Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Sale konferencyjne Kraków
ID linku 14009
Tytuł Sale konferencyjne Kraków
Url http://www.krakow.salekonferencyjne.pl
Opis Dobrym miejscem na urządzenie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. W naszym serwisie możesz zareklamować swój hotel jak również znaleźć obiekt na konferencje. Wiele nowych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. Polecam wykupienie reklamy w naszym serwisie. Zachęcam Was od odwiedzania mojego serwisu.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe sale   konferencyjne   kraków   ośrodki   hotele
Data Sep 21, 2011
Imię kontaktowe info1
Email wyślij email do info1
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Kurs HTML CSS
  Nasza firma przygotowała dla Państwa w pełni funkcjonalną i przystępną pod każdym względem platformę edukacyjną, gdzie nabędą Państwo praktyczne umiejętności programowania stron internetowych. Nauka kodowania stron internetowych bez wychodzenia z domu. W dogodnym czasie i formie. Wygodnie i bez stresu. Platforma Kodilla dedykowana jest programistom, przyszłym programistom oraz szkołom i uczelniom.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. STD Szkolenia Treningi Doradztwo
  Oferujemy szkolenia specjalistyczne (rachunkowość zarządcza, controlling, zarządzanie projektem), szkolenia rozwijające umiejętności i pogłębiające wiedzę pracowników (zarządzanie zmianą, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie personelem, rozwiązywanie konfliktów w relacjach zawodowych, kreatywność i twórcze myślenie, efektywna prezentacja, asertywność, radzenie sobie ze stresem), szkolenia handlowe (techniki sprzedaży, negocjacje, telemarketing, metody przejmowania klientów konkurencji, komunikacja niewerbalna).
Realizujemy gry strategiczne, symulacje biznesowe i gry menedżerskie.
Przygotowujemy i wdrażamy instrumenty zarządzania zasobami ludzkimi (system ocen okresowych, systemy motywacyjne, systemy wynagrodzeń).
Szkolenia i usługi doradcze prowadzimy na terenie całego kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Akademia Mistrzostwa Sportowego
  Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki swoją główną siedzibę posiada na terenie Wrocławia przy ulicy Grabiszyńskiej 281 w budynku FAT. Działalność naszej placówki oświatowej bazuje na organizowaniu kursów instruktorskich z rozmaitych dyscyplin sportowych oraz na prowadzeniu kursów kwalifikacyjnych. Za wysoki poziom merytoryczny odpowiedzialna jest wyselekcjonowana kadra wykładowców. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. SDF Łódź
  SDF to firma o profilu szkoleniowo - doradczym. Szkolenia są doskonałą inwestycją w rozwój firmy, odpowiednio dopasowane prowadzą do jasno określonych rezultatów biznesowych. Jesteśmy nastawieni na zapewnienie naszym Klientom kompleksowych rozwiązań dlatego też dostosowywanie szkoleń opieramy o wstępny audyt. To Klient określa jakie elementy są dla niego kluczowe i na tym koncentruje naszą uwagę. Jesteśmy zorientowani na sukcesy naszych Klientów. Nasza firma szkoleniowo – doradcza oferuje szeroki wachlarz szkoleń - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej lun w kontakcie bezpośrednim.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkoła malarstwa Warszawa - totuwarszawa.pl
  TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa zaprasza na kursy, warsztaty i organizowane przez szkołę wydarzenia artystyczne. Szkoła uczy zarówno hobbystów, jak i osoby chcące profesjonalnie zajmować się rysunkiem i malarstwem. Z sukcesem Szkoła TOTU przygotowuje też młodych ludzi do zdania egzaminów wstępnych na ASP czy kierunki takie jak architektura. W zależności od celu można wybrać właściwe dla siebie zajęcia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0