Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Wynajem aplikacji dla biznesu
ID linku 13496
Tytuł Wynajem aplikacji dla biznesu
Url http://coding-net.pl/
Opis Autoryzowany doradca subskrypcji office 365. Dostęp do zaawansowanych narzędzi internetowych. Sharepoint , Poczta

Exchange, Microsoft Office, Hosting aplikacji. Aplikacje w modelu SaaS. Wynajem aplikacji to optymalizacja kosztów

posiadania oprogramowania niezbędnych do prowadzenia firmy. Szkolenia z obsługi oprogramowania Sharepoint,

Exchange.
Kategoria Biznes i ekonomia > e-Biznes
Słowa kluczowe SaaS   hosting   sharepoint   exchange   ocs   office 365   Microsoft Office   exchange online
Data Jun 26, 2011
Imię kontaktowe Dariusz
Email wyślij email do Dariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > e-Biznes
1. Badania marketingowe
  Badania marketingowe to jedna ze specjalizacji Grupy BrainJuice, eksperta w działaniach marketingowych w sieci. Strategicznie opracujemy i przeprowadzimy badanie na zlecenie Twojej firmy. Badania marketingowe to klucz do sukcesu, a doświadczenie i autorskie narzędzia BrainJuice Group zapewnią ich właściwą realizację.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


2. Przewodnik Pożyczkowy - porady finansowe
  Jakie opłaty może skrywać Twoja pożyczka? Przewodnik-pozyczkowy.pl wyjaśni Ci zasady, jakimi powinno się kierować przy rozsądnym wyborze pożyczki, lub chwilówki. Z naszych artykułów również dowiesz się, które produkty finansowe są najlepsze dla Ciebie i Twoich bliskich, oraz jak na własną rękę prowadzić funkcjonalny domowy budżet. Portal przewodnik-pozyczkowy.pl to także zbiór niezbędnych informacji odnośnie finansów, łącznie z aktualnościami branżowymi. Odwiedź nas jeszcze dziś.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


3. PARTNERSTWO
  Projekt Akademii Zdrowych Pleców jest przemyślany jako całościowy program diagnostyki, monitoringu, edukacji i terapii w zakresie występowania zaburzeń postawy ciała u dzieci i młodzieży, a w konsekwencji poprawy stanu zdrowia społeczeństwa i zmniejszenie wydatków na leczenie osób dorosłych z problemami bólowymi związanymi z kręgosłupem. Centrum ma stanowić swoisty szkielet organizacyjny i musi być wizytówką dla funkcjonowania całego Projektu AZP na zaplanowanym terenie .

Rola Centrów będzie koncentrować się na trzech obszarach:
1/ diagnostyczny
2/ terapeutyczny
3/ edukacyjny
W centrach będzie się odbywać terapia zarówno tzw przypadków trudnych z terenu miasta i rejonu, wykraczających poza kompetencje szkolnych centrów korektywy. Będą miejscem, gdzie prowadzona będzie również terapia indywidualnych/ komercyjnych klientów/ zarówno dorosłych jak i dzieci w bardzo szerokim aspekcie zaburzeń postawy i schorzeń kręgosłupa obejmującym zarówno proste zaburzenia postawy, skoliozy, bóle kręgosłupa u dzieci i dorosłych, w zakresie kinezyterapii, terapii manualnej, masażu i fizykoterapii.w około placówki Centrum AZP mogą powstać gabinety prowadzone przez fizjoterapeutów - rehabilitantów ściśle współpracujących z szkołami. Tak zbudowana kompleksowo struktura gwarantuje stabilizację.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


4. Gorąca czekolada
  Kawa ziarnista, gorąca czekolada oraz pyszne, parzone herbaty – to wszystko znajdziesz w super ofercie naszej firmy! Kupując naszą kawę ziarnistą, masz gwarancję najwyższej jakości towaru, jest ona bowiem sprowadzana od najlepszych włoskich producentów kawy. Posiadamy w ofercie także aromatyzowane kawy, miedzy innymi o smaku cherry, pomarańczy, mięty, kruchego ciasteczka, straciatelli, marcepanu, orzechów, wanilii czy adwokatu. Przy każdej kawie jest podana data palenia. Istnieje możliwość mielenia kawy na życzenie Klienta po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupu kawy i akcesoriów z nią związanych!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


5. Oferty dla firm i usług.
  Serwis ogłoszeń duju.pl oferuje bezpłatne zamieszczanie oraz mailing ofert i ogłoszeń biznesowych. Łączymy biznes, zleceniodawców i usługodawców poprzez działania propagacji i reklamy dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Udostępniamy bezpłatne wizytówki firm, reklamy banerowe i promocję w mediach społecznościowych. Różnorodne formy marketingi i reklamy biznesowej w sieci.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0