Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Lambda-IT Oprogramowanie dla firm
ID linku 14640
Tytuł Lambda-IT Oprogramowanie dla firm
Url http://lambda-it.pl/
Opis Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem oraz serwisowaniem oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą.
Podstawowym produktem w naszej ofercie są programy firmy Insert z linii GT. Potrafimy przystosować je do indywidualnych potrzeb klientów, za pomocą własnych rozwiązań
Dla bardziej wymagających klientów oferujemy system klasy ERP " NAVIREO
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe Rewizor GT   Subiekt Gt   Navireo
Data Dec 5, 2011
Imię kontaktowe Andrzej
Email wyślij email do Andrzej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Tylko darmowe programy
  Na pozór kolejny serwis z darmowymi programami. Co go jednak wyróżnia spośród dziesiątek stron tego typu? Przede wszystkim autorskie porady i opisy dodawanych programów, które nie są jedynie tłumaczeniem z wersji oryginalnych. Dobrze opracowane kategorie, a także wewnętrzna wyszukiwarka pozwalają na szybkie znalezienie szukanych dziedzin i programów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Programy kosztorysowe Edbud i Fobos
  MTM Digital to firma informatyczna działająca od 1994 roku.
Producent programów do kosztorysowania, dystrybutor oprogramowania dla budownictwa.
Główne produkty:
- program kosztorysujący Edbud - tworzenie obmiarów i kosztorysów, uproszczonych i szczegółowych. Zawiera katalogi norm: knr, knnr, knp, knz, tzknbk, ksnr ... - ok. 300 katalogów normatywnych. Oprogramowanie współpracuje z innymi programami do kosztorysowania i cennikami.
- program Fobos wki - do obliczania wartości kosztorysowej inwestycji i tworzenia uproszczonych wycen. Program umożliwia także obliczanie stopnia zużycia obiektów i nieruchomości, co przydatne jest dla rzeczoznawców majątkowych.

Oprócz produkcji i sprzedaży programów zajmujemy się usługami informatycznymi z zakresu sieci teletechnicznych:
- projektowanie, układanie, modernizacja sieci teleinformatycznych
- pomiary sieci strukturalnych
- telewizja dozorowa
- systemy alarmowe
- kontrola dostępu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Obieg faktur AMODIT
  Nasz innowacyjny elektroniczny system obiegu dokumentów to przełom w bieżącym prowadzeniu firmy. Nasza zaawansowana technologia pozwala nie tylko na monitorowanie przebiegu informacji, ale także umożliwia prognozowanie potencjalnych zachowań użytkowników. Oferujemy także elektroniczną archiwizację ważnych dokumentów. Sprawdź nas i przekonaj się sam!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015
  Pit Projekt to prosty w obsłudze program do rozliczania podatków. Wersja na 2015 rok zawiera aktywne formularze i uwzględnia wszystkie zmiany w przepisach podatkowych. Program można pobrać i zainstalować na komputerze. Dodatkowo udostępniamy wersję on-line, z której można korzystać na dowolnej przeglądarce. Zaletą Pit Projekt 2015 jest kreator PIT Asystent, który pozwoli uniknąć błędów, przejrzysty interfejs użytkownika oraz podpowiedzi kontekstowe. PIT można wypełnić już w 5 minut i przesłać go bezpośrednio do wybranego urzędu skarbowego przez system e-Deklaracje.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. PB Business Intelligence Solutions
  Jesteśmy grupą specjalistów IT z Poznania Pspecjalizującą się w tworzeniu rozwiązań Business Intelligence, Integracji Systemów i Zarządzaniu Informacją (Information Management). Zaangażowanie z jakim poświęcamy się projektom, ciągle rozwijana i pogłębiana wiedza specjalistyczna, innowacyjne podejście oraz praktyczne stosowanie nowoczesnych technologii to nasze najistotniejsze wartości.Nasza misja to pomoc przedsiębiorstwom wszystkich branż w ich rozwoju i wzroście poprzez wdrażanie i rozwój systemów IT. W ramach naszej misji chcemy obok sprawdzonych narzędzi komercyjnych promować i wspierać wykorzystywanie narzędzi typu Open Source. Ich możliwości są często porównywalne z rozwiązaniami komercyjnymi, przy jednoczesnej korzyści polegającej na braku kosztów licencji. Jednocześnie w pełni rozumiemy potrzebę stosowania rozwiązań komercyjnych oferowanych ze wsparciem producenta. Uczestniczyliśmy we wdrożeniach narzędzi największych producentów i znamy ich wady i zalety. Naszym celem jest po prostu pokazanie alternatywy.To co nas wyróżnia to podejście zorientowane na technologię, nie na narzędzia. Jest wiele narzędzi, które pozwalają osiągnąć ten sam rezultat. Nie chcemy uzależniać technologii od konkretnych producentów, ponieważ wybór narzędzia powinien być wypadkową jego ceny i możliwości oraz potrzeb klienta.Naszym zdaniem przedsiębiorstwa powinny traktować i zarządzać informacją jak aktywem. Odpowiednie wykorzystywanie tego aktywa pozwala monitorować i oceniać bieżący stan przedsiębiorstwa oraz wspiera procesy podejmowania decyzji wpływając na jego stan w przyszłości.Nie sposób osiągnąć dzisiaj przewagę nad konkurencją bez sprawnie i niezawodnie działających systemów informatycznych. Rozumiemy to i jesteśmy gotowi wspierać naszym doświadczeniem przedsiębiorstwa z czasem stając się ich wartościowymi partnerami biznesowymi.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0