Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6378
Dom 3460
Firmy wg branży 8616
Internet 4328
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1932
Zdrowie i uroda 3155
Zwierzęta i rośliny 326
Kod Promocyjny Liberty Direct 2011
ID linku 14029
Tytuł Kod Promocyjny Liberty Direct 2011
Url http://lepszeoc.pl/
Opis Strona prowadzona w formie bloga, informująca o dodatkowych rabatach, jakie można uzyskać na ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC.
Aktualne kody promocyjne, nr zniżkowe oraz opisy promocji w towarzystwach ubezpieczeniowych prowadzących swą sprzedaż kanałami direct, czyli np. przez internet, lub tel.
Na stronie można znaleźć również przydatne informację w szerokiej tematyce ubezpieczeniowej.
Zapraszam Serdecznie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe kod promocyjny liberty direct 2011   nr polisy axa direct
Data Sep 21, 2011
Imię kontaktowe Dominik
Email wyślij email do Dominik
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenie samochodu
  Nasz serwis został stworzony aby ułatwić ludziom wybór najlepszego i najtańszego ubezpieczenia samochodu. Na naszych stronach znajdziecie m.in. kalkulator OC, który wyliczy składkę ubezpieczenia, porównacie towarzystwa ubezpieczeniowe, co pomoże Wam wybrać np.: najtańsze OC, AC czy inne ubezpieczenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Commercial Union
  Ubezpieczenia samochodowe - Warszawa, Bemowo - Widawska, Ursynów - Płaskowickiej, Praga Południe - Nowaka Jeziorańskiego. Ubezpieczenia komunikacyjne - AXA, Benefia, Compensa, Commercial Union, DAS, Elvia, Generali, HDI Asekuracja, InterRisk, Liberty Direct, Link4, CIGNA, MTU, PTU, PZM, TUW Pocztowe, TUW TUW, Uniqa i inne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenia Informacje
  Witamy na stronie internetowej poświęconej ubezpieczeniom. Znajdziecie Państwo tu opisy różnego rodzaju ubezpieczeń takich jak: na życie, OC, AC, z funduszem inwestycyjnym, chorobowe, na wypadek śmierci. Zamieszczone są również porównania i oferty ubezpieczeń. Mogą się Państwo zapoznać z szeroką gamą ubezpieczeń oferowanych przez różne Towarzystwa Ubezpieczeniowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. ubezpieczenia komunikacyjne
  Serwis komunikacyjne.net zbiera interesujące informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych – począwszy od tych najbardziej podstawowych i ogólnych po szczegółowe opinie o poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. O ubezpieczeniach komunikacyjnych, ich rodzajach, także o tym, jak znaleźć ciekawe i tanie ubezpieczenie samochodu i jak w swoich poszukiwaniach wykorzystywać kalkulator oc, a także o tym, które kalkulatory oc są najszybsze i najwygodniejsze.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Kod promocyjny You Can Drive i Liberty Direct
  Idzie nowy 2012 rok, a z nim czeka nas - kierowców podwyżka cen paliw. Nowe stawki akcyzy na olej napędowy nie pozostawia na każdym użytkowniku diesla suczej nitki. Niestety szykuje się nam również z nowym rokiem podwyżka ubezpieczeń.

Dobrą alternatywą zatem wydaje się być zakup tańszego ubezpieczenia, o równie wysokim standardzie ochrony w towarzystwach, oferujących sprzedaż polis w internecie.
Ta cecha właśnie decyduję o dużej konkurencyjności tych firm.

Mało kto wie, że można jeszcze bardziej obniżyć koszty ubezpieczenia na swój samochód, powołując się podczas obliczania składki na kod promocyjny. Jest to bardzo prosty zabieg, a pozwala uzyskać spore oszczędności.

Tak np. powołanie się na kod promocyjny You Can Drive gwarantuję dodatkową oszczędność na ubezpieczeniu w postaci extra zniżki 10% od całości składki. Równie dobrym rozwiązaniem obdarowuje swych, nowych klientów Liberty Direct, gdzie w zamian za kod promocyjny Liberty Direct w promocji Podaruj Znajomemu Zniżkę dostają oni rabat w postaci stałej sumy od 50 do 100zł w zależności od rodzaju ubezpieczenia, jaki wybiorą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0