Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6032
Dom 3298
Firmy wg branży 8242
Internet 4102
Komputery 743
Kultura i sztuka 564
Motoryzacja 897
Muzyka 332
Nauka 784
Rozrywka 843
Społeczenstwo 479
Sport 576
Turystyka 1888
Zdrowie i uroda 2925
Zwierzęta i rośliny 316
Mieszkania w Gryficach, nieruchomości nad morzem
ID linku 13913
Tytuł Mieszkania w Gryficach, nieruchomości nad morzem
Url http://otomorze.pl
Opis Zapotrzebowanie na mieszkania w Gryficach wzrosło wówczas, gdy i Morze Bałtyckie zaczęło przezywać renesans swojej popularności. Osoby, które jako jedne z pierwszych trafiły do Gryfic szybko musiały jednak zweryfikować swoją wiedze na ich temat. Błyskawicznie okazało się przecież, że nieruchomości w Gryficach są godne uwagi nie tylko dlatego, że granice miasta i Bałtyk dzielą zaledwie dwadzieścia dwa kilometry. Nie mniej istotne wydawało się to, że Gryfice to miasto wyjątkowo interesujące same w sobie, dynamicznie rozwijające się i naprawdę atrakcyjnie położone. Już choćby z tego powodu warto pomyśleć o zakupie nieruchomości nad morzem.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe Mieszkania w Gryficach   nieruchomości nad morzem
Data Sep 6, 2011
Imię kontaktowe Wiesława
Email wyślij email do Wiesława
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 6 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Http://praskapark.pl
  Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycją w mieszkania. Obecnie naszą najnowszą inwestycją jest doskonale zaplanowane osiedle w Krakowie. Lokalizacja naszego osiedla jest bardzo dobra i w jego okolicy znajdują się szkoły, komunikacja miejsca czy też świetny park. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na kupno mieszkań oferowanych na naszym osiedlu będzie w pełni zadowolony. Zapraszamy do zakupów naszych mieszkań.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Mieszkania Warszawa
  Victoria Dom to ceniony w branży inwestor oferujący mieszkania Warszawa, domy a także segmenty mieszkaniowe. Naszym ogromnym atutem są pozytywne rekomendacje od usatysfakcjonowanych klientów, zatwierdzających wysoką jakość surowców przez nas używanych podczas budowy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Wolne Miasto - mieszkania w Gdańsku
  Znajdujące się w Gdańsku osiedle Wolne Miasto zrealizowane zostało w oparciu o zielone budownictwo, czyli z uwzględnieniem rozwiązań sprzyjających zdrowiu. Oferuje szereg zróżnicowanych ze względu na metraż mieszkań dostępnych w atrakcyjnych cenach i o różnym standardzie. Klienci mogą również liczyć na dostęp do rozbudowanej infrastruktury, w ramach której znajdą chociażby przedszkole.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Mieszkania na Wawrze Sosnowa-Polana.pl
  Osiedle Sosnowa Polana to nie lada gratka dla wszystkich, którzy szukają ucieczki od zgiełku wielkiego miasta, a zarazem szukają nadal bliskości stolicy. Dajemy Państwu szansę przeniesienia się w malownicze okolice Radości pod Warszawą i zamieszkania na nowym niezwykle komfortowym osiedlu w zabudowie bliźniaczej. Atrakcyjna, lokalizacja, wysoki standard i atrakcyjna cena to idealne połączenie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Działki rekreacyjne
  Nie oferujemy kota w worku – każda działka, którą można znaleźć w serwisie www.dzialkanadmorzem.pl jest bardzo dokładnie opisana, z uwzględnieniem dokumentacji zdjęciowej a także sytuacji prawnej. Zwracamy uwagę na to, czy nasze działki na sprzedaż posiadają dobrą lokalizację (nie chodzi tylko o atrakcyjną miejscowość, ale także m.in. dostęp do komunikacji publicznej) oraz jak wygląda miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (w przypadku opcji zamiany typu działki np. z rolnej na budowlaną). Zapraszamy
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0