Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Transport do Holandii - Busy do Holandii
ID linku 14845
Tytuł Transport do Holandii - Busy do Holandii
Url http://www.tacconi.pl
Opis Nasza firma oferuje klientom profesjonalne i komfortowe przejazdy międzynarodowe do Polski, Holandii, Niemiec, Belgii i Danii. Nowe - serwisowane busy gwarantują podwyższony komfort i jakość podróży z doświadczonymi kierowcami. Skontaktuj się z naszymi konsultantami jeśli chcesz wysłać przesyłkę międzynarodową do Polski, Niemiec, Holandii, Danii czy Belgii. Nie ryzykuj i zadzwoń po pewnego przewoźnika, który odpowiada za Twoje zdrowie i życie! Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub napisz na witrynie www.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe Busy   Holandia   Bus   Holandii   Niemiec   Belgii   Danii   Transport   Przewóz   Przewozy   Paczek   Paczki
Data Jan 5, 2012
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Busy do Niemiec - www.busy-polska-niemcy.com
  Pol-Bus to nowoczesna firma, która zajmuje się realizowaniem transportu osób na trasie między Lublinem i Monachium. Posiadamy w tym zakresie stosowne doświadczenie, transport realizujemy dobrze przygotowanymi busami, odpowiadamy na oczekiwania naszych klientów, dlatego jeśli potrzebujecie jakieś dodatkowej usługi zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć w miarę możliwości na indywidualne oczekiwania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. RafTrans Chojnice Wynajem busa
  Firma RafTrans Chojnice świadczy profesjonalne krajowe i zagraniczne usługi transportowe. Zapewniamy przewóz osób oraz towaru na terenie północnych województw Polski oraz do Niemiec, Belgii i Holandii. Dysponujemy nowoczesnymi i komfortowo wyposażonymi busami obsługiwanymi przez doświadczonych i rozważnych kierowców. Gwarantujemy ubezpieczenie na czas podróży oraz terminowe dojazdy do miejsc docelowych. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak również grupy zorganizowane. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie bądź zamówić przejazd, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. www.centrumdpd.pl - walidacja systemu monitoringu temperatury
  CDPD to firma prowadząca działalność związaną z szeroko pojętym zarządzaniem jakością w firmach usługowych, transportowych, handlowych. Optymalizujemy procesy i gospodarkę magazynową pod kątem spełniania przepisów zawartych w normach ISO. Nasza oferta obejmuje konsolidację i mapowanie procesów oraz przygotowywanie kompleksowej dokumentacji systemów zarządzania jakością. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia dla firmowych działów jakości, świadczymy porady prawne z tego zakresu. Oferujemy również kompleksowe zarządzanie firmowymi działami jakości na podstawie umów o usługi outsourcingowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. City Taxi Tychy 1919-7
  Działamy na rynku usług taksówkowych od 1993 r.
Jesteśmy korporacją działającą w systemie radio – taxi na terenie miasta Tychy i okolic.
Nasze korzenie wywodzą się ze Zrzeszenia Transportu Prywatnego w Katowicach,organizacji zrzeszającej przewoźników z terenu całej aglomeracji śląskiej.
Do dyspozycji klientów mamy 35 samochodów różnych marek w klasie średniej wyższej,
w tym modele typu van i kombi a także limuzyny.
Kontakt z nami:
(32)2276060
Fax. (32)2193842
Mobile.+48502456060
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Przeprowadzki Gdynia
  Działalnością firmy Abachus są usługi transportowe, w tym głównie na terenie Trójmiasta. Firma posiada odpowiednią flotę samochodową oraz tragarzy, którzy są w stanie pomóc klientom przy przeprowadzkach mieszkań. Firma oferuje też usługi taxi bagażowego oraz wykonuje ekspresowy transport mebli. Firma przygotowuje też dokładny plan przeprowadzki, nawet w momencie, kiedy w grę wchodzi przeprowadzka biura z jednego końca Polski na drugi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0