Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Tanie ulotki
ID linku 13670
Tytuł Tanie ulotki
Url http://masterland.com.pl/
Opis Druki reklamowe np. prospekty, foldery, informatory, dla których kanałami przekazu są: prasa, poczta i dystrybucja bezpośrednia, należą do działu tzw. reklamy wydawniczej. Spośród tych wszystkich rodzajów druku interesuje nas ulotka. Jest ona materiałem reklamowo-informacyjnym, którego przeczytanie powinno zająć minimalną ilość czasu, a jednocześnie dostarczyć, jak najwięcej informacji. Powinny być one rzeczowe i konkretne, co wiąże się z bardzo precyzyjnym określeniem jej celu. Od tego zależy wygląd ulotki. Im prostsza, tym szybciej trafi do odbiorcy i przy tym możemy podejrzewać, że drukarnia zażąda mniejszej opłaty za jej wydrukowanie. Zatem tajemnica reklamy za pomocą ulotki tkwi w prostocie i przystępności. Nie znaczy to, że taka ulotka nie zawiera trudnych słów. Jest ona tak pomyślana, od pierwszego słowa do ostatniego, w układzie graficznym i hierarchii ważności, że przyciągnie uwagę na bezcennych kilka sekund. Tania ulotka może wiązać się z prostotą jej projektu. Ważne jest jednak to, że jej cena wcale nie przesądza o skuteczności.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe tania drukarnia   tanie ulotki
Data Jul 26, 2011
Imię kontaktowe Filip
Email wyślij email do Filip
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. ROTR rotr spółdzielnia mleczarska w rypinie
  Zapraszamy Państwa do współpracy ze Spółdzielnią Mleczarską ROTR, która ma swoją siedzibę w Rypinie. Działamy na rynku mleczarskim od 1926 roku i jesteśmy nowoczesnym producentem mleka i wyrobów mleczarskich. Współpracujemy z zaufanym i sprawdzonym gronem dostawców. Skupowane przez nas mleko poddawane jest ścisłej kontroli. Zanim trafi do produkcji musi spełniać określone parametry ale również posiadać wartości odżywcze oraz smakowe. Jesteśmy producentem znanych na rynku marek Delik i Blanco. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. www.solidwork.pl Sprzątanie obiektów
  Mająca siedzibę w Żabieńcu (woj. mazowieckie) firma sprzątająca Solid-Work gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się praniem tapicerki i dywanów, sprzątaniem po remontach, imprezach lub budowie, myciem okien, konserwacją i czyszczeniem dachów lub rynien a także ozonowaniem i czyszczeniem powierzchni garażowych. Mamy długoletnie doświadczenie w branży, stosujemy wyłącznie skuteczne środki a oprócz tego zapewniamy terminowość, elastyczność i korzystne ceny usług. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. przygotowanie tekstów magisterskich, MBA oraz doktorskich
  Grupa Naukowa EGOS oferuje Państwu pomoc przy przygotowaniu materiałów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych obejmujących wzorce prac magisterskich, doktorskich oraz prac dyplomowych MBA. Posiadamy doświadczenie zawodowe i wiedzę specjalistyczną niezbędną do pracy w sektorze usług edukacyjnych i szkoleniowych. Wykorzystując wiedzę know-how redaktorów piszących oferujemy również w sprzedaży zbiór skryptów szkoleniowych wraz z dodatkową usługą warsztatów szkoleniowych on-line. Specjalizujemy się w realizacji tekstów o formacie MBA, magisterskim oraz doktorskim,

pozdrawiamy - EGOS
www.konsultacje.boo.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Jan Kłusak doradztwo personalne
  Jestem coachem kariery z bogatymi kompetencjami. Moja specjalizacja to zarządzanie zasobami ludzkimi. Wspieram rozwój pracowników, rozwój kompetencyjny na wysokim poziomie. Pomagam klientom w języku polskim oraz angielskim. Sesje coachingowe realizuję od ponad 15 lat i stale poprawiam ich efektywność. Uczestniczę w skomplikowanych projektach HR, jako branżowy konsultant.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. MEGAOKAZJE folie do oklejania samochodów szczecin
  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy MegaOkazje Joanna Kiraga, która mieści się w Szczecinie. Od lat specjalizujemy się w sprzedawaniu termoplastycznych folii do oklejania pojazdów. Oferowane folie są dostępne w przeróżnych wzorach oraz kolorach, w tym matowych i z połyskiem. Oprócz tego wykonujemy również usługi oklejania samochodów, na które udzielamy aż 12-sto miesięcznej gwarancji. Zamówienia mogą Państwo złożyć za pomocą naszej witryny internetowej, na jakiej znajdują się dane kontaktowe oraz dodatkowe informacje. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i bezpieczny zakup. Zachęcamy do współpracy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0