Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Zamówienia publiczne
ID linku 1468
Tytuł Zamówienia publiczne
Url http://www.cpozp-wg.pl
Opis Witryna firmy proponującej zamówienia publiczne, tj. wszystkie czynności dążące do skutecznego wykorzystania publicznych funduszy na najbardziej konieczne cele, znacznie podnoszące wydajność przedsiębiorstw. Serwis zawiera wszystkie niezbędne informacje.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zamówienia publiczne
Data May 15, 2009
Imię kontaktowe ewelina
Email wyślij email do ewelina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. RUBIN-Wywóz śmieci, szamba, produkcja beczek asenizacyjnych
  Usługi wywozu nieczystości stałych i płynnych oraz produkcja beczek asenizacyjnych. Odbiór śmieci zmieszanych i segregowanych w pojemnikach 120l 240l 1100l, a także gruzu w kontenerach. Odbiór szamba każda pojemność. Zabudowy asenizacyjne – produkcja. Produkcja beczek asenizacyjnych na indywidualne zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Możemy przygotować zabudowę asenizacyjną od 2m3 do 30m3, na samochodach ciężarowych, naczepach, przyczepach a nawet na tzw. busach. Oferujemy również urządzenia ciśnieniowe (tzw. wuko ) .
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. TEC Klimatyzator Sinclair
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Firmy TEC z Warszawy, jaka od 1994 roku zajmuje się produkowaniem palników olejowych. Nasze produkty przystosowane są do spalania biopaliw, zużytych olei i innych typów olei opałowych. Charakteryzują się stabilnym trybem pracy, szczelną obudową i są proste w obsłudze. Ponadto znajdą Państwo u nas również kotły, nagrzewnice oraz inne urządzenia takich firm jak: Thermomatic, Sial, Miller czy Robur. Kadra naszych pracowników w kompetentny sposób pomoże Państwu wybrać odpowiednie urządzenie oraz odpowie na wszelkie pytania. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu uzyskania szczegółowych wiadomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. AQUA-TOX Dezynsekcja Rybnik
  Firma Aqua-Tox z Jastrzębia Zdroju już od 2000 roku pomaga swoim Klientom skutecznie pozbyć się niechcianych lokatorów ze swoich mieszkań. Jej specjalnością są kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji jak i deratyzacji. Przedtem jednak eksperci firmy rozpoczną swoją pracę, przeprowadzają monitoring szkodników. Zebrane dzięki niemu wiadomości pozwalają na skuteczniejszą walkę. Metody stosowane przez przedsiębiorstwo zapewniają całkowitą gwarancję sukcesu. Z pomocy firmy można skorzystać na obszarze całego kraju. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z całym zakresem usług przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Geotec - usługi geodezyjno-kartograficzne
  Przedsiębiorstwo „Geotec – usługi kartograficzno – geodezyjne” powstało kilka lat temu w Gliwicach. Prowadzi ją grupa wysokiej klasy specjalistów w swojej branży – inżynierów. Działa ona na Śląsku i w Zagłębiu. Swoje działania prowadzi też w regionach sąsiadujących – opolskim i w Małopolsce. Działający w jego szeregach fachowi inżynierowie kładą nacisk na nowe technologie, sprzęty, programy oraz rozwiązania. Firma świadczy usługi w zakresie geodezji oraz kartografii. Jej pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w robieniu map oraz podziałów posiadłości, odtwarzania granic i wszelkich innych niezbędnych naszym odbiorcom podziałów i usług. W ofercie spółki znajduje się całościowa obsługa inwestycji budowlanych. Firma „Geotec” współpracuje też z wieloma biurami projektowymi. Firma „Geotec” to doświadczenie idące w parze z zaangażowaniem, jakością i punktualnością wypełnianych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Biuro detektywistyczne Invigla
  Detektyw Paweł Król prowadzi prywatną agencję detektywistyczną, która mieści się w Warszawie. Oferta biura obejmuje pełen zakres usług na terenie całej Polski. Są to: informatyka śledcza, sprawdzanie wierności partnera, badania DNA, odnajdywanie osób, pozyskiwanie informacji, usługi dla biznesu, wykrywanie podsłuchów, ustalenia majątkowe, sprawy cywilne i spadkowe, weryfikacja dokumentów i inne. Pracownicy biura działają w oparciu o dobro klienta, który po skończonej pracy otrzymuje rzetelny raport, mogący stanowić dowód w sądzie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0