Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.
ID linku 14032
Tytuł Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.
Url http://www.adwokaci.blink.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz nastawiona jest głównie na obsługę spraw karnych, karnoskarbowych, karnopodatkowych. Z sukcesami prowadzi szereg spraw rozwodowych, odszkodowań komunikacyjnych i zdrowotnych. Reprezentujemy klientów także w sporach z organami władzy publicznej. Kancelaria reprezentuje interesy naszych Klientów zarówno w kraju, jak i poza granicami. Współpracujemy z dużą niemiecką spółką adwokacką. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach prawa, a w tym prawa podatkowego.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   kancelaria adwokacka   synowiec   łopatowski   sobusiak   wierchowicz   gorzów wlkp. gorzow wlkp   adwokaci   prawnicy   porady prawne   usługi   prawnicze   sprawy   karne   sprawy   skarbowe   sprawy   rozwodowe   sprawy   odszkodowawcze   odszkodowania   komunika
Data Sep 21, 2011
Imię kontaktowe Adwokaci
Email wyślij email do Adwokaci
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. KANCELARIA KUFIETA Zakładanie spółek wrocław
  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta mieści się we Wrocławiu i obsługuje osoby prywatne oraz firmy. Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zajmujemy się prawem cywilnym i gospodarczym. Pozasądowo rozwiązujemy spory oraz przygotowujemy sprawy do etapu sądowego w celu ich sprawnego prowadzenia. Pomagamy uzyskać odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych oraz osób prywatnych. Stosujemy następujące formy wynagrodzeń: ryczałtowe, godzinowe oraz procentowe od wygranej sprawy. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Rozwód Gdańsk
  Każda sprawa o rozwód to niezwykle stresujące dla Stron wydarzenie. Nasza Kancelaria pomaga w profesjonalnej obsłudze klientów w sprawach o rozwód z winą oraz o rozwód bez orzekania winy stron. Zajmujemy się również sprawami z zakresu opieki nad dziećmi oraz alimentami.
Nasza Kancelaria ma swoją siedzibę w Gdańsku. Posiadamy również oddział w Elblągu.
Prowadzimy sprawy przed sądem Okręgowym w Gdańsku oraz Sądem Okręgowym w Elblągu.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. WOJCIECH KRUPIŃSKI kancelaria notraialna Dąbrowa Górnicza
  Kancelaria Notarialna Wojciech Krupiński znajduje się w Sosnowcu. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić też w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Detektyw w Rzeszowie
  Profesjonalny detektyw w Rzeszowie to Detektyw Wilk. Jest to agencja detektywistyczna istniejąca na rynku od kilku lat, zajmująca się śledztwem związanym ze sprawami alimentacyjnymi oraz rodzinnymi. Agencja detektywistyczna gwarantuje lojalność i dyskrecję wobec klientów. W razie potrzeby współpracujemy z licencjonowanymi agencjami w kraju i zagranicami naszego kraju. Biuro detektywistyczne działa w Rzeszowie i na terenie całego Podkarpacia.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA
  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych znajduje się w Szczecinie oraz oferuje czynności notarialne od 2008 r. Działania notariuszy kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Spotkania z nimi ustalane są indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie osobistym lub telefonicznym. Notariusz przyjmuje zamówienia m.in. na sporządzanie umów sprzedaży, przedwstępnych, darowizn, zniesienia współwłasności, testamentów, a Na domiar tego wpisów, odpisów i wyciągów dokumentów, poświadczeń, czy aktów poświadczania dziedziczenia. Szczegółowe informacje związane z aktywnością kancelarii znajdą Państwo na witrynie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0