Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Klimatyzacja
ID linku 1345
Tytuł Klimatyzacja
Url http://www.allescool.com.pl
Opis Strona firmy Allescool funkcjonującej na takich płaszczyznach jak klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Gwarantujemy wysoką klasę oferowanych produktów oraz ich bezawaryjne, wieloletnie działanie. Liczba pozytywnych rekomendacji zaświadcza o jakości.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe klimatyzacja
Data May 5, 2009
Imię kontaktowe ewelina
Email wyślij email do ewelina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.xcmgeuropa.com
  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Fabryka Maszyn XCMG - Europa, której siedziba mieści się w w Nieborowie w województwie łódzkim. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją, serwisem i sprzedażą części zamiennych do maszyn budowlanych XCMG. Dysponujemy nowoczesnym zakładem montażowym, halą magazynową oraz halą serwisową a wszystkie oferowane przez nas maszyny mają niezbędne certyfikaty i spełniają wymogi Unii Europejskiej. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi i serwisu. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Kan-Pol
  Kan-Pol tworzy doświadczona w branży ekipa zajmująca się oczyszczaniem, udrażnianiem oraz naprawami systemów kanalizacyjnych. Rozwiązujemy każdy problem z kanalizacją - dokonamy inspekcji za pomocą specjalistycznej kamery, wytniemy korzenie, udrożnimy wpusty oraz piony deszczowe. Zajmujemy się także oczyszczaniem osadników. Nasze usługi charakteryzuje pełen profesjonalizm i konkurencyjne na rynku ceny.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Automaty Vendingowe
  Vemat jest kilkunastoletnią firmą, która wprowadza na rynek wszelkie akcesoria związane z vendingiem. W ofercie firmy Vemat znajdziecie przede wszystkim automaty sprzedające, automaty do kawy, automaty vendingowe, ekspresy do kawy, czy chociażby dystrybutory wody. Produkty oferowane przez Vemat są najwyższej klasy, a wieloletnie doświadczenie właścicieli oraz pracowników firmy pozwala na ciągłe ulepszanie i doskonalenie Naszych produktów. Produkty, które oznaczone są logiem Vemat stały się bardzo rozpoznawalną marką solidności i rzetelności firmy na terenie całego kraju oraz na rynku europejskim. Nasze produkty były wielokrotnie prezentowane na europejskich i krajowych targach vendingowych, co przyniosło znacznie większą rozpoznawalność Naszej firmy. Nowoczesna myśl technologiczna oraz stosowane przez Vemat nowatorskie rozwiązania znajdują odzwierciedlenie w jakości i solidności produktów, które firma wprowadza na rynek. Aby bliżej zapoznać się z Naszą ofertą i produktami, jakie posiadamy zapraszamy na Naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Import z Chin
  Wizyta na aukcjach internetowych utwierdza nas w przekonaniu, że mnogość towarów przehandlowywanych na polskim sektorze jest z Chin. Współcześnie nie ma w tym nic dziwnego. Każdy może pozostać importerem produktów, które tworzone są w tym państwie. Na stronie www, jaką prezentuję odkryjesz wszystkie wiadomości dotyczące zagadnienia import Chiny. Import z Chin jest niezwykle opłacalny dla naszych krajanów co widać po wspomnianych licytacjach. Stronę www reklamuję wszystkim biznesmenom, jacy chcieli by poznać bliżej kwestię importu z Chin.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Czujnik temperatury Techsterowniki
  Nasza Firma TECH Sterowniki bazując posiada w niezwykle bogatej ofercie sterowniki specjalistyczne, jak choćby sterownik do przydomowej oczyszczalni ścieków czy też sterowniki mikroklimatu. Można u nas znaleźć także dodatkowe urządzenia pomiarowo sterujące: licznik uzysku energii lub elektrofiltry. Na specjalne życzenia klientów opracowujemy także dedykowane sterowniki dostosowane do konkretnej gałęzi przemysłu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0