Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Windykacja
ID linku 1473
Tytuł Windykacja
Url http://www.primus.sos.pl
Opis Firma windykacyjno-prawna PRIMUS zajmuje się całościową obsługą wierzytelności niewielkich i średnich podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych prowadzoną na zlecenie klienta. Zasobna oferta dotyczy między innymi takich zagadnień jak windykacja należności, zakładanie spółek również mediacje. Primus zapewnia skuteczną windykację przy wykorzystaniu rozmaitych zgodnych z prawem rozwiązań prawnych oraz zaawansowane metody negocjacji. Zobowiązania wyceniane są poszczególnie, dodatkowo bez zbytecznych należności początkowych a prowizja ustalana w porozumieniu ze zleceniodawcą. Lojalnym interesantom proponowane są należyte rabaty.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zakładanie spółek   windykacja   mediacje   finanse
Data May 15, 2009
Imię kontaktowe Iwona
Email wyślij email do Iwona
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. SIGMA Ewidencja ryczałtowców warszawa
  Biuro rachunkowe Sigma założyliśmy z myślą o tym, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług księgowych. Mamy bogate, 25-letnie doświadczenie w branży. Decydując się na usługi naszej firmy mają Państwo zagwarantowaną rzetelną i kompleksową obsługę księgową swojego biznesu. Zajmiemy się w szczególności prowadzeniem ksiąg handlowych, przygotowywaniem zestawień, kontrolą bieżącego stanu finansoweg, kadrowo-płacową czy ewidencją ryczałtową. Będziemy też reprezentować Państwa firmę przez urzędami. Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę każdego zlecenia. Na stronie internetowej odszukają Państwo szczegóły naszej oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. ZPH LUDWIK usługi szlifowania Myszków
  Zakład Produkcyjno-Handlowy Ludwik mieści się w Myszkowicach na terenie województwa śląskiego i zaprasza Państwa do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów proponujemy profesjonalną obróbkę metali. Realizujemy prace takie jak: kucie, cięcie, grawerowanie, frezowanie oraz toczenie metalu. Poza tym znajdą u nas Państwo specjalistyczne palniki i piece hutnicze. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i grono zadowolonych Klientów umożliwia nam wykonywać zlecenia na najwyższym poziomie. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie zamieszczone są wszystkie dodatkowe informacje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Opiekunki do dziecka, opiekunki osób starszych
  Agencja Opiekunek Merenda zajmuje się pomocą w znalezieniu pracowników na stanowiska: opiekunka do dziecka, opiekunka osób starszych, gosposia. Polecamy tylko godnych zaufania kandydatów. Polecane przez nas nianie, opiekunki, gosposie przechodzą rozmowę wstępną z wykwlfikowanym pedagogiem. Preferujemy opiekunki z doświadczeniem popartym referencjami. Nasz obszar działania to Warszawa i okolice, pośredniczymy również w doborze kandydata na zagranicę. Z nami na pewno uda Ci się wybrać odpowiednią osobę. Agencja Opiekunek Merenda 796-666-498, nianie, opiekunki, gosposie
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Ans-Instalacje.pl - Instalacje audiowizualne
  Nasza firma powstała w 2005 roku. Zaczynaliśmy od prowadzenia sprzedaży internetowej sprzętu, mebli i akcesoriów z szeroko rozumianym kinem domowym. Jednak z czasem i zdobytym doświadczeniem poszerzyliśmy swoją działalność o bardziej skomplikowane instalacje. Wykonywaliśmy zlecenia dla PGE, restauracji Champions w Warszawie oraz Instytucie Słowackim również w tym mieście. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Wymiana walut online
  Internetowa platforma do wymiany walut ergokantor.pl zaprasza osoby prywatne i podmioty gospodarcze z Polski oraz zagranicy. Za pomocą naszego serwisu można kupować i sprzedawać waluty bezpośrednio z rachunku bankowego. Klient musi jedynie posiadać rachunek w złotówkach i wymienianej walucie oraz założyć bezpłatne konto w naszym serwisie. Gwarantujemy szybkie transakcje, dostępność 24 godziny na dobę oraz atrakcyjne kursy oparte o rzeczywiste notowania z giełdy Forex.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0