Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Domki z drewna
ID linku 13660
Tytuł Domki z drewna
Url http://www.drewnianedomki.com
Opis Witamy Państwa na stronie drewnianedomki.pl!
Jesteśmy firmą zajmującą się budową domków letniskowych,altanek ogrodowych,budynków komercyjnych z litych balików drewnianych o profilach prostokątnych frezowanych,
grubości 34,44,68 mm według naszych oraz Państwa projektów.
Jesteśmy od 5 lat na rynku domków drewnianych w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.
Zmontowaliśmy ponad 500 domków w różnych wersjach i wymiarach.Wykonujemy domki z balika z dociepleniem podłogi i sufitu,dodatkowe docieplenia ścian zewnętrznych z instalacją wodno-kanalizacyjną oraz pod klucz łącznie z ogrzewaniem.
Mamy duże doświadczenie w budowie wszelkich budynków drewnianych.
Zapewniamy profesjonalne wykonanie w bardzo dobrej cenie!
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe domki drewniane   drewniane domki   domy drewniane   drewniane domy   domki letniskowe   domki rekreacyjne   altany   drewutnie   domki na lato   domki z balika   domy z balika   domki z bala   domy z bala   domki ogrodowe   całoroczne domki drewniane   domki z drewna
Data Jul 26, 2011
Imię kontaktowe Radek
Email wyślij email do Radek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Hale namiotowe
  Stawianie przemysłowych hal namiotowych to główna sfera działalności firmy Rubb. Na rynku polskim funkcjonujemy od 2007 roku, lecz historia firmy sięga więcej niż 40 lat wstecz. Stawiamy wszelkiego rodzaju hale - hale sportowe, hangary lotnicze, hale produkcyjne . Projekty chwalone w każdym zakamarku świata i doświadczeni specjaliści to chyba najlepsze rekomendacje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Pompy ciepła
  30.
Nasza firma to ponad trzydzieści lat doświadczeń na rynku systemów cieplnych. Lata te były dla nas okresem wytężonej pracy, która w oparciu o rozwój nowoczesnych technologii, pozwoliła nam stworzyć urządzenia i systemy podbijające światowe rynki. Ich ogromny sukces to w głównej mierze efekt zwrócenia naszych badań w kierunku możliwości wykorzystywania źródeł energii naturalnej, takich jak wiatr, woda czy słońce. Dzisiaj w oparciu właśnie o te źródła produkujemy systemy, które pozwalają zaopatrywać pomieszczenia w taką ilość ciepła, jakiej faktycznie one potrzebują. Przykładem są tutaj nowoczesne pompy ciepła. Są one tak skonstruowane, że ich odpowiednie dobranie i profesjonalny montaż pozwalają nam na wyeliminowanie dodatkowych źródeł energii. Aby tak właśnie było, naszą współpracę z klientem rozpoczynamy od wyliczenia tak zwanego zapotrzebowania cieplnego. Przeprowadzone przez profesjonalistów pozwala nam dobrać optymalny model pompy, co ostatecznie owocuje zadowoleniem zarówno naszym, jak i naszego klienta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. osuszacze adsorpcyjne
  Aby pomóc w usunięciu problemów powodowanych przez przenoszenie niecałkowicie usuniętej wilgoci, oferujemy rozbudowaną rodzinę nowych osuszaczy ziębniczych firmy Sumake, w której każdy użytkownik znajdzie rozwiązanie optymalne dla używanego przez siebie systemu.
Osuszacze sprężonego powietrza firmy Sumake charakteryzują się wysoką wydajnością porównywalną z najlepszymi markami osuszaczy pneumatycznych jak np. Atlas Copco czy OMI, a przy tym są zdecydowanie bardziej atrakcyjne cenowo. Osuszacze sprężonego powietrza Sumake to naprawdę opłacalny wybór w klasie Eco (najwyższy stosunek jakości do ceny). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osuszaczy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Pompy ciepła - Xenergy.pl
  Xenergy.pl jest firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu ekologicznej energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Zajmuje się doradztwem w zakresie systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów - przemysłowych, firmowych oraz prywatnych. Oferuje nowoczesne pompy ciepła czołowej francuskiej firmy Sofath. Posiada także szeroka ofertę innych urządzeń ekologicznych, takich jak kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne oraz systemy elektrowni wiatrowych i wodnych. Głównym celem firmy jest dostarczanie sprawdzonych ekologicznych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów pozyskiwania ciepła i energii bez szkody dla środowiska.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Tulejowanie, wytaczanie - Przenośna wytaczarka
  Nasza firma świadczy specjalistyczne usługi w zakresie tulejowania, napawania i wytaczania połączeń ruchomych w maszynach budowlanych. Regenerujemy nawet silnie owalne i wybite otwory. Usługi świadczymy za pomocą specjalistycznych, przenośnych wytaczarko-napawarek sterowanych elektronicznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0