Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Klejenie kartonów
ID linku 1452
Tytuł Klejenie kartonów
Url http://www.sackinvent.pl
Opis Promowana firma Sack Invent posiada szereg produktów dla branży poligraficznej a także szereg usług z tej specjalizacji, takich jak np. klejenie kartonów. Wykorzystywane przez nas metody pracy to gwarancja skuteczności i końcowego z końcowego produktu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe klejenie kartonów
Data May 14, 2009
Imię kontaktowe ewelina
Email wyślij email do ewelina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. PROINVEST- podesty nożycowe
  Działająca w Mosinie firma Proinvest, jest niekwestionowanym liderem w optymalnym doborze wszelkiego typu bram i ogrodzeń. Nasza oferta, zawierająca, między innymi, bramy przemysłowe, bramy garażowe, bramy szybkobieżne, ogrodzenia, przemysłowe i do posesji, skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Wszystkie oferowane przez nas produkty dysponują, wymaganymi przez aktualne przepisy, dopuszczeniami, atestami i certyfikatami. Charakteryzuje je trwałość oraz niezawodność działania. Spośród firm funkcjonujących na rynku wyróżniamy się doświadczeniem, odpowiedzialnością, szybką i profesjonalną obsługą, jak również terminowością realizacji zamówień. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów z terenu całej Polski. Naszą szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Administrowanie sieciami i serwerami
  Firma Ektanet zajmuje się usługami takimi jak: administrowanie sieciami komputerowymi, projektowanie i wykonywanie sieci, komputerowych zarówno w nowych obiektach jak również modernizacja sieci zastanych, administrowanie serwerami Microsoft i Linux, prowadzenie kursów i szkoleń, tworzenie stron www, doradztwo informatyczne.
Ektanet oferuje również komputery marki Dell w najniższych cenach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. spawanie
  Przedsiębiorstwo Metglass powstało w 1994r. W początkowym etapie naszej działalności zajmowaliśmy się wykonawstwem robót antykorozyjnych oraz przeróżnego rodzaju prac wysokościowych. W miarę rozwoju firmy na bieżąco, starannie poszerzaliśmy zakres oferowanych przez nas usług o projketowanie, wykonawstwo i montaż kominów stalowych, dyfuzorów, konstrukcji stalowych, spawanie, dokonywanie obliczeń, ekspertyz i ocen stanu technicznego. Dysponując odpowiednim specjalistycznym sprzętem i oprzyrządowaniem, jesteśmy dyspozycyjni i mobilni, gotowi w każdej chwili podjąć się realizacji projektu i powierzonych nam zadań. Pomimo to, że większość załogi to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści, ogromną wagę przywiązujemy również do systemu profesjonalnych szkoleń, których celem jest dalszy rozwój, dokształcenie i doskonalenie zawodowe naszych pracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. KLIMOR centrale wentylacyjne
  Specjalistyczne urządzania z zakresu klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa zakupicie Państwo w firmie KLIMOR, wchodzącej w skład grupy kapitałowej KLIMA-THERM. Proponowane przez nas systemy znajdują zastosowanie na rynku morskim i lądowym (domy, mieszkania, biura, hale magazynowe i produkcyjne, szpitale, inne obiekty). Urządzenia te spełniają rygorystyczne normy jakościowe - mają atest PZH oraz znak zgodności wyrobu z dyrektywami UE. Zapewniamy kompleksowy pakiet usług: od dostawy i montażu urządzeń aż po serwis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą umieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Piecokuchnie
  Piecokuchnie to kotły podwójnego zastosowania. Łączą one kocioł centralnego ogrzewania i kuchnię na paliwo stałe, którym może być drewno, słowa, węgiel, torf, brykiet z trocinami i wiele innych. Piecokuchnie są dostosowane do podgrzewania wody do temperatury wrzenia czyli 100 stopni i płyty kuchennej. Nasze piece kuchenne to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz ogrzewać dom jedno lub wielorodzinny, a przy okazji chcesz przygotować swoje ulubione potrawy na płycie grzewczej. Dowiedz się więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0