Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Klamki
ID linku 13775
Tytuł Klamki
Url http://www.jeremy.com.pl
Opis Jeremy Warszawa - producent oferuje akcesoria meblowe takie jak: klamki, mufy, mimośrody, złącza ciężkie forte, uchwyty, zaczepy odlewane, śruby, narożniki, podpory półek i podpory drążka. Producent gwarantuje wysoką jakość oraz przystępne ceny na złącza meblowe, wsporniki, mufki, głowice nogi, okucia i inne akcesoria meblowe.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe akcesoria meblowe   złącza meblowe   okucia meblowe   mimośrody   klamki   złącza ciężkie forte   akcesoria meblowe   zaczepy   śruby   podpory półek   podpory drążka   narożniki   mufki   mufy   głowice nogi   narożniki   okucia   akcesoria meblowe   producent akcesoria m
Data Aug 15, 2011
Imię kontaktowe marian
Email wyślij email do marian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Kleentek
  Zajmujemy się oczyszczaniem i regeneracją olejów przemysłowych, co pozwala utrzymać ciągłość ruchu maszyn w przedsiębiorstwach przemysłowych. Firma EKSPERT wykorzystuje dehydratory, filtry cieczy przemysłowych oraz aparaturę laboratoryjną, która pozwala nam pobierać próbki i przeprowadzać badania oleju. Oczyszczamy oleje hydrauliczne, maszynowe, turbinowe, sprężarkowe oraz izolacyjne. Zapewniamy także usługi serwisowe, doradztwo techniczne oraz szkolenia dla firm. Przygotowaliśmy ofertę dla energetyki, przemysłu stalowego i maszynowego, przemysłu chemicznego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Oleje przemysłowe – chemia przemysłowa – fehchem.pl
  Oleje przemysłowe oferowane przez firmę FehChem od 1995 roku to znakomitej jakości chemia przemysłowa. Prowadzimy współpracę z specjalistycznymi laboratoriami w Niemczech i współtworzymy nowe wydajniejsze receptury. Mamy w ofercie smary plastyczne Longlife, wysokotemperaturowe litowo-kompleksowe, wysokotemperaturowe do wysokich obciążeń, do wysokich obciążeń, silikonowe i wysokoobrotowe. Ze wszystkimi produktami a w szczególności z grupą produktów „oleje przemysłowe” na naszej stronie internetowej fehchem.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Malarnia proszkowa rzeszów
  Interesuje Cię fachowe pomalowanie konstrukcji stalowych? W takim razie jako firma RDD jesteśmy w stanie się tym zająć, bowiem w malowaniu proszkowym specjalizujemy się od kilku lat. Mamy bardzo bogate zaplecze techniczne, dzięki czemu usługi wykonywane są szybko i z należytą starannością. Szczegółowe dane na stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. dupont
  Firma Marchem istnieje na rynku już od kilkunastu lat. Stale staramy się podnosić jakość oferowanych przez nas usług. W związku z tym proponujemy państwu stworzona przez nas linie czyściw avatex oraz jako uzupełnienie naszej oferty produkty zagranicznej firmy Sontara. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, tak aby zadowolić tych nawet bardzo wymagających klientów. Czyściwa można wykorzystywać na sucho, zwilżone a także na mokro i co ważne cechują się bezpyłowością. Są ponadto odporne na rozpuszczalniki i posiadają wysokie możliwości absorpcyjne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Pellet Lava i Olimp - ekologiczne ciepło w Twoim domu!
  Wiodący producent biomasy drzewnej w Polsce, firma Stelmet zaprasza na stronę internetową www.polishpellet.com z której można dowiedzieć się między innymi co to jest pellet, w jakich urządzeniach można spalać pellet, dlaczego pellet jest lepszy niż inne paliwa oraz gdzie kupić pellet.

Nasz pellet produkowany jest na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie. W zakładach produkcji pelletu produkowane są dwa typy pellets - o długości 6mm i długości 8 mm. Nasze pellety, Lava i Olimp pakowane są do wygodnych foliowych worków, dzięki którym pellet może być przechowywany długie miesiące.

Zapraszamy na naszą stronę internetową - czeka tam na Państwa wiele istotnych informacji. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0