Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8645
Internet 4341
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Parapety granitowe Poznań
ID linku 13673
Tytuł Parapety granitowe Poznań
Url http://mcgranit.pl
Opis McGranit – kamienne blaty kuchenne, łazienkowe, parapety, schody.
Oferujemy sprzedaż, obróbkę i montaż wyrobów kamiennych. W ofercie wyroby z marmuru, granitu, trawertynów, onyksu. Dysponujemy zarówno znanymi odmianami kamienia jak i ekskluzywnymi rzadkimi materiałami pozyskiwanymi z całego świata od sprawdzonych dostawców. Nasz zakład mieści się w Poznaniu, działamy głównie na terenie całej Wielkopolski. Mamy doświadczenie w realizacji projektów kuchni, łazienek, schodów, kominków, elewacji. Dzięki najdokładniejszym maszynom do obróbki kamienia oraz wykwalifikowanemu zespołowi spełniamy wszelkie oczekiwania klientów. W ofercie posiadamy również gotowe wyroby z kamienia takie jak umywalki, parapety i elementy dekoracyjne oraz chemię kamieniarską. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe blaty granitowe poznań   parapety granitowe poznań   poznan   schody   blat   kamienne   marmurowe   kominki   płytki   kamieniarstwo   kamieniarz   marmur   granit  
Data Jul 26, 2011
Imię kontaktowe Filip
Email wyślij email do Filip
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Archiweb.pl
  Bardzo wiele osób zastanawia się jak skutecznie i w miarę tanio można zareklamować swoje usługi za pośrednictwem Internetu. Odpowiedzią na te pytanie jest nasz nowy portal archiweb.pl, który daje Państwu możliwość utworzenia własnej wizytówki elektronicznej i promowania swoich usług z branży architektonicznej i budowlanej. Katalog firm jest również idealnym miejscem dla osób, które chcą Podnieść pozycje swojej strony internetowej w wyszukiwarce Google. W dzisiejszych czasach warto jeżeli chcemy być wysoko w Google musimy pochwalić się mocnymi linkami, a nasz serwis umożliwia właśnie takie zdobycie. Odwiedź nasz portal architektoniczny i przekonaj się sam, że skuteczna reklama w Internecie to nic trudnego i nie trzeba wcale posiadać porządnej strony internetowej, aby pozyskać nowych klientów. Jeżeli nie jesteś jeszcze w naszym katalogu firm, a działasz w branży architektonicznej lub budowlanej to koniecznie zarejestruj się u Nas.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. Pomorscy Architekci
  Autorska Pracownia Architektury Architekci Renata Węsierska - Tomasz Golanko z oddziałami w Gdyni i Kartuzach zajmuje się kompleksowym projektowaniem architektonicznym i budowlanym, wykonujemy projekty z zakresu aranżacji wnętrz, projektowania zieleni i ogrodów, projektowania budynków komercyjnych i mieszkalnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej strony. Poza informacjami na temat naszych realizacji, zamieszczamy tam nasze publikacje na temat architektury, urbanistyki i rewitalizacji. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju, ale przede wszystkim w województwie pomorskim i mazowieckim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy projektowej. Pomagamy naszym klientom w procesie inwestycyjnym od koncepcji do zakończenia budowy.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Projektowanie wnętrz
  Jesteśmy zespołem architektów specjalizujących się w prowadzeniu szeroko pojmowanych projektów wnętrz.Naszym celem jest, aby kreowane przez nas projekty wyróżniały się funkcjonalnością, a przede wszystkim odpowiadały na potrzeby Klientów.Z wielkim zapałem podchodzimy do wszystkich projektów, biorąc pod uwagę fakt, iż każdy Klient jest inny, a przez to najważniejszy.W naszym dorobku można odnaleźć projekty wnętrz restauracji, pubów, jednak tym, w czy się specjalizujemy jest projektowanie mieszkań, powierzchni biurowych.Naszym głównym celem jest realizacja projektów opartych o konkretne potrzeby Klientów, przy jednoczesnej dbałości o wysoką jakość efektu końcowego.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. Pracownia projektowa
  Zajmujemy się tworzeniem pełnej dokumentacji dla konstrukcji drewnianych i żelbetowych.
Projekty tworzymy w specjalistycznym oprogramowaniu. Nasze projekty charakteryzują się wysokim poziomem dokładności. Każdy nasz projekt zawiera wykaz materiałów,
widoki 3D i dokładne szczegóły. Doświadczenie w budownictwie drewnianym zdobywaliśmy w od 2005 roku, pracując w zakładach zajmującymi się prefabrykacją domów drewnianych w Niemczech i Szwajcarii.
Nowoczesne technologie obróbki drewna do których niewątpliwie należy tworzenie danych cyfrowych dla maszyn CNC są dla tych zakładów rzeczą powrzechną. Nieodzowna stała się nasza pomoc w przygotowaniu plików wsadowych do maszyn CNC.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. OPGK pomiary kartograficzne
  Prace geodezyjno-kartograficzne naszej firmy to pełen zakres usług związanych z mapami, pomiarami, wycenami, inwentaryzacjami oraz tworzeniem map w systemach komputerowych. Nasza firma stoi w elicie firm geodezyjnych w Polsce. Każdy projekt i zadanie przeprowadzamy z dokładnością oraz wysokim zaangażowaniem. Na naszym koncie są takie osiągnięcia jak geodezyjna obsługa miasta Olsztyn oraz autostrad A-1 i A-2, stworzenie Systemu Zarządzania miastem oraz Geodezyjnej Bazy Danych Obiektów Topograficznych. Nasi eksperci nie tylko idą z rozwojem technologicznym, ale także sami go kreują. Naszą największą zaletą jest umiejętność kooperacyj z klientem - ma on wpływ na kształt pracy przez cały czas jej tworzenia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby zapoznać się z nasza obfitą ofertą oraz historią wieloletniej działalności.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0