Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kompleksowa obsługa prawna - adwokat Zielona Góra
ID linku 14565
Tytuł Kompleksowa obsługa prawna - adwokat Zielona Góra
Url http://adwokat-udycz-czernichenko.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Maria Udycz-Czernichenko.
Kancelaria oferuje wszelkie formy usług prawnych.
Adwokat specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:
- prawo karno, w tym karno - skarbowe,
- prawo administracyjne, w tym prawo budowlane,
- prawo podatkowe,
- prawo cywilne, w tym spadkowe i rzeczowe (dotyczące nieruchomości i ruchomości),
- prawo rodzinne, w tym rozwodowe i działy majątków wspólnych,
- prawo pracy,
- prawo handlowe spółek.

Więcej szczegółów na stronie Kancelarii.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe adwokat   adwokat zielona góra   kancelaria   kancelaria adwokacka
Data Dec 2, 2011
Imię kontaktowe Katarzyna
Email wyślij email do Katarzyna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Wiesław Radomski wykonanie pasów zieleni
  Zakład Usług Leśnych - Wiesław Radomski działa na rynku już od 1996 roku, nieustannie się rozwijając oraz optymalizując swoją ofertę, tak, aby była ona w pełni dostosowana do bieżących potrzeb rynkowych. Podstawą jej działalności jest świadczenie wysokiej jakości usług w obszarze gospodarski leśnej. Wyjątkowo zróżnicowana oferta obejmuje między innymi ścinkę i zrywkę drzewa w lasach, urządzanie oraz grodzenie upraw, jak również zadrzewianie obszarów zielonych i przygotowywanie pasów zieleni. Nową ofertą jest sprzątanie zapuszczonych obszarów, ugorów, miejsc zarośniętych. Zakład Usług Leśnych - Wiesław Radomski kierowany jest przez doświadczonych profesjonalistów, których rozległa wiedza oraz elastyczność pozwala na przystosowywanie się do poszczególnych potrzeb Klienta. Do dyspozycji pracowników zostaje nowoczesny sprzęt, jakiego zasób jest systematycznie uzupełniany. Szczegóły na www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. FUNDACJA RODZIN GÓRNICZYCH Wdowy
  Siedziba Fundacji Rodzin Górniczych mieści się w Katowicach. Od 1997 roku zajmujemy się niesieniem pomocy wdowom po górnikach, osieroconym dzieciom, inwalidom jak i rodzinom górniczym w ciężkim położeniu po utracie źródła dochodu. Fundacja finansowana jest tylko ze składek oraz darowizn przekazywanych przez firmy bądź osoby prywatne oraz z przekazywanego 1% podatku. Do tej pory pomoc uzyskało ponad 5000 rodzin a uzyskane środki przeznaczone zostały na stypendia, pomoc materialną, leczenie i rehabilitację osób poszkodowanych. Więcej informacji o działalności fundacji oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Serwis kas fiskalnych Zator | medi-comp.pl
  MediComp w swojej działalności opiera się na sprzedaży i serwisie kas fiskalnych. Działalność firmy jak sam jej właściciel mówi rozciąga się na obszar miast: Andrychów, Wadowice, Skawina oraz Zator. Firma prowadzi także serwis komputerowy: wymienia części, naprawia laptopy i komputery, wgrywa oprogramowanie, przyspiesza działanie sprzętu. Jak widać, MediComp to utożsamienie kompleksowości. Niedawno do jego oferty dołączyły pieczątki i puchary, które obok kas fiskalnych są sprzedawane w Zatorze, Wadowicach, Andrychowie i Skawinie. To produkty, które musisz mieć na swojej półce i w które koniecznie powinno być zaopatrzone każde przedsiębiorstwo. Decydując się na usługi MediCompu dostajesz gwarancję, że Twój sprzęt odzyska dawną sprawność - na każde urządzenie fiskalne wystawiana jest specjalna książeczka serwisowa, która umożliwia naprawę produktów w razie ich wad fabrycznych czy późniejszych uszkodzeń. Zespół informatyków z MediComp jest przekonany, że potrafi poradzić sobie z każdym problemem, który dotyka Twojego sprzętu zarówno tego fiskalnego, jak i komputerowego. Kasy fiskalne Zator, Brzeźnica, Wadowice i Andrychów - taki zasięg usług, tylko z firmą MediComp.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Serwis sprzętu gastronomicznego
  Nawet najmniejsza awaria jest w stanie zakłócić pracę całego lokalu, przynieść duże straty i zniechęcić gości do kolejnych odwiedzin. Nie dopuść do tego z firmą Syntra! Zajmujemy się diagnozą, wyceną oraz naprawą urządzeń gastronomicznych. Szybko i sprawnie poradzimy sobie z każdą usterką. Oferujemy także zakres usług związany z instalacjami elektrycznymi oraz kompensacją mocy biernej. Postaw na fachową i profesjonalna obsługę i bądź spokojny o swoją kuchnie z firmą Syntra!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Budowa scenografii Warszawa
  Chcielibyśmy polecić Państwu usługi firmy Alle-decor, która zajmuje się kompleksową obsługą konferencji, eventów i targów - w ofercie jest także budowa scenografii. Jesteśmy doświadczonymi zawodowcami, którzy bardzo dobrze wiedzą co zrobić, abyście byli Państwo bardzo zadowoleni. Więcej o usługach firmy Alle-decor, generalnie o naszej działalności, na stronie internetowej www.alle-decor.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0