Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6293
Dom 3405
Firmy wg branży 8503
Internet 4254
Komputery 762
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Zamówienia publiczne
ID linku 1468
Tytuł Zamówienia publiczne
Url http://www.cpozp-wg.pl
Opis Witryna firmy proponującej zamówienia publiczne, tj. wszystkie czynności dążące do skutecznego wykorzystania publicznych funduszy na najbardziej konieczne cele, znacznie podnoszące wydajność przedsiębiorstw. Serwis zawiera wszystkie niezbędne informacje.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zamówienia publiczne
Data May 15, 2009
Imię kontaktowe ewelina
Email wyślij email do ewelina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Prawny radca
  Profesjonalna na każdym polu kancelaria prawa gospodarczego służy wsparciem przedsiębiorcom jak również i osobom prywatnym. Dzięki pracy specjalistów każdy spór z tej dziedziny zostanie właściwie zinterpretowana, co niewątpliwie przyczyni się do znalezienia najbardziej optymalnego rozwiązania. Dobra kancelaria prawna Łódź pomoże nam zrozumieć najtrudniejsze aspekty prawne, z którymi się spotkamy. Dzięki fachowej pomocy fachowca możemy podjąć odpowiednie kroki, które w określonej sytuacji będą dla nas najodpowiedniejsze i dadzą nam jak najwięcej korzyści.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. www.geservices.pl
  Prezentujemy Państwu firmę General Electrical Services z Wrocławia, która zajmuje się w głównej mierze projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych. Do tego w ofercie firmy mieszczą się również m.in.: przeglądy budowlane, pomiary elektryczne, analiza sieci elektrycznej, tworzenie i montaż systemów do inteligentnego zarządzania budynkiem, badania i przeglądy termowizyjne, usługi serwisowe związane z instalacjami elektrycznymi. Firma posiada korzystne rekomendacje od Klientów, które można zobaczyć na stronie internetowej General Electrical Services. Tam również można dowiedzieć się więcej na temat oferty firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. LESPRIT Kołki montażowe
  Gustowne elementy wykończenia wnętrz mogą nada
każdemu pomieszczeniu oryginalnego charakteru. Sklep internetowy Lesprit z siedzibą w Ryczowie proponuje bogaty wachlarz produktów, które będą znakomitym dopełnieniem wystroju każdego domu. Wśród produktów oferowanych przez sklep znajdują się między innymi listwy gzymsowe, oświetleniowe i przypodłogowe, obudowy kominków czy drzwi, attyki, profile ramowe i parapetowe czy też nisze. Osiągalne są także eleganckie elementy dekoracyjne i akcesoria montażowe. Są to artykuły renomowanych producentów, znanych z wysokiej jakości swoich wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą asortymentową sklepu, dostępną na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. ZELTEX bliska podczerwień
  Firma Polski Farmer z Tarczyna jest ekspertem w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań dla agrobiznesu. Oferowane przez przedsiębiorstwo analizatory NIR dla sera i mięs, paliwa czy też całych nasion zapewniają znacznie efektywniejsze zarządzanie gospodarstwem przy jednoczesnej redukcji kosztów produkcji. Oparte na światowych technologiach, pozwalają na znacznie wydajniejsze wykorzystanie potencjału oraz areału każdego przedsiębiorstwa rolnego. Dodatkowo, Polski Farmer prowadzi wynajem profesjonalnego sprzętu rolniczego. Więcej informacji o działalności przedsiębiorstwa odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Kompleksowa obsługa prawna - adwokat Zielona Góra
  Kancelaria Adwokacka Maria Udycz-Czernichenko.
Kancelaria oferuje wszelkie formy usług prawnych.
Adwokat specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:
- prawo karno, w tym karno - skarbowe,
- prawo administracyjne, w tym prawo budowlane,
- prawo podatkowe,
- prawo cywilne, w tym spadkowe i rzeczowe (dotyczące nieruchomości i ruchomości),
- prawo rodzinne, w tym rozwodowe i działy majątków wspólnych,
- prawo pracy,
- prawo handlowe spółek.

Więcej szczegółów na stronie Kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0