Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Zamówienia publiczne
ID linku 1468
Tytuł Zamówienia publiczne
Url http://www.cpozp-wg.pl
Opis Witryna firmy proponującej zamówienia publiczne, tj. wszystkie czynności dążące do skutecznego wykorzystania publicznych funduszy na najbardziej konieczne cele, znacznie podnoszące wydajność przedsiębiorstw. Serwis zawiera wszystkie niezbędne informacje.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zamówienia publiczne
Data May 15, 2009
Imię kontaktowe ewelina
Email wyślij email do ewelina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.pralniaradom.com.pl
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Zakładu Usług Pralniczych Halina Grzyb, który znajduje się w Radomiu a swoją działalność prowadzi już od 1990 roku. Oferujemy najwyższej jakości pranie chemiczne oraz wodne a oprócz tego usługi z zakresu maglowania. Specjalizujemy się w usuwaniu zabrudzeń z materiałów każdego rodzaju (również skóry, zamszu, futer, okryć wierzchnich, sukien ślubnych i marynarek). Dysponujemy nowoczesnym i skutecznym zapleczem maszynowym a także zatrudniamy profesjonalny personel. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Laboratorium badanie wody
  Ekolabos to Laboratorium Badania Wody, które swoje usługi świadczy zainteresowanym z całego kraju. Bardzo chętnie przebadamy wodę ze studni bądź wodociągów - wystarczy skontaktować się z nami, a z całą pewnością omówimy wszystkie szczegóły dotyczące pobrania próbki wody, a następnie zbadania jej. Na stronie www.BadanieWody.com.pl znaleźć można więcej informacji na temat naszego nowoczesnego laboratorium, także zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. HelpDesk Kadrowy - HR outsourcing
  Jesteśmy firmą doradczo - szkoleniową oraz outsourcingową, założoną przez wieloletnich pracowników działów personalnych. Zajmujemy się również analizą praktyczną przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń w jednym z czołowych wydawnictw prawniczych. Współtworzymy czasopisma dla pracowników działów kadrowo - płacowych, co jest najlepszą gwarancją jakości świadczonych przez nas usług.
Zapewniamy wsparcie we wszystkich zagadnieniach związanych z prowadzeniem kadr i płac, począwszy od audytu Państwa firmy w tym zakresie, poprzez:
zaproponowanie odpowiednich działań, które zoptymalizują koszty pracownicze;
przeszkolenie Państwa pracowników w wybranym zakresie;
przejęcie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo - płacowej (hr outsourcing).
Oferujemy:
-Outsourcing kadr i płac
-Audyt wewnętrzny (kadrowo – płacowy)
-Szkolenia indywidualne (zamknięte) z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń
-Pogotowie kadrowo - płacowe
-Doradztwo kadrowo - płacowe
-Opinie prawne i wnioski o interpretacje
-Pozyskiwanie środków z Urzędu Pracy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. SUPERMACH maszyny do pakowania
  Gorąco zachęcamy do skorzystania z ciekawej propozycji przedsiębiorstwa Tomasz Nita SUPERMACH z Warszawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży związanej z maszynami pakującymi, liniami produkcyjnymi oraz dozującymi. Kupią Państwo u nas między innymi takie maszyny i urządzenia jak np.: stoły obrotowe, etykieciarki, maszyny pakujące, zgrzewarki pneumatyczne, przenośniki taśmowe, dozowniki, prażarki, mieszalniki oraz młyny. Oprócz tego przeprowadzamy też fachowy serwis urządzeń, zapewniamy materiały eksploatacyjne oraz części zamienne. Pełną ofertę oraz szczegółowe wiadomości o nas odnajdą Państwo na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. www.geservices.pl
  Prezentujemy Państwu firmę General Electrical Services z Wrocławia, która zajmuje się w głównej mierze projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych. Do tego w ofercie firmy mieszczą się również m.in.: przeglądy budowlane, pomiary elektryczne, analiza sieci elektrycznej, tworzenie i montaż systemów do inteligentnego zarządzania budynkiem, badania i przeglądy termowizyjne, usługi serwisowe związane z instalacjami elektrycznymi. Firma posiada korzystne rekomendacje od Klientów, które można zobaczyć na stronie internetowej General Electrical Services. Tam również można dowiedzieć się więcej na temat oferty firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0