Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Porady prawne
ID linku 1351
Tytuł Porady prawne
Url http://www.porady-prawne.waw.pl
Opis Strona internetowa firmy proponująca doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, prawa przewozowego oraz obsługi prawnej obcokrajowców. To dodatkowo wsparcie przy formułowaniu pism pozasądowych i rozwodowych. Aktywność koncentruje się na świadczeniu porad w postaci osobistego kontaktu z petentem w naszym budynku, także osobiście w mieszkaniu klienta lub za pośrednictwem internetu. Porady prawne online to komfortowa, bardzo szybka i skuteczna pomoc prawna również dobra cena. Wykształcony zespół prawników, potwierdzony świadectwami znanych uczelni prawniczych dodatkowo szybkość i fachowość świadczonych porad to gwarancja usług na jak najwyższym poziomie.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe porady prawne   prawo   rozwody
Data May 6, 2009
Imię kontaktowe emila
Email wyślij email do emila
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Zwalczanie szkodników
  Firma Insekt-der oferuje zwalczanie szkodników i świadczy kompleksowe usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, a także ochrony roślin. Prezentowana strona zawiera listę usług, obejmującą zwalczanie gryzoni, owadów biegających i latających, a nawet mikroorganizmów. Oferta ta jest skierowana do właścicieli obiektów, takich jak ubojnie, piekarnie czy budynki użyteczności publicznej. Promowana strona zawiera też informacje na temat metod, jakimi odbywa się zwalczanie szkodników.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Imprezy integracyjne
  Obecnie imprezy integracyjne cieszą się ogromną popularnością. Czytając opinie o naszej instytucji łatwo można zauważyć, iż wszelkie imprezy integracyjne dla firm są przygotowywane przez naszych pracowników z ogromną pieczołowitością. Najczęściej owe spotkania mają formę wyjazdów w ustronne miejsca, gdzie pracownicy Państwa instytucji mogą się ze sobą zintegrować oraz wykazać niekonwencjonalnymi
umiejętnościami. Wiele firm w celach integracyjnych wybiera niezwykle powszechny w obecnym czasie paintball. Poznań Trygon Center zapewni wszelki potrzebny rynsztunek i dogodne miejsce do przeprowadzenia profesjonalnych konfrontacyj integracyjnych. Są i tradycjonaliści, którzy wyraźnie wybierają pikniki firmowe. Niektórzy zastanawiają się również,
jak można sprawić, aby bardziej zauważalne były
wyniki takich imprez. Nasza firma rozwiąże Państwa kłopoty. Fachowo przystępujemy do kazdego zlecenia bez względu na jego skale. Nie jest sztuką wydawanie pieniędzy na imprezy integracyjne dla pracowników, lecz uzyskanie pewnych profitów z tychże atrakcji. Najważniejsze są owoce takich spotkań, po których pracownicy powinni zżyć się ze sobą, a ich współdziałanie powinno się znacznie usprawnić. Powierzając nam organizacje imprez integracyjnych dla firm, możecie być Państwo pewni, że Wasza kadra będzie wspominac je przez lata.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Badanie sprawozdań finansowych
  Morison Finansista to grupa spółek świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie badań sprawozdań finansowych, prawa podatkowego oraz outsourcingu usług księgowych. Prowadzimy jedno z największych biur księgowych na terenie wielkopolski. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług posiadamy rzeszę bardzo oddanych Klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Stosowane przez nas rozwiązania wyprzedzają oczekiwania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Jak tanio ogrzewać nasze domy ?
  POMPY CIEPŁA - Termodynamiczna technika grzewcza. Producent i dostawca pomp ciepła. Projekt, doradztwo i wykonawstwo. Zajmujemy się produkcją, dostawą i montażem pomp ciepła w instalacjach indywidualnych i przemysłowych. Dolne źródło, kolektory poziomie i pionowe, ogrzewanie podłogowe i węzły cieplne. Nasza usługa jest kompleksowa. Począwszy od wykonania projektu instalacji c.o., doboru odpowiedniej pompy, montaż urządzenia, wykonanie źródła dolnego, wykonanie całej instalacji c.o.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Franchising
  Portal Platu – Korepetycje gwarantuje wsparcie edukacyjne dzieciom i młodzieży. Na prezentowanej stronie znajdziemy kompletną ofertę firmy, zawierającą spis świadczonych usług, takich jak franchising, doradztwo, organizacja szkoleń i kursów. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do osób, których interesuje franchising – na omawianej stronie znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące ewentualnej współpracy ze wspomnianą firmą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0