniczych. Wszystkie nasze produkty cechują się małą wagą, ale jednocześnie niezwykłą trwałością, łatwością montażu i ekonomicznością. Ponadto sprzedajemy również profile do boksów, ram, mebli biurowych, gablot aluminiowych i zabudowy tarasów, balkonów i werand.
Kategoria:   Dom > Inne


5. Budowa sauny
  Firma Saunatech posiada wszystko, co jest potrzebne do budowy i wyposażenia saun i łaźni parowych. Jako jeden z największych dostawców tego typu artykułów w Europie, oferuje swoim klientom profesjonalne piece elektryczne i opalane drewnem, kotły na wodę, sterowniki, generatory pary oraz specjalne drewno wykorzystywane przy konstrukcji saun. Saunatech jest dystrybutorem urządzeń renomowanych, fińskich marek, takich jak Narvi, Kota, czy Aito. Firma wykonuje także gotowe sauny na wymiar i prowadzi usługi serwisowe.
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0