Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Kostka Brukowa Chełm
ID linku 1419
Tytuł Kostka Brukowa Chełm
Url http://www.orbital.net.pl
Opis Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych - cegły, pustaki, tynki, cement, płyty g-k, izolacje i materiałów wykończenia wnętrz - panele podłogowe, drzwi, kominki, parkiety, korek.Zapraszamy. Sklepy Lublin oraz Chełm.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe panele podłogowe   lublin   chełm   hurtownia budowlana
Data May 12, 2009
Imię kontaktowe chs
Email wyślij email do chs
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Atlas Copco ze swoimi maszynami w ofercie firmy Sar-Pol.
  Zakres sprzętu oferowanego przez sklep internetowy Sar-Pol jest niezwykle duży, obfita jest także propozycja z zakresu sprzętu geodezyjnego – nasi klienci mogą znaleźć na łamach strony zestawy do niwelacji oraz masę niwelatorów – kodowych, optycznych, laserowych czy rurowych a ponadto teodolity, drogomierze i dalmierze. Nie zapomnięliśmy również o wykrywaczach i tak użytecznych w pracach geodezyjnych statywach i łatach. Znajdą nas Państwo nie tylko po adresem www.sar-pol.eu ale także na portalu społecznościowym Facebook.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. koparki
  Budowlana firma MAR-PIEK importuje i sprzedaje produkty bezpośrednio związane z budownictwem. Są to urządzenia i maszyny budowlane najwyższej jakości. W ofercie można znaleźć takie pozycje jak spycharki, wozidła, walce, koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe, miniładowarki, ładowarki, maszyny drogowe oraz wiele innych produktów związanych ściśle z budownictwem. Ponadto, MAR-PIEK sprzedaje części zamienne i akcesoria do maszyn budowlanych.Profesjonalny kontakt, atrakcyjne ceny i gwarancja produktów najlepszej jakości. Mar-Piek to doskonały wybór jakości maszyn budowlanych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Docieplenia stropodachów, wdmuchiwanie granulatów
  Firma zajmuje się dociepleniami stropodachów, dachów skośnych, oraz wszelkich trudnodostępnych przestrzeni w systemie wdmuchu i natrysku granulatu wełny mineralnej i celulozowej. Wykonujemy także natryskowe tynki akustyczne, wygłuszenia, oraz izolacje natryskowe na budynkach szkieletowych i halach stalowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. NOE-PL podpory budowlane
  Polecamy deskowanie dla budownictwa inżynieryjnego i mieszkaniowego. Naszą misją jest produkowanie kompletnych typów deskowań oraz elementów osprzętu. Wykonawcy współpracujący z naszą firmą zapewniają indywidualne podejście ze strony dostawcy szalunków idealnie dopasowane do wymagań sektora średnich przedsiębiorstw. Firma NOE chce zagwarantować wykonawcom kompletne rozwiązanie o wysokiej klasy po przystępnych cenach. Polecamy także systemy szlaunkowe, formy do betonu oraz podpory budowlane. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Klej budowlany
  Piankoklej Tytan skleja materiały drewnopochodne, metal, styropian, wełna mineralna, beton, silikaty, blacha powlekana, PVC, szkło, płytki ceramiczne, kamień naturalny i sztuczny, komórkowy, pustaki ceramiczne, cegła, bitum i inne. Za pomocą piankokleju można sklejać płyty G-K, płyty OSB, elementy dekoracyjne, parapety okienne i schody, beton komórkowy, bloczki ceramiczne szlifowane, bloczki silikatowe. Piankoklej pozwala na izolacje i naprawy dachów. Warto zapoznać się ze wszystkimi właściwościami piankokleju na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0