Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6322
Dom 3424
Firmy wg branży 8555
Internet 4290
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Klamki
ID linku 13775
Tytuł Klamki
Url http://www.jeremy.com.pl
Opis Jeremy Warszawa - producent oferuje akcesoria meblowe takie jak: klamki, mufy, mimośrody, złącza ciężkie forte, uchwyty, zaczepy odlewane, śruby, narożniki, podpory półek i podpory drążka. Producent gwarantuje wysoką jakość oraz przystępne ceny na złącza meblowe, wsporniki, mufki, głowice nogi, okucia i inne akcesoria meblowe.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe akcesoria meblowe   złącza meblowe   okucia meblowe   mimośrody   klamki   złącza ciężkie forte   akcesoria meblowe   zaczepy   śruby   podpory półek   podpory drążka   narożniki   mufki   mufy   głowice nogi   narożniki   okucia   akcesoria meblowe   producent akcesoria m
Data Aug 15, 2011
Imię kontaktowe marian
Email wyślij email do marian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Obróbka skrawaniem Kraków
  Narzędziownia jest wydziałem Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego Amstal znajdującego się w Giebułtowie koło Krakowa. Firma oferuje takie usługi jak: frezowanie, toczenie, spawanie, wiercenie, szlifowanie obróbka skrawaniem, obróbka elekrtoerozyjna i inne. Narzędziownia oferuje projektowanie detali i możliwość ich wizualizacji w przestrzeni 3D. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze Klient może liczyć na fachową doradę przez cały proces produkcji: począwszy od zaprojektowania aż do prób wdrożeniowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Oleje przemysłowe – chemia przemysłowa – fehchem.pl
  Oleje przemysłowe oferowane przez firmę FehChem od 1995 roku to znakomitej jakości chemia przemysłowa. Prowadzimy współpracę z specjalistycznymi laboratoriami w Niemczech i współtworzymy nowe wydajniejsze receptury. Mamy w ofercie smary plastyczne Longlife, wysokotemperaturowe litowo-kompleksowe, wysokotemperaturowe do wysokich obciążeń, do wysokich obciążeń, silikonowe i wysokoobrotowe. Ze wszystkimi produktami a w szczególności z grupą produktów „oleje przemysłowe” na naszej stronie internetowej fehchem.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Sabo - opakowania
  Budowanie lojalności wobec firmy jest procesem dość długim. Tyczy się to także sklepów , a ponadto hurtowni internetowych. Tym co decyduje o zaufaniu klientów są głównie niskie ceny. Nieprawdopodobnie istotne jest też terminowe realizowanie zamówień, zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem oraz dodatkowo jakość obsługi klienta. Aby przesłać kontrahentowi towar w perfekcyjnym stanie, należy go stosownie zabezpieczyć. Bardzo przydatna jest tutaj folia pęcherzykowa , a ponadto styropian. O ile klient zamówił kilka małych elementów, warto zapakować je w pojemnik bądź w reklamówki hdpe, aby zapobiec ich przemieszczaniu się w pudle. W dodatku jest to wygoda dla kontrahenta, który powinien docenić starania firmy. W sytuacji materiałów płynnych, trzeba wyjątkowo uważać, żeby nie rozlały się w pudle i nie uszkodziły pozostałych produktów. Muszą być więc bardzo szczelnie zamknięte. Warto także wykorzystać na przykład. gumki recepturki, żeby prócz tego zabezpieczyć je przed otwarciem. Na sam koniec powinno się zabezpieczyć pełne pudło przez otwarciem , a oprócz tego uszkodzeniem. Wykorzystuje się tutaj taśmy pakowe, którymi okleja się pudło. Tak zabezpieczony towar oczywiście dotrze do kontrahenta w nienaruszonym stanie, co wystawi korporacji pozytywne świadectwo.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. Palety Warszawa
  Palety euro potocznie nazywane jako europalety to drewniane platformy produkowane na licencji Stowarzyszenia EPAL. Palety drewniane EPAL są produktem markowym i posiada precyzyjnie określone wymiary zewnętrzne oraz poszczególnych elementów. Nośność palety EUR to 1500 kilo. Palety użytkuje się do przeróżnego transportu, z Twojej firmy, z Twojego magazynu, lub do Twojej firmy, do Twojego magazynu, lub sklepu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Sprężyny
  Zobacz ofertę solidnego producenta sprężyn jakim jest firma Nes-Drut. Na stronie internetowej znajdziesz informacje na temat produktów. Wśród nich sprężyny naciągowe, sprężyny walcowe i naciskowe. Producent sprężyn Nes-Drut zaprasza.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0