Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Hydroizolacja
ID linku 13559
Tytuł Hydroizolacja
Url http://www.purterm.pl
Opis Purterm, Pruszków, Warszawa, woj. mazowieckie - termoizolacja i hydroizolacja natryskowa pianką poliuretanową która jest nanoszona przez natrysk pianki poliuretanowej wykonywany na budowie. Renowacja powierzchni dachowych - natrysk zewnątrzny. Pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja dachów, uszczelnienie dachówcw budynkach, ocieplenie poddasza i budynków. Atrakcyjna oferta - natryskowa izolacja dachu, izolacja przeciwskropleniowa oraz przeciwwodna, ocieplenie poddasza. Hala i kurnik ocieplenie oraz izolacja cieplna ścian - obory, przechowalni, chlewni. strychu i domu kanadyjskiego (Konstrukcje szkieletowe). Pianka pur w warszawie.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe pianka poliuretanowa   pianka pur   izolacja poddasza   ocieplenie poddasza   izolacja dachu   termoizolacja   hydroizolacja   natrysk pianki poliuretanowej   izolacja natryskowa   poliuretan
Data Jun 30, 2011
Imię kontaktowe przemek
Email wyślij email do przemek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. INSTAL-MARK centralne ogrzewanie warszawa
  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z atrakcyjną propozycją firmy Instal-Mark. Działamy na rynku od wielu lat, oferując energooszczędne systemy grzewcze. Naszą specjalizacją są kolektory słoneczne i kominki z płaszczem wodnym. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem instalacji i przyłącz gazowych, wodnych czy kanalizacyjnych. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz park sprzętowy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. W razie pytań prosimy o kontakt. Nasze dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. MP Projekt Pracownia Archeologii
  Specjalizujemy się w przedsięwzięciach związanych z:

- Przygotowaniem dokumentów wymaganych przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń na prowadzenie prac ziemnych, oraz uzgodnień konserwatorskich.
- Konsultacjami w zakresie prac budowlanych prowadzonych na obszarach objętych ochroną konserwatorską.
- Pracami badawczymi, wyprzedzającymi rozpoczęcie inwestycji takimi jak: badania powierzchniowe i sondażowe.
- Badaniami archeologicznymi.
- Nadzorami archeologicznymi.
- Obserwacją archeologiczną.
- Opracowaniami naukowymi.
- Innymi działaniami związanymi z ochroną Dziedzictwa Kultury Europejskiej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Główna - Prace budowlane - remonty
  Serwis poświęcony pracom budowlanym. Jeśli chcesz wyremontować i odnowić swój dom to serwis poświecony jest dla ciebie.Serwis poświęcony pracom budowlanym. Jeśli chcesz wyremontować i odnowić swój dom to serwis poświecony jest dla ciebie.Serwis poświęcony pracom budowlanym. Jeśli chcesz wyremontować i odnowić swój dom to serwis poświecony jest dla ciebie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. PIETRUCZUK Siedlce usługi montażowe dźwigiem
  Firma Pietruczuk, mieszcząca się w Siedlcach, zajmuje się usługami dźwigowymi. Dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu, powierzone zlecenia realizuje zawsze na wysokim poziomie. Oferuje ona wynajem dźwigów samojezdnych, obsługiwanych przez wykwalifikowanych operatorów. Przeznaczone są one głównie do prac montażowo-budowlanych. Przedsiębiorstwo dysponuje maszynami od renomowanych producentów. Poddawany jest on regularnie obowiązkowym kontrolom. Każde zlecenie realizowane jest na czas i solidnie. Gwarantuje ona również atrakcyjne warunki współpracy. Więcej informacji o usługach firmy odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Domki kanadyjskie
  Idealnym rozwiązaniem dla każdego kto szuka dobrej i sprawdzonej firmy budowlanej będzie firma Bud Haus. Firma Bud Haus specjalizuje się między innymi w przypadku projektowania domów w systemie kanadyjskim. Gwarancją sukcesu firmy są ludzie pracujący tam. Pracownicy firmy Bud Haus to przede wszystkim ludzie wykształceni z dużym wachlarzem doświadczenia zawodowego dzięki czemu nie poczujecie się Państwo zawiedzeni. Więcej informacji na temat działania firmy zostało zawarte na stronie internetowej. Przeczytacie tam Państwo o pracy jaką wykonują i pomoże to podjąć decyzję o współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0